Casper Staring
ნახევარმცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები სექ. 2020 – იან. 2026
- მატჩები
- 119
- სასტარტო გამოსვლები
- 12
- წუთები
- 1,413
- საშ. რეიტინგი
- 6.63
- შეფასებული გამოსვლები
- 31
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 7
- კარში დარტყმები
- 2
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 2
- დაბლოკილი დარტყმები
- 3
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 10
პასები
- პასები
- 631
- ზუსტი პასები
- 484
- ჩაწოდებები
- 11
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1
- გრძელი პასები
- 82
- ზუსტი გრძელი პასები
- 33
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 4
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 77
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 30
- დაკარგული ბურთი
- 7
დაცვა
- ართმევები
- 40
- ჩაჭრები
- 21
- ბურთის ამოტანები
- 37
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 851
- დაკარგული ბურთები
- 189
- ჯარიმები
- 21
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 3
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 5
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 1,413 წუთი, სულ 119 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.06
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 0.45
- კარში დარტყმები
- 0.13
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.13
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.19
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.06
- საკვანძო პასები
- 0.64
პასები
- პასები
- 40.19
- ზუსტი პასები
- 30.83
- ჩაწოდებები
- 0.70
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.06
- გრძელი პასები
- 5.22
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2.10
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.26
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.90
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.91
- დაკარგული ბურთი
- 0.45
დაცვა
- ართმევები
- 2.55
- ჩაჭრები
- 1.34
- ბურთის ამოტანები
- 2.36
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 54.20
- დაკარგული ბურთები
- 12.04
- ჯარიმები
- 1.34
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.19
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 33 მატჩი 0.0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-0.5- მონაწილეობით
- 10.525 მ
- გარეშე
- 1138 მ
აუტები
-1.3- მონაწილეობით
- 18.925 მ
- გარეშე
- 20.238 მ
დარტყმები
-2.2- მონაწილეობით
- 11.025 მ
- გარეშე
- 13.238 მ
კარში დარტყმები
-0.4- მონაწილეობით
- 3.725 მ
- გარეშე
- 4.138 მ
ართმევები
+1.2- მონაწილეობით
- 18.625 მ
- გარეშე
- 17.438 მ
მოგერიებები
+0.4- მონაწილეობით
- 3.725 მ
- გარეშე
- 3.338 მ
ჩაჭრები
+2.4- მონაწილეობით
- 10.225 მ
- გარეშე
- 7.838 მ
თამაშგარეები
-0.3- მონაწილეობით
- 1.222 მ
- გარეშე
- 1.531 მ
კუთხურები
-0.3- მონაწილეობით
- 4.525 მ
- გარეშე
- 4.838 მ
ბარათები
+0.3- მონაწილეობით
- 2.023 მ
- გარეშე
- 1.838 მ
დრიბლინგები
+0.2- მონაწილეობით
- 6.025 მ
- გარეშე
- 5.838 მ
კარიდან დარტყმები
+0.9- მონაწილეობით
- 925 მ
- გარეშე
- 8.138 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.63
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Casper Staring-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- FC TwenteNAC BredaH2–2არ უთამაშია
- PSV EindhovenNAC BredaA2–213'
- NEC NijmegenNAC BredaH3–4არ უთამაშია
- FC GroningenNAC BredaA0–0არ უთამაშია
- SC TelstarNAC BredaH0–1არ უთამაშია
- FC UtrechtNAC BredaH1–1არ უთამაშია
- Sparta RotterdamNAC BredaA0–1არ უთამაშია
- ExcelsiorNAC BredaA0–1არ უთამაშია
- PSV EindhovenNAC BredaH0–1არ უთამაშია
- FC VolendamNAC BredaA1–2არ უთამაშია
31 სულ 119 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.