ფარული — ჩიკსერედა — სუპერლიგა
სუპერლიგასეზონი 26/27
შაბ 8 აგვ··ტური 4·ფარული მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 1კუთხურები3
- 1ბარათები5
- 11დარტყმები3
- 6კარში დარტყმები2
- 10ჯარიმები16
- 5აუტები17
- 2თამაშგარეები0
- 8კარიდან დარტყმები11
- 0მოგერიებები3
- 11ვარდნები17
- 4ჩაჭრები3
- 8დრიბლინგები10
კოეფიციენტით კოეფიციენტი არ არის
| ბუკმეიკერი | გოლები | კუთხურები | ბარათები | დარტყმები | კარში დარტყმები | ჯარიმები | აუტები | თამაშგარეები | კარიდან დარტყმები | მოგერიებები | ვარდნები | ჩაჭრები | დრიბლინგები | უპირატესობა |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| badagbetმოდელი13/13 ბაზარი · 1152 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | • | • | • | • | • | • | • | • | • | • | • | — |
| BetMGM UK3/13 ბაზარი · 14 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 10.0 |
| Bet3652/13 ბაზარი · 40 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 6.1 |
| Betfair Exchange1/13 ბაზარი · 58 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 1.5 |
| Paddy Power1/13 ბაზარი · 12 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 7.9 |
| Pinnacle1/13 ბაზარი · 6 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 4.6 |
badagbetმოდელი
დახურვამოდელის ხარისხი ბაზრისა და გუნდის მიხედვით
ნაჩვენებია ყველა მხარდაჭერილი შეფასება. სუსტი ან შეუმოწმებელი შეფასება შედარებისთვის ხელმისაწვდომია, მაგრამ ახალ რეკომენდაციას ვერ ქმნის.
- shots · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- shots · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- shots · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- shots on target · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- shots on target · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- shots on target · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- corners · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- corners · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- corners · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- fouls · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- fouls · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- fouls · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- throw ins · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- throw ins · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- throw ins · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- offsides · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- offsides · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- offsides · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- goal