Bissenty Mendy
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ივლ. 2022 – მაი. 2025
- მატჩები
- 36
- სასტარტო გამოსვლები
- 33
- წუთები
- 2,940
- საშ. რეიტინგი
- 6.88
- შეფასებული გამოსვლები
- 36
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 0
- დარტყმები
- 6
- კარში დარტყმები
- 2
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 3
- დაბლოკილი დარტყმები
- 1
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 1
- საკვანძო პასები
- 7
პასები
- პასები
- 1588
- ზუსტი პასები
- 1295
- ჩაწოდებები
- 4
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 2
- გრძელი პასები
- 236
- ზუსტი გრძელი პასები
- 100
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 3
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 151
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 77
- დაკარგული ბურთი
- 6
დაცვა
- ვარდნები
- 46
- ჩაჭრები
- 59
- ბურთის ამოტანები
- 161
- დაბრუნებული ბურთები
- 0
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 2031
- დაკარგული ბურთები
- 333
- ჯარიმები
- 54
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 25
- თამაშგარეები
- 0
- ყვითელი ბარათები
- 13
- წითელი ბარათები
- 1
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 2,940 წუთი, სულ 36 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.00
- დარტყმები
- 0.18
- კარში დარტყმები
- 0.06
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.09
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.03
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.03
- საკვანძო პასები
- 0.21
პასები
- პასები
- 48.61
- ზუსტი პასები
- 39.64
- ჩაწოდებები
- 0.12
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.06
- გრძელი პასები
- 7.22
- ზუსტი გრძელი პასები
- 3.06
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.09
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 4.62
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 2.36
- დაკარგული ბურთი
- 0.18
დაცვა
- ვარდნები
- 1.41
- ჩაჭრები
- 1.81
- ბურთის ამოტანები
- 4.93
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.00
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 62.17
- დაკარგული ბურთები
- 10.19
- ჯარიმები
- 1.65
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.77
- თამაშგარეები
- 0.00
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 36 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-0.1- მონაწილეობით
- 12.613 მ
- გარეშე
- 12.820 მ
აუტები
+0.4- მონაწილეობით
- 20.713 მ
- გარეშე
- 20.320 მ
დარტყმები
-0.9- მონაწილეობით
- 9.813 მ
- გარეშე
- 10.820 მ
კარში დარტყმები
+0.0- მონაწილეობით
- 3.513 მ
- გარეშე
- 3.520 მ
ვარდნები
-1.7- მონაწილეობით
- 1413 მ
- გარეშე
- 15.720 მ
მოგერიებები
-0.8- მონაწილეობით
- 2.513 მ
- გარეშე
- 3.420 მ
ჩაჭრები
-1.4- მონაწილეობით
- 9.313 მ
- გარეშე
- 10.820 მ
თამაშგარეები
+0.9- მონაწილეობით
- 1.913 მ
- გარეშე
- 120 მ
კუთხურები
-0.2- მონაწილეობით
- 3.913 მ
- გარეშე
- 4.020 მ
ბარათები
+0.4- მონაწილეობით
- 2.113 მ
- გარეშე
- 1.720 მ
დრიბლინგები
-1.1- მონაწილეობით
- 6.213 მ
- გარეშე
- 7.320 მ
კარიდან დარტყმები
-1.1- მონაწილეობით
- 713 მ
- გარეშე
- 8.120 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.88
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Bissenty Mendy-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- USL DunkerqueRed Star FCH1–119'
- CaenRed Star FCA1–190'
- Clermont FootRed Star FCH1–177'
- MetzRed Star FCA2–290'
- Annecy FCRed Star FCH0–187'
- TroyesRed Star FCA2–283'
- CaenRed Star FCH2–290'
- Annecy FCRed Star FCA0–190'
- Paris FCRed Star FCH1–390'
- Clermont FootRed Star FCA1–111'
36 სულ 36 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.