ფარული — პეტროლული — სუპერლიგა
სუპერლიგასეზონი 26/27
კვი 11 ოქტ··ტური 11·Stadionul Central-Academia Gheorghe Hagi·ფარული მოგება
მატჩის მიმოხილვა
12 ძირითადი მაჩვენებელი · სრული დრო- 6კუთხურები5
- 1ბარათები2
- 16დარტყმები16
- 8კარში დარტყმები6
- 6ჯარიმები13
- 17აუტები23
- 0თამაშგარეები2
- 14კარიდან დარტყმები7
- 5მოგერიებები6
- 10ვარდნები9
- 6ჩაჭრები8
- 7დრიბლინგები7
კოეფიციენტით კოეფიციენტი არ არის
| ბუკმეიკერი | გოლები | კუთხურები | ბარათები | დარტყმები | კარში დარტყმები | ჯარიმები | აუტები | თამაშგარეები | კარიდან დარტყმები | მოგერიებები | ვარდნები | ჩაჭრები | დრიბლინგები | უპირატესობა |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| badagbetმოდელი13/13 ბაზარი · 1160 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | • | • | • | • | • | • | • | • | • | • | • | — |
| Superbet8/13 ბაზარი · 228 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | • | • | • | • | • | · | • | · | · | · | · | 7.4 |
| BetMGM UK3/13 ბაზარი · 14 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 9.9 |
| Bet3652/13 ბაზარი · 40 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 5.7 |
| Betlive2/13 ბაზარი · 89 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 12.0 |
| Crocobet2/13 ბაზარი · 59 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 12.1 |
| Kambi2/13 ბაზარი · 39 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | · | • | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 9.1 |
| Liderbet2/13 ბაზარი · 83 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 11.9 |
| Betfair Exchange1/13 ბაზარი · 52 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 1.5 |
| Paddy Power1/13 ბაზარი · 12 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 8.2 |
| Pinnacle1/13 ბაზარი · 6 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 4.7 |
badagbetმოდელი
დახურვამოდელის ხარისხი ბაზრისა და გუნდის მიხედვით
ნაჩვენებია ყველა მხარდაჭერილი შეფასება. სუსტი ან შეუმოწმებელი შეფასება შედარებისთვის ხელმისაწვდომია, მაგრამ ახალ რეკომენდაციას ვერ ქმნის.
- shots · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- shots · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- shots · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- shots on target · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- shots on target · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- shots on target · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- corners · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- corners · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- corners · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- fouls · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- fouls · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- fouls · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- throw ins · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- throw ins · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- throw ins · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- offsides · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- offsides · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- offsides · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- goal kicks · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- goal kicks · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- goal kicks · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- cards · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- cards · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- cards · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- tackles · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- tackles · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- tackles · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- interceptions · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- interceptions · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- interceptions · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- saves · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- saves · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- saves · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- dribbles · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- dribbles · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- dribbles · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- goals · combined: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- goals · home: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
- goals · away: unmeasured — Historical replay; recommendation quality was not stored
გოლები
Total goalsO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.05 | 21.24 |
| 1.5 | 1.23 | 5.26 |
| 2.5 | 1.69 | 2.45 |
| 3.5 | 2.70 | 1.59 |
| 4.5 | 5.02 | 1.25 |
| 5.5 | 10.71 | 1.10 |
| 6.5 | 25.85 | 1.04 |
| 7.5 | 69.79 | 1.01 |
| 8.5 | 208.52 | 1.00 |
| 9.5 | 683.43 | 1.00 |
| 10.5 | 2437.86 | 1.00 |
| 11.5 | 9400.64 | 1.00 |
Team total goals· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.23 | 5.35 |
| 1.5 | 2.00 | 2.00 |
| 2.5 | 4.19 | 1.31 |
| 3.5 | 10.93 | 1.10 |
| 4.5 | 34.32 | 1.03 |
| 5.5 | 126.28 | 1.01 |
| 6.5 | 533.14 | 1.00 |
| 7.5 | 2540.69 | 1.00 |
| 8.5 | 13485.67 | 1.00 |
| 9.5 | 78867.06 | 1.00 |
Team total goals· FC Petrolul Ploieşti
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.33 | 4.01 |
| 1.5 | 2.47 | 1.68 |
| 2.5 | 6.04 | 1.20 |
| 3.5 | 18.65 | 1.06 |
| 4.5 | 69.75 | 1.01 |
| 5.5 | 306.73 | 1.00 |
| 6.5 | 1551.68 | 1.00 |
| 7.5 | 8873.89 | 1.00 |
| 8.5 | 56586.95 | 1.00 |
| 9.5 | 397888.30 | 1.00 |
კუთხურები
Total cornersO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 1.5 | 1.00 | 936.28 |
| 2.5 | 1.01 | 192.73 |
| 3.5 | 1.02 | 58.10 |
| 4.5 | 1.05 | 22.78 |
| 5.5 | 1.10 | 10.87 |
| 6.5 | 1.20 | 6.05 |
| 7.5 | 1.36 | 3.81 |
| 8.5 | 1.60 | 2.66 |
| 9.5 | 1.99 | 2.01 |
| 10.5 | 2.58 | 1.63 |
| 11.5 | 3.52 | 1.40 |
| 12.5 | 5.04 | 1.25 |
| 13.5 | 7.54 | 1.15 |
| 14.5 | 11.79 | 1.09 |
| 15.5 | 19.24 | 1.05 |
| 16.5 | 32.68 | 1.03 |
| 17.5 | 57.68 | 1.02 |
Team total corners· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.00 | 202.49 |
| 1.5 | 1.03 | 33.18 |
| 2.5 | 1.11 | 10.48 |
| 3.5 | 1.27 | 4.77 |
| 4.5 | 1.57 | 2.76 |
| 5.5 | 2.12 | 1.90 |
| 6.5 | 3.11 | 1.47 |
| 7.5 | 4.97 | 1.25 |
| 8.5 | 8.58 | 1.13 |
| 9.5 | 15.93 | 1.07 |
| 10.5 | 31.70 | 1.03 |
| 11.5 | 67.19 | 1.02 |
| 12.5 | 151.13 | 1.01 |
| 13.5 | 359.17 | 1.00 |
Team total corners· FC Petrolul Ploieşti
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.02 | 59.65 |
| 1.5 | 1.09 | 12.01 |
| 2.5 | 1.28 | 4.61 |
| 3.5 | 1.66 | 2.51 |
| 4.5 | 2.43 | 1.70 |
| 5.5 | 3.94 | 1.34 |
| 6.5 | 7.10 | 1.16 |
| 7.5 | 14.06 | 1.08 |
| 8.5 | 30.36 | 1.03 |
| 9.5 | 70.94 | 1.01 |
| 10.5 | 178.31 | 1.01 |
| 11.5 | 479.23 | 1.00 |
| 12.5 | 1369.98 | 1.00 |
ბარათები
Total cardsO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.02 | 53.72 |
| 1.5 | 1.10 | 11.16 |
| 2.5 | 1.30 | 4.39 |
| 3.5 | 1.70 | 2.43 |
| 4.5 | 2.49 | 1.67 |
| 5.5 | 4.05 | 1.33 |
| 6.5 | 7.26 | 1.16 |
| 7.5 | 14.25 | 1.08 |
| 8.5 | 30.37 | 1.03 |
| 9.5 | 69.71 | 1.01 |
| 10.5 | 171.26 | 1.01 |
| 11.5 | 447.72 | 1.00 |
| 12.5 | 1239.17 | 1.00 |
Team total cards· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.16 | 7.23 |
| 1.5 | 1.68 | 2.46 |
| 2.5 | 3.04 | 1.49 |
| 3.5 | 6.63 | 1.18 |
| 4.5 | 17.01 | 1.06 |
| 5.5 | 50.19 | 1.02 |
| 6.5 | 166.91 | 1.01 |
| 7.5 | 616.14 | 1.00 |
| 8.5 | 2493.48 | 1.00 |
| 9.5 | 10950.89 | 1.00 |
| 10.5 | 51752.53 | 1.00 |
Team total cards· FC Petrolul Ploieşti
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.14 | 8.11 |
| 1.5 | 1.60 | 2.66 |
| 2.5 | 2.77 | 1.57 |
| 3.5 | 5.77 | 1.21 |
| 4.5 | 14.09 | 1.08 |
| 5.5 | 39.49 | 1.03 |
| 6.5 | 124.62 | 1.01 |
| 7.