kicks · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- goal kicks · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- goal kicks · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- cards · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- cards · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- cards · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- tackles · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- tackles · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- tackles · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- interceptions · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- interceptions · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- interceptions · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- saves · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- saves · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- saves · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- dribbles · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- dribbles · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- dribbles · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- goals · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- goals · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- goals · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
გოლები
Total goalsO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.06 | 18.64 |
| 1.5 | 1.27 | 4.77 |
| 2.5 | 1.78 | 2.29 |
| 3.5 | 2.94 | 1.52 |
| 4.5 | 5.66 | 1.21 |
| 5.5 | 12.54 | 1.09 |
| 6.5 | 31.50 | 1.03 |
| 7.5 | 88.59 | 1.01 |
| 8.5 | 276.03 | 1.00 |
| 9.5 | 943.88 | 1.00 |
| 10.5 | 3514.46 | 1.00 |
Team total goals· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.15 | 7.63 |
| 1.5 | 1.66 | 2.52 |
| 2.5 | 2.99 | 1.50 |
| 3.5 | 6.61 | 1.18 |
| 4.5 | 17.46 | 1.06 |
| 5.5 | 53.71 | 1.02 |
| 6.5 | 189.10 | 1.01 |
| 7.5 | 749.90 | 1.00 |
| 8.5 | 3308.00 | 1.00 |
| 9.5 | 16063.20 | 1.00 |
| 10.5 | 85115.84 | 1.00 |
Team total goals· FK Csíkszereda Miercurea Ciuc
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.68 | 2.46 |
| 1.5 | 4.37 | 1.30 |
| 2.5 | 15.68 | 1.07 |
| 3.5 | 72.29 | 1.01 |
| 4.5 | 407.92 | 1.00 |
| 5.5 | 2724.00 | 1.00 |
| 6.5 | 21004.60 | 1.00 |
| 7.5 | 183578.98 | 1.00 |
| 8.5 | 1792338.09 | 1.00 |
კუთხურები
Total cornersO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 1.5 | 1.00 | 1039.00 |
| 2.5 | 1.00 | 211.06 |
| 3.5 | 1.02 | 62.85 |
| 4.5 | 1.04 | 24.36 |
| 5.5 | 1.10 | 11.50 |
| 6.5 | 1.19 | 6.34 |
| 7.5 | 1.34 | 3.96 |
