Antonín Křapka
მცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები ივლ. 2022 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 141
- სასტარტო გამოსვლები
- 104
- წუთები
- 9,472
- საშ. რეიტინგი
- 6.64
- შეფასებული გამოსვლები
- 114
შეტევა
- გოლები
- 7
- საგოლე პასები
- 1
- დარტყმები
- 42
- კარში დარტყმები
- 14
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 21
- დაბლოკილი დარტყმები
- 7
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0
- საკვანძო პასები
- 21
პასები
- პასები
- 3293
- ზუსტი პასები
- 2444
- ჩაწოდებები
- 32
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 6
- გრძელი პასები
- 851
- ზუსტი გრძელი პასები
- 405
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 8
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 251
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 133
- დაკარგული ბურთი
- 14
დაცვა
- ვარდნები
- 77
- ჩაჭრები
- 68
- ბურთის ამოტანები
- 461
- დაბრუნებული ბურთები
- 17
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 4420
- დაკარგული ბურთები
- 985
- ჯარიმები
- 68
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 35
- თამაშგარეები
- 5
- ყვითელი ბარათები
- 8
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 9,472 წუთი, სულ 141 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.07
- საგოლე პასები
- 0.01
- დარტყმები
- 0.40
- კარში დარტყმები
- 0.13
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.20
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.07
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.00
- საკვანძო პასები
- 0.20
პასები
- პასები
- 31.29
- ზუსტი პასები
- 23.22
- ჩაწოდებები
- 0.30
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 0.06
- გრძელი პასები
- 8.09
- ზუსტი გრძელი პასები
- 3.85
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.08
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 2.38
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 1.26
- დაკარგული ბურთი
- 0.13
დაცვა
- ვარდნები
- 0.73
- ჩაჭრები
- 0.65
- ბურთის ამოტანები
- 4.38
- დაბრუნებული ბურთები
- 0.16
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 42.00
- დაკარგული ბურთები
- 9.36
- ჯარიმები
- 0.65
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 0.33
- თამაშგარეები
- 0.05
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 118 მატჩი 0.1
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
-1.4- მონაწილეობით
- 14.335 მ
- გარეშე
- 15.611 მ
აუტები
-1.2- მონაწილეობით
- 21.535 მ
- გარეშე
- 22.711 მ
დარტყმები
+0.8- მონაწილეობით
- 1135 მ
- გარეშე
- 10.211 მ
კარში დარტყმები
+1.1- მონაწილეობით
- 3.135 მ
- გარეშე
- 211 მ
ვარდნები
-2.3- მონაწილეობით
- 14.935 მ
- გარეშე
- 17.211 მ
მოგერიებები
+0.3- მონაწილეობით
- 3.335 მ
- გარეშე
- 311 მ
ჩაჭრები
+1.2- მონაწილეობით
- 9.035 მ
- გარეშე
- 7.811 მ
თამაშგარეები
+0.5- მონაწილეობით
- 1.434 მ
- გარეშე
- 0.911 მ
კუთხურები
+0.9- მონაწილეობით
- 4.335 მ
- გარეშე
- 3.411 მ
ბარათები
+0.3- მონაწილეობით
- 2.333 მ
- გარეშე
- 211 მ
დრიბლინგები
-1.5- მონაწილეობით
- 4.235 მ
- გარეშე
- 5.711 მ
კარიდან დარტყმები
+0.1- მონაწილეობით
- 9.535 მ
- გარეშე
- 9.411 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.64
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Antonín Křapka-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- FK PardubiceFC ZlínA0–390'
- SK Slavia PrahaFC ZlínH0–190'
- FK JablonecFC ZlínA1–190'
- FC Hradec KrálovéFC ZlínH1–290'
- FK TepliceFC ZlínH1–374'
- FC Zbrojovka BrnoFC ZlínA2–3არ უთამაშია
- FC Slovan LiberecFC ZlínH0–1არ უთამაშია
- Viktoria PlzeňFC ZlínA2–3არ უთამაშია
- Bohemians Praha 1905FC ZlínH0–2არ უთამაშია
- AC Sparta PrahaFC ZlínA1–390'
114 სულ 141 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.