Callum Talbot
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები იან. 2021 – აპრ. 2026
- მატჩები
- 130
- სასტარტო გამოსვლები
- 94
- წუთები
- 8,454
- საშ. რეიტინგი
- 6.72
- შეფასებული გამოსვლები
- 115
შეტევა
- გოლები
- 1
- საგოლე პასები
- 8
- დარტყმები
- 75
- კარში დარტყმები
- 24
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 27
- დაბლოკილი დარტყმები
- 24
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 30
- საკვანძო პასები
- 87
პასები
- პასები
- 4327
- ზუსტი პასები
- 3567
- ჩაწოდებები
- 341
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 81
- გრძელი პასები
- 474
- ზუსტი გრძელი პასები
- 205
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 74
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 374
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 76
- დაკარგული ბურთი
- 53
დაცვა
- ართმევები
- 168
- ჩაჭრები
- 102
- ბურთის ამოტანები
- 247
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 6915
- დაკარგული ბურთები
- 1462
- ჯარიმები
- 100
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 57
- თამაშგარეები
- 1
- ყვითელი ბარათები
- 21
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 8,454 წუთი, სულ 130 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.01
- საგოლე პასები
- 0.09
- დარტყმები
- 0.80
- კარში დარტყმები
- 0.26
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.29
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.26
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.32
- საკვანძო პასები
- 0.93
პასები
- პასები
- 46.06
- ზუსტი პასები
- 37.97
- ჩაწოდებები
- 3.63
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.86
- გრძელი პასები
- 5.05
- ზუსტი გრძელი პასები
- 2.18
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.79
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 3.98
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.81
- დაკარგული ბურთი
- 0.56
დაცვა
- ართმევები
- 1.79
- ჩაჭრები
- 1.09
- ბურთის ამოტანები
- 2.63
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 73.62
- დაკარგული ბურთები
- 15.56
- ჯარიმები
- 1.06
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.61
- თამაშგარეები
- 0.01
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 116 მატჩი 0.0
შესადარებელი მონაცემები არ არის. ამ შერჩევის ყველა მატჩში ითამაშა, ამიტომ მის გარეშე შედარება შეუძლებელია. გაზარდეთ მატჩების ან სეზონების დიაპაზონი.
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
- მონაწილეობით
- 9.825 მ
- გარეშე
- —0 მ
აუტები
- მონაწილეობით
- 2425 მ
- გარეშე
- —0 მ
დარტყმები
- მონაწილეობით
- 14.225 მ
- გარეშე
- —0 მ
კარში დარტყმები
- მონაწილეობით
- 4.525 მ
- გარეშე
- —0 მ
ართმევები
- მონაწილეობით
- 17.125 მ
- გარეშე
- —0 მ
მოგერიებები
- მონაწილეობით
- 3.325 მ
- გარეშე
- —0 მ
ჩაჭრები
- მონაწილეობით
- 9.525 მ
- გარეშე
- —0 მ
თამაშგარეები
- მონაწილეობით
- 1.725 მ
- გარეშე
- —0 მ
კუთხურები
- მონაწილეობით
- 5.625 მ
- გარეშე
- —0 მ
ბარათები
- მონაწილეობით
- 225 მ
- გარეშე
- —0 მ
დრიბლინგები
- მონაწილეობით
- 8.025 მ
- გარეშე
- —0 მ
კარიდან დარტყმები
- მონაწილეობით
- 8.825 მ
- გარეშე
- —0 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.72
გოლები თვეების მიხედვით 1
ბოლო გამოსვლები 10
- Wellington PhoenixMacarthur FCH4–082'
- Adelaide UnitedMacarthur FCA1–371'
- Perth GloryMacarthur FCA1–390'
- Newcastle JetsMacarthur FCH3–290'
- Auckland FCMacarthur FCA2–190'
- Melbourne VictoryMacarthur FCA1–490'
- Central Coast MarinersMacarthur FCH1–390'
- Western Sydney WanderersMacarthur FCH0–483'
- Newcastle JetsMacarthur FCA0–190'
- Perth GloryMacarthur FCH2–290'
115 სულ 130 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.