| 8.5 | 1.57 | 2.74 |
| 9.5 | 1.94 | 2.06 |
| 10.5 | 2.51 | 1.66 |
| 11.5 | 3.41 | 1.42 |
| 12.5 | 4.84 | 1.26 |
| 13.5 | 7.21 | 1.16 |
| 14.5 | 11.23 | 1.10 |
| 15.5 | 18.24 | 1.06 |
| 16.5 | 30.86 | 1.03 |
| 17.5 | 54.28 | 1.02 |
Team total corners· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.00 | 557.50 |
| 1.5 | 1.01 | 79.12 |
| 2.5 | 1.05 | 21.79 |
| 3.5 | 1.13 | 8.71 |
| 4.5 | 1.29 | 4.47 |
| 5.5 | 1.57 | 2.76 |
| 6.5 | 2.05 | 1.95 |
| 7.5 | 2.88 | 1.53 |
| 8.5 | 4.35 | 1.30 |
| 9.5 | 7.02 | 1.17 |
| 10.5 | 12.09 | 1.09 |
| 11.5 | 22.13 | 1.05 |
| 12.5 | 42.90 | 1.02 |
| 13.5 | 87.73 | 1.01 |
| 14.5 | 188.70 | 1.01 |
Team total corners· FK Csíkszereda Miercurea Ciuc
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.04 | 23.43 |
| 1.5 | 1.21 | 5.74 |
| 2.5 | 1.61 | 2.63 |
| 3.5 | 2.49 | 1.67 |
| 4.5 | 4.40 | 1.29 |
| 5.5 | 8.85 | 1.13 |
| 6.5 | 19.94 | 1.05 |
| 7.5 | 49.82 | 1.02 |
| 8.5 | 136.50 | 1.01 |
| 9.5 | 406.76 | 1.00 |
| 10.5 | 1308.14 | 1.00 |
| 11.5 | 4510.57 | 1.00 |
ბარათები
Total cardsO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.01 | 110.00 |
| 1.5 | 1.05 | 20.02 |
| 2.5 | 1.17 | 6.97 |
| 3.5 | 1.41 | 3.46 |
| 4.5 | 1.86 | 2.16 |
| 5.5 | 2.70 | 1.59 |
| 6.5 | 4.29 | 1.30 |
| 7.5 | 7.44 | 1.16 |
| 8.5 | 13.96 | 1.08 |
| 9.5 | 28.18 | 1.04 |
| 10.5 | 60.87 | 1.02 |
| 11.5 | 139.95 | 1.01 |
| 12.5 | 340.87 | 1.00 |
Team total cards· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.13 | 8.71 |
| 1.5 | 1.56 | 2.79 |
| 2.5 | 2.64 | 1.61 |
| 3.5 | 5.38 | 1.23 |
| 4.5 | 12.89 | 1.08 |
| 5.5 | 35.45 | 1.03 |
| 6.5 | 109.97 | 1.01 |
| 7.5 | 379.18 | 1.00 |
| 8.5 | 1435.61 | 1.00 |
| 9.5 | 5908.43 | 1.00 |
| 10.5 | 26212.51 | 1.00 |
Team total cards· FK Csíkszereda Miercurea Ciuc
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.08 | 14.03 |
| 1.5 | 1.34 | 3.92 |
| 2.5 | 1.98 | 2.02 |
| 3.5 | 3.45 | 1.41 |
| 4.5 | 6.98 | 1.17 |
| 5.5 | 16.07 | 1.07 |
| 6.5 | 41.58 | 1.02 |
| 7.5 | 119.17 | 1.01 |
| 8.5 | 374.23 | 1.00 |
| 9.5 | 1275.52 | 1.00 |
| 10.5 | 4681.09 | 1.00 |
კარში დარტყმები
Total shots on targetO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 1.5 | 1.00 | 704.55 |
| 2.5 | 1.01 | 147.68 |
| 3.5 | 1.02 | 45.42 |
| 4.5 | 1.06 | 18.19 |
| 5.5 | 1.13 | 8.88 |
| 6.5 | 1.25 | 5.06 |
| 7.5 | 1.44 | 3.27 |
| 8.5 | 1.75 | 2.33 |
| 9.5 | 2.24 | 1.81 |
| 10.5 | 3.02 | 1.50 |
| 11.5 | 4.29 | 1.30 |
| 12.5 | 6.41 | 1.18 |
| 13.5 | 10.05 | 1.11 |
| 14.5 | 16.53 | 1.06 |
| 15.5 | 28.43 | 1.04 |
| 16.5 | 51.06 | 1.02 |
| 17.5 | 95.53 | 1.01 |
