Bruno Ventura
თავდამსხმელი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები იან. 2023 – იან. 2024
- მატჩები
- 24
- სასტარტო გამოსვლები
- 6
- წუთები
- 630
- საშ. რეიტინგი
- 6.65
- შეფასებული გამოსვლები
- 15
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 7
- კარში დარტყმები
- 1
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 4
- დაბლოკილი დარტყმები
- 2
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 4
- საკვანძო პასები
- 14
პასები
- პასები
- 165
- ზუსტი პასები
- 134
- ჩაწოდებები
- 24
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 9
- გრძელი პასები
- 11
- ზუსტი გრძელი პასები
- 4
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 3
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 9
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1
- დაკარგული ბურთი
- 8
დაცვა
- ართმევები
- 4
- ჩაჭრები
- 2
- ბურთის ამოტანები
- 7
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 258
- დაკარგული ბურთები
- 73
- ჯარიმები
- 8
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1
- თამაშგარეები
- 3
- ყვითელი ბარათები
- 1
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 630 წუთი, სულ 24 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 1.00
- კარში დარტყმები
- 0.14
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.57
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.29
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.57
- საკვანძო პასები
- 2.00
პასები
- პასები
- 23.57
- ზუსტი პასები
- 19.14
- ჩაწოდებები
- 3.43
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1.29
- გრძელი პასები
- 1.57
- ზუსტი გრძელი პასები
- 0.57
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.43
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 1.29
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.14
- დაკარგული ბურთი
- 1.14
დაცვა
- ართმევები
- 0.57
- ჩაჭრები
- 0.29
- ბურთის ამოტანები
- 1.00
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 36.86
- დაკარგული ბურთები
- 10.43
- ჯარიმები
- 1.14
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.14
- თამაშგარეები
- 0.43
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 16 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+0.3- მონაწილეობით
- 14.816 მ
- გარეშე
- 14.513 მ
აუტები
+0.9- მონაწილეობით
- 20.816 მ
- გარეშე
- 19.913 მ
დარტყმები
-2.4- მონაწილეობით
- 11.316 მ
- გარეშე
- 13.613 მ
კარში დარტყმები
-1.6- მონაწილეობით
- 3.416 მ
- გარეშე
- 513 მ
ართმევები
-0.4- მონაწილეობით
- 14.916 მ
- გარეშე
- 15.313 მ
მოგერიებები
+1.1- მონაწილეობით
- 3.616 მ
- გარეშე
- 2.513 მ
ჩაჭრები
+2.9- მონაწილეობით
- 9.216 მ
- გარეშე
- 6.313 მ
თამაშგარეები
+0.4- მონაწილეობით
- 1.916 მ
- გარეშე
- 1.513 მ
კუთხურები
-1.9- მონაწილეობით
- 3.616 მ
- გარეშე
- 5.513 მ
ბარათები
+0.2- მონაწილეობით
- 2.716 მ
- გარეშე
- 2.512 მ
დრიბლინგები
-2.2- მონაწილეობით
- 5.916 მ
- გარეშე
- 8.213 მ
კარიდან დარტყმები
+0.3- მონაწილეობით
- 7.816 მ
- გარეშე
- 7.513 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.65
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Bruno Ventura-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- ChavesRio AveA0–0არ უთამაშია
- BenficaRio AveA1–432'
- PortimonenseRio AveH2–010'
- Vitória SCRio AveA0–112'
- VizelaRio AveH1–1არ უთამაშია
- FC AroucaRio AveA2–227'
- CF Estrela AmadoraRio AveH1–1არ უთამაშია
- Gil VicenteRio AveA1–181'
- BoavistaRio AveH2–080'
- SC FarenseRio AveH3–489'
15 სულ 24 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.