Andrija Bulatović
ნახევარმცველი
კარიერის ჯამური მაჩვენებლები აგვ. 2025 – ოქტ. 2026
- მატჩები
- 45
- სასტარტო გამოსვლები
- 12
- წუთები
- 1,324
- საშ. რეიტინგი
- 6.80
- შეფასებული გამოსვლები
- 28
შეტევა
- გოლები
- 0
- საგოლე პასები
- 4
- დარტყმები
- 28
- კარში დარტყმები
- 9
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 10
- დაბლოკილი დარტყმები
- 9
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 7
- საკვანძო პასები
- 25
პასები
- პასები
- 636
- ზუსტი პასები
- 531
- ჩაწოდებები
- 82
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 21
- გრძელი პასები
- 58
- ზუსტი გრძელი პასები
- 27
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 9
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 91
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 6
- დაკარგული ბურთი
- 10
დაცვა
- ვარდნები
- 51
- ჩაჭრები
- 14
- ბურთის ამოტანები
- 26
- დაბრუნებული ბურთები
- 28
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 978
- დაკარგული ბურთები
- 219
- ჯარიმები
- 26
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 25
- თამაშგარეები
- 1
- ყვითელი ბარათები
- 3
- წითელი ბარათები
- 0
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0
90 წუთზე
ნათამაშებ 90 წუთზე, სულ 1,324 წუთი, სულ 45 გამოსვლაში. ზემოთ მოცემული კარიერის მაჩვენებლები, მოედანზე გატარებული დროის მიხედვით.
შეტევა
- გოლები
- 0.00
- საგოლე პასები
- 0.27
- დარტყმები
- 1.90
- კარში დარტყმები
- 0.61
- კარს აცდენილი დარტყმები
- 0.68
- დაბლოკილი დარტყმები
- 0.61
- შექმნილი საგოლე მომენტები
- 0.48
- საკვანძო პასები
- 1.70
პასები
- პასები
- 43.23
- ზუსტი პასები
- 36.09
- ჩაწოდებები
- 5.57
- ზუსტი ჩაწოდებები
- 1.43
- გრძელი პასები
- 3.94
- ზუსტი გრძელი პასები
- 1.83
ორთაბრძოლები
- დრიბლინგები
- 0.61
- მოგებული ორთაბრძოლები
- 6.19
- მოგებული საჰაერო ორთაბრძოლები
- 0.41
- დაკარგული ბურთი
- 0.68
დაცვა
- ვარდნები
- 3.47
- ჩაჭრები
- 0.95
- ბურთის ამოტანები
- 1.77
- დაბრუნებული ბურთები
- 1.90
ზოგადი
- ბურთთან შეხებები
- 66.48
- დაკარგული ბურთები
- 14.89
- ჯარიმები
- 1.77
- მის წინააღმდეგ ჯარიმები
- 1.70
- თამაშგარეები
- 0.07
მეკარის თამაში
- მოგერიებები
- 0.00
საშუალო: 30 მატჩი 0
მონაწილეობის მიხედვით დაყოფა კავშირს აჩვენებს და გავლენას პირდაპირ არ ზომავს. ფეხბურთელი არ ირჩევს, რომელ მატჩს გამოტოვებს; ხშირად მას დასასვენებლად ტოვებენ. სხვაობა კვლევის საფუძვლად განიხილეთ და არა საბოლოო პასუხად.
ჯარიმები
+0.6- მონაწილეობით
- 12.527 მ
- გარეშე
- 11.915 მ
აუტები
-0.1- მონაწილეობით
- 17.427 მ
- გარეშე
- 17.515 მ
დარტყმები
+1.0- მონაწილეობით
- 16.827 მ
- გარეშე
- 15.815 მ
კარში დარტყმები
+1.4- მონაწილეობით
- 6.227 მ
- გარეშე
- 4.815 მ
ვარდნები
-4.0- მონაწილეობით
- 17.327 მ
- გარეშე
- 21.315 მ
მოგერიებები
+0.9- მონაწილეობით
- 327 მ
- გარეშე
- 2.114 მ
ჩაჭრები
-1.1- მონაწილეობით
- 10.227 მ
- გარეშე
- 11.315 მ
თამაშგარეები
-0.1- მონაწილეობით
- 2.025 მ
- გარეშე
- 2.113 მ
კუთხურები
+0.3- მონაწილეობით
- 6.327 მ
- გარეშე
- 615 მ
ბარათები
-0.7- მონაწილეობით
- 1.726 მ
- გარეშე
- 2.415 მ
დრიბლინგები
-1.4- მონაწილეობით
- 6.627 მ
- გარეშე
- 815 მ
კარიდან დარტყმები
+0.3- მონაწილეობით
- 6.227 მ
- გარეშე
- 5.915 მ
რეიტინგის დინამიკა 8
მატჩები, ძველიდან ახლისკენ· წყვეტილი ხაზი კარიერის საშუალოა: 6.80
გოლები თვეების მიხედვით
ბოლო თორმეტ თვეში გოლები არ არის
მონაკვეთი თორმეტ თვეს მოიცავს და Andrija Bulatović-ს ამ პერიოდში გოლი არ გაუტანია.
ბოლო გამოსვლები 10
- TroyesRC LensA3–16'
- SportingRC LensH0–2არ უთამაშია
- Olympique LyonnaisRC LensH2–113'
- ArmeniaMontenegroH0–079'
- LatviaMontenegroA2–1არ უთამაშია
- ArmeniaMontenegroA3–290'
- CyprusMontenegroH2–192'
- AS MonacoRC LensA1–218'
- Le MansRC LensA2–290'
- SK Slavia PrahaRC LensA3–290'
28 სულ 45 კარიერის გამოსვლას აქვს რეიტინგი. შეუფასებელ მატჩებთან ჩანს —.