Team total shots on target· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.00 | 359.84 |
| 1.5 | 1.02 | 53.84 |
| 2.5 | 1.07 | 15.63 |
| 3.5 | 1.18 | 6.58 |
| 4.5 | 1.39 | 3.55 |
| 5.5 | 1.77 | 2.29 |
| 6.5 | 2.45 | 1.69 |
| 7.5 | 3.65 | 1.38 |
| 8.5 | 5.88 | 1.20 |
| 9.5 | 10.18 | 1.11 |
| 10.5 | 18.88 | 1.06 |
| 11.5 | 37.34 | 1.03 |
| 12.5 | 78.40 | 1.01 |
| 13.5 | 174.17 | 1.01 |
| 14.5 | 407.91 | 1.00 |
Team total shots on target· FK Csíkszereda Miercurea Ciuc
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.05 | 22.54 |
| 1.5 | 1.22 | 5.55 |
| 2.5 | 1.64 | 2.56 |
| 3.5 | 2.56 | 1.64 |
| 4.5 | 4.60 | 1.28 |
| 5.5 | 9.41 | 1.12 |
| 6.5 | 21.64 | 1.05 |
| 7.5 | 55.28 | 1.02 |
| 8.5 | 155.25 | 1.01 |
| 9.5 | 475.07 | 1.00 |
| 10.5 | 1571.90 | 1.00 |
| 11.5 | 5586.79 | 1.00 |
დარტყმები
Total shotsO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 20.5 | 1.14 | 7.93 |
| 21.5 | 1.20 | 6.07 |
| 22.5 | 1.26 | 4.78 |
| 23.5 | 1.35 | 3.86 |
| 24.5 | 1.46 | 3.19 |
| 25.5 | 1.59 | 2.70 |
| 26.5 | 1.75 | 2.32 |
| 27.5 | 1.96 | 2.04 |
| 28.5 | 2.22 | 1.82 |
| 29.5 | 2.54 | 1.65 |
| 30.5 | 2.95 | 1.51 |
| 31.5 | 3.47 | 1.41 |
| 32.5 | 4.12 | 1.32 |
| 33.5 | 4.96 | 1.25 |
| 34.5 | 6.04 | 1.20 |
| 35.5 | 7.44 | 1.16 |
| 36.5 | 9.28 | 1.12 |
Team total shots· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 10.5 | 1.04 | 23.79 |
| 11.5 | 1.07 | 14.55 |
| 12.5 | 1.12 | 9.49 |
| 13.5 | 1.18 | 6.55 |
| 14.5 | 1.27 | 4.75 |
| 15.5 | 1.38 | 3.61 |
| 16.5 | 1.54 | 2.85 |
| 17.5 | 1.75 | 2.33 |
| 18.5 | 2.03 | 1.97 |
| 19.5 | 2.40 | 1.71 |
| 20.5 | 2.91 | 1.52 |
| 21.5 | 3.59 | 1.39 |
| 22.5 | 4.52 | 1.28 |
| 23.5 | 5.81 | 1.21 |
| 24.5 | 7.62 | 1.15 |
| 25.5 | 10.19 | 1.11 |
| 26.5 | 13.88 | 1.08 |
Team total shots· FK Csíkszereda Miercurea Ciuc
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 1.5 | 1.00 | 558.11 |
| 2.5 | 1.01 | 123.69 |
| 3.5 | 1.03 | 39.89 |
| 4.5 | 1.06 | 16.62 |
| 5.5 | 1.14 | 8.38 |
| 6.5 | 1.26 | 4.90 |
| 7.5 | 1.45 | 3.22 |
| 8.5 | 1.75 | 2.33 |
| 9.5 | 2.22 | 1.82 |
| 10.5 | 2.94 | 1.51 |
| 11.5 | 4.09 | 1.32 |
| 12.5 | 5.95 | 1.20 |
| 13.5 | 9.03 | 1.12 |
| 14.5 | 14.29 | 1.08 |
| 15.5 | 23.51 | 1.04 |
| 16.5 | 40.15 | 1.03 |
| 17.5 | 71.04 | 1.01 |
ჯარიმები
Total foulsO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 18.5 | 1.10 | 11.09 |
| 19.5 | 1.14 | 8.07 |
| 20.5 | 1.20 | 6.07 |
| 21.5 | 1.27 | 4.71 |
| 22.5 | 1.36 | 3.76 |
| 23.5 | 1.48 | 3.08 |
| 24.5 | 1.63 | 2.59 |
| 25.5 | 1.82 | 2.22 |
| 26.5 | 2.06 | 1.94 |
| 27.5 | 2.37 | 1.73 |
| 28.5 | 2.76 | 1.57 |
| 29.5 | 3.26 | 1.44 |
| 30.5 | 3.91 | 1.34 |
| 31.5 | 4.76 | 1.27 |
| 32.5 | 5.87 | 1.21 |
| 33.5 | 7.34 | 1.16 |
| 34.5 | 9.32 | 1.12 |
Team total fouls· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 4.5 | 1.01 | 130.04 |
| 5.5 | 1.02 | 51.78 |
| 6.5 | 1.04 | 24.16 |
| 7.5 | 1.08 | 12.83 |
| 8.5 | 1.15 | 7.59 |
| 9.5 | 1.25 | 4.92 |
| 10.5 | 1.41 | 3.45 |
| 11.5 | 1.63 | 2.58 |
| 12.5 | 1.95 | 2.05 |
| 13.5 | 2.42 | 1.70 |
| 14.5 | 3.11 | 1.47 |
| 15.5 | 4.13 | 1.32 |
| 16.5 | 5.67 | 1.21 |
| 17.5 | 8.05 | 1.14 |
| 18.5 | 11.78 | 1.09 |
| 19.5 | 17.79 | 1.06 |
| 20.5 | 27.65 | 1.04 |
Team total fouls· FK Csíkszereda Miercurea Ciuc
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 5.5 | 1.01 | 82.84 |
| 6.5 | 1.03 | 36.96 |
| 7.5 | 1.06 | 18.79 |
| 8.5 | 1.10 | 10.66 |
| 9.5 | 1.18 | 6.64 |
| 10.5 | 1.29 | 4.48 |
| 11.5 | 1.45 | 3.23 |
| 12.5 | 1.68 | 2.47 |
| 13.5 | 2.01 | 1.99 |
| 14.5 | 2.48 | 1.68 |
| 15.5 | 3.16 | 1.46 |
| 16.5 | 4.15 | 1.32 |
| 17.5 | 5.64 | 1.22 |
| 18.5 | 7.88 | 1.15 |
| 19.5 | 11.36 | 1.10 |
| 20.5 | 16.84 | 1.06 |
| 21.5 | 25.67 | 1.04 |
თამაშგარეები
Total offsidesO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.06 | 17.33 |
| 1.5 | 1.28 | 4.59 |
| 2.5 | 1.80 | 2.25 |
| 3.5 | 2.96 | 1.51 |
| 4.5 | 5.62 | 1.22 |
| 5.5 | 12.13 | 1.09 |
| 6.5 | 29.33 | 1.04 |
| 7.5 | 78.47 | 1.01 |
| 8.5 | 229.86 | 1.00 |
| 9.5 | 730.50 | 1.00 |
| 10.5 | 2498.84 | 1.00 |
Team total offsides· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.22 | 5.49 |
| 1.5 | 1.95 | 2.05 |
| 2.5 | 3.97 | 1.34 |
| 3.5 | 9.92 | 1.11 |
| 4.5 | 29.41 | 1.04 |
| 5.5 | 100.87 | 1.01 |
| 6.5 | 392.04 | 1.00 |
| 7.5 | 1698.59 | 1.00 |
| 8.5 | 8098.16 | 1.00 |
| 9.5 | 42036.17 | 1.00 |
Team total offsides· FK Csíkszereda Miercurea Ciuc
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.44 | 3.28 |
| 1.5 | 2.97 | 1.51 |
| 2.5 | 8.16 | 1.14 |
| 3.5 | 28.10 | 1.04 |
| 4.5 | 116.27 | 1.01 |
| 5.5 | 560.15 | 1.00 |
| 6.5 | 3070.29 | 1.00 |
| 7.5 | 18812.59 | 1.00 |
| 8.5 | 127082.62 | 1.00 |
| 9.5 | 935960.50 | 1.00 |
აუტები
Total throw-insO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 34.5 | 1.23 | 5.31 |
| 35.5 | 1.29 | 4.47 |
| 36.5 | 1.35 | 3.82 |
| 37.5 | 1.43 | 3.31 |
| 38.5 | 1.53 | 2.90 |
| 39.5 | 1.64 | 2.57 |
| 40.5 | 1.77 | 2.30 |
| 41.5 | 1.92 | 2.08 |
| 42.5 | 2.11 | 1.90 |
| 43.5 | 2.32 | 1.76 |
| 44.5 | 2.58 | 1.63 |
| 45.5 | 2.89 | 1.53 |
| 46.5 | 3.26 | 1.44 |
| 47.5 | 3.70 | 1.37 |
| 48.5 | 4.23 | 1.31 |
| 49.5 | 4.88 | 1.26 |
| 50.5 | 5.66 | 1.21 |
Team total throw-ins· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 13.5 | 1.06 | 17.38 |
| 14.5 | 1.09 | 11.53 |
| 15.5 | 1.14 | 8.02 |
| 16.5 | 1.21 | 5.83 |
| 17.5 | 1.29 | 4.41 |
| 18.5 | 1.41 | 3.46 |
| 19.5 | 1.55 | 2.80 |
| 20.5 | 1.75 | 2.34 |
| 21.5 | 2.00 | 2.00 |
| 22.5 | 2.33 | 1.75 |
| 23.5 | 2.76 | 1.57 |
| 24.5 | 3.33 | 1.43 |
| 25.5 | 4.09 | 1.32 |
| 26.5 | 5.10 | 1.24 |
| 27.5 | 6.49 | 1.18 |
| 28.5 | 8.38 | 1.14 |
| 29.5 | 11.01 | 1.10 |
Team total throw-ins· FK Csíkszereda Miercurea Ciuc
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 12.5 | 1.06 | 17.98 |
| 13.5 | 1.09 | 11.68 |
| 14.5 | 1.14 | 8.01 |
| 15.5 | 1.21 | 5.75 |
| 16.5 | 1.30 | 4.32 |
| 17.5 | 1.42 | 3.36 |
| 18.5 | 1.58 | 2.71 |
| 19.5 | 1.79 | 2.26 |
| 20.5 | 2.07 | 1.93 |
| 21.5 | 2.44 | 1.70 |
| 22.5 | 2.92 | 1.52 |
| 23.5 | 3.58 | 1.39 |
| 24.5 | 4.45 | 1.29 |
| 25.5 | 5.65 | 1.21 |
| 26.5 | 7.31 | 1.16 |
| 27.5 | 9.62 | 1.12 |
| 28.5 | 12.88 | 1.08 |
ვარდნები
Total tacklesO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 25.5 | 1.18 | 6.56 |
| 26.5 | 1.23 | 5.27 |
| 27.5 | 1.30 | 4.31 |
| 28.5 | 1.38 | 3.60 |
| 29.5 | 1.49 | 3.06 |
| 30.5 | 1.61 | 2.64 |
| 31.5 | 1.76 | 2.32 |
| 32.5 | 1.94 | 2.07 |
| 33.5 | 2.16 | 1.86 |
| 34.5 | 2.43 | 1.70 |
| 35.5 | 2.76 | 1.57 |
| 36.5 | 3.17 | 1.46 |
| 37.5 | 3.67 | 1.37 |
| 38.5 | 4.29 | 1.30 |
| 39.5 | 5.06 | 1.25 |
| 40.5 | 6.04 | 1.20 |
| 41.5 | 7.26 | 1.16 |
Team total tackles· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 8.5 | 1.04 | 27.22 |
| 9.5 | 1.07 | 15.56 |
| 10.5 | 1.12 | 9.65 |
| 11.5 | 1.18 | 6.41 |
| 12.5 | 1.28 | 4.53 |
| 13.5 | 1.42 | 3.38 |
| 14.5 | 1.61 | 2.64 |
| 15.5 | 1.87 | 2.15 |
| 16.5 | 2.22 | 1.82 |
| 17.5 | 2.71 | 1.59 |
| 18.5 | 3.38 | 1.42 |
| 19.5 | 4.33 | 1.30 |
| 20.5 | 5.69 | 1.21 |
| 21.5 | 7.64 | 1.15 |
| 22.5 | 10.49 | 1.11 |
| 23.5 | 14.74 | 1.07 |
| 24.5 | 21.16 | 1.05 |
Team total tackles· FK Csíkszereda Miercurea Ciuc
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 9.5 | 1.05 | 21.15 |
| 10.5 | 1.09 | 12.74 |
| 11.5 | 1.14 | 8.24 |
| 12.5 | 1.21 | 5.67 |
| 13.5 | 1.32 | 4.13 |
| 14.5 | 1.47 | 3.15 |
| 15.5 | 1.66 | 2.51 |
| 16.5 | 1.93 | 2.07 |
| 17.5 | 2.30 | 1.77 |
| 18.5 | 2.79 | 1.56 |
| 19.5 | 3.48 | 1.40 |
| 20.5 | 4.44 | 1.29 |
| 21.5 | 5.79 | 1.21 |
| 22.5 | 7.72 | 1.15 |
| 23.5 | 10.51 | 1.11 |
| 24.5 | 14.63 | 1.07 |
| 25.5 | 20.76 | 1.05 |
მოგერიებები
Total savesO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.00 | 325.09 |
| 1.5 | 1.02 | 50.63 |
| 2.5 | 1.07 | 15.16 |
| 3.5 | 1.18 | 6.52 |
| 4.5 | 1.39 | 3.58 |
| 5.5 | 1.75 | 2.33 |
| 6.5 | 2.38 | 1.73 |
| 7.5 | 3.47 | 1.41 |
| 8.5 | 5.42 | 1.23 |
| 9.5 | 9.04 | 1.12 |
| 10.5 | 16.02 | 1.07 |
| 11.5 | 30.06 | 1.03 |
| 12.5 | 59.46 | 1.02 |
| 13.5 | 123.57 | 1.01 |
| 14.5 | 268.83 | 1.00 |
Team total saves· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.14 | 8.29 |
| 1.5 | 1.59 | 2.71 |
| 2.5 | 2.72 | 1.58 |
| 3.5 | 5.62 | 1.22 |
| 4.5 | 13.59 | 1.08 |
| 5.5 | 37.68 | 1.03 |
| 6.5 | 117.62 | 1.01 |
| 7.5 | 407.07 | 1.00 |
| 8.5 | 1543.33 | 1.00 |
| 9.5 | 6345.74 | 1.00 |
| 10.5 | 28061.70 | 1.00 |
Team total saves· FK Csíkszereda Miercurea Ciuc
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.02 | 46.57 |
| 1.5 | 1.11 | 9.95 |
| 2.5 | 1.33 | 4.02 |
| 3.5 | 1.78 | 2.28 |
| 4.5 | 2.68 | 1.60 |
| 5.5 | 4.48 | 1.29 |
| 6.5 | 8.27 | 1.14 |
| 7.5 | 16.72 | 1.06 |
| 8.5 | 36.71 | 1.03 |
| 9.5 | 86.90 | 1.01 |
| 10.5 | 220.19 | 1.00 |
| 11.5 | 593.80 | 1.00 |
| 12.5 | 1695.39 | 1.00 |
ჩაჭრები
Total interceptionsO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 6.5 | 1.02 | 41.90 |
| 7.5 | 1.05 | 22.11 |
| 8.5 | 1.08 | 12.88 |
| 9.5 | 1.14 | 8.16 |
| 10.5 | 1.22 | 5.55 |
| 11.5 | 1.33 | 4.01 |
| 12.5 | 1.49 | 3.05 |
| 13.5 | 1.70 | 2.43 |
| 14.5 | 1.98 | 2.02 |
| 15.5 | 2.37 | 1.73 |
| 16.5 | 2.90 | 1.53 |
| 17.5 | 3.62 | 1.38 |
| 18.5 | 4.63 | 1.28 |
| 19.5 | 6.04 | 1.20 |
| 20.5 | 8.05 | 1.14 |
| 21.5 | 10.93 | 1.10 |
| 22.5 | 15.14 | 1.07 |
Team total interceptions· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.00 | 706.45 |
| 1.5 | 1.01 | 103.28 |
| 2.5 | 1.04 | 28.82 |
| 3.5 | 1.10 | 11.51 |
| 4.5 | 1.21 | 5.83 |
| 5.5 | 1.40 | 3.52 |
| 6.5 | 1.71 | 2.41 |
| 7.5 | 2.20 | 1.83 |
| 8.5 | 3.00 | 1.50 |
| 9.5 | 4.30 | 1.30 |
| 10.5 | 6.48 | 1.18 |
| 11.5 | 10.22 | 1.11 |
| 12.5 | 16.84 | 1.06 |
| 13.5 | 28.87 | 1.04 |
| 14.5 | 51.40 | 1.02 |
| 15.5 | 94.77 | 1.01 |
Team total interceptions· FK Csíkszereda Miercurea Ciuc
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.00 | 760.49 |
| 1.5 | 1.01 | 110.25 |
| 2.5 | 1.03 | 30.52 |
| 3.5 | 1.09 | 12.09 |
| 4.5 | 1.20 | 6.08 |
| 5.5 | 1.38 | 3.64 |
| 6.5 | 1.67 | 2.48 |
| 7.5 | 2.15 | 1.87 |
| 8.5 | 2.90 | 1.53 |
| 9.5 | 4.13 | 1.32 |
| 10.5 | 6.16 | 1.19 |
| 11.5 | 9.64 | 1.12 |
| 12.5 | 15.74 | 1.07 |
| 13.5 | 26.74 | 1.04 |
| 14.5 | 47.17 | 1.02 |
| 15.5 | 86.18 | 1.01 |
კარიდან დარტყმები
Total goal kicksO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 10.5 | 1.03 | 35.53 |
| 11.5 | 1.05 | 19.63 |
| 12.5 | 1.09 | 11.73 |
| 13.5 | 1.15 | 7.51 |
| 14.5 | 1.24 | 5.13 |
| 15.5 | 1.37 | 3.71 |
| 16.5 | 1.55 | 2.82 |
| 17.5 | 1.81 | 2.24 |
| 18.5 | 2.17 | 1.86 |
| 19.5 | 2.68 | 1.60 |
| 20.5 | 3.42 | 1.41 |
| 21.5 | 4.51 | 1.28 |
| 22.5 | 6.15 | 1.19 |
| 23.5 | 8.64 | 1.13 |
| 24.5 | 12.53 | 1.09 |
| 25.5 | 18.74 | 1.06 |
| 26.5 | 28.90 | 1.04 |
Team total goal kicks· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.00 | 1244.91 |
| 1.5 | 1.01 | 153.88 |
| 2.5 | 1.03 | 37.43 |
| 3.5 | 1.08 | 13.40 |
| 4.5 | 1.19 | 6.25 |
| 5.5 | 1.39 | 3.55 |
| 6.5 | 1.74 | 2.34 |
| 7.5 | 2.35 | 1.74 |
| 8.5 | 3.41 | 1.41 |
| 9.5 | 5.33 | 1.23 |
| 10.5 | 8.96 | 1.13 |
| 11.5 | 16.11 | 1.07 |
| 12.5 | 30.96 | 1.03 |
| 13.5 | 63.33 | 1.02 |
| 14.5 | 137.52 | 1.01 |
| 15.5 | 316.09 | 1.00 |
Team total goal kicks· FK Csíkszereda Miercurea Ciuc
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 3.5 | 1.00 | 208.42 |
| 4.5 | 1.01 | 68.02 |
| 5.5 | 1.04 | 27.43 |
| 6.5 | 1.08 | 13.10 |
| 7.5 | 1.16 | 7.19 |
| 8.5 | 1.29 | 4.43 |
| 9.5 | 1.50 | 3.01 |
| 10.5 | 1.82 | 2.22 |
| 11.5 | 2.31 | 1.76 |
| 12.5 | 3.10 | 1.48 |
| 13.5 | 4.36 | 1.30 |
| 14.5 | 6.46 | 1.18 |
| 15.5 | 10.05 | 1.11 |
| 16.5 | 16.39 | 1.06 |
| 17.5 | 28.00 | 1.04 |
| 18.5 | 50.06 | 1.02 |
| 19.5 | 93.47 | 1.01 |
დრიბლინგები
Total dribblesO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 7.5 | 1.05 | 22.54 |
| 8.5 | 1.08 | 13.19 |
| 9.5 | 1.14 | 8.38 |
| 10.5 | 1.21 | 5.71 |
| 11.5 | 1.32 | 4.13 |
| 12.5 | 1.47 | 3.14 |
| 13.5 | 1.67 | 2.50 |
| 14.5 | 1.93 | 2.07 |
| 15.5 | 2.29 | 1.77 |
| 16.5 | 2.78 | 1.56 |
| 17.5 | 3.44 | 1.41 |
| 18.5 | 4.35 | 1.30 |
| 19.5 | 5.62 | 1.22 |
| 20.5 | 7.40 | 1.16 |
| 21.5 | 9.92 | 1.11 |
| 22.5 | 13.54 | 1.08 |
| 23.5 | 18.82 | 1.06 |
Team total dribbles· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.00 | 1750.47 |
| 1.5 | 1.00 | 234.01 |
| 2.5 | 1.02 | 59.75 |
| 3.5 | 1.05 | 21.86 |
| 4.5 | 1.11 | 10.18 |
| 5.5 | 1.21 | 5.65 |
| 6.5 | 1.39 | 3.59 |
| 7.5 | 1.65 | 2.54 |
| 8.5 | 2.06 | 1.95 |
| 9.5 | 2.68 | 1.60 |
| 10.5 | 3.64 | 1.38 |
| 11.5 | 5.15 | 1.24 |
| 12.5 | 7.58 | 1.15 |
| 13.5 | 11.57 | 1.09 |
| 14.5 | 18.29 | 1.06 |
| 15.5 | 29.87 | 1.03 |
| 16.5 | 50.27 | 1.02 |
Team total dribbles· FK Csíkszereda Miercurea Ciuc
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.00 | 305.52 |
| 1.5 | 1.02 | 49.84 |
| 2.5 | 1.07 | 15.43 |
| 3.5 | 1.17 | 6.79 |
| 4.5 | 1.36 | 3.77 |
| 5.5 | 1.68 | 2.47 |
| 6.5 | 2.21 | 1.82 |
| 7.5 | 3.10 | 1.48 |
| 8.5 | 4.61 | 1.28 |
| 9.5 | 7.24 | 1.16 |
| 10.5 | 11.97 | 1.09 |
| 11.5 | 20.76 | 1.05 |
| 12.5 | 37.63 | 1.03 |
| 13.5 | 71.04 | 1.01 |
| 14.5 | 139.30 | 1.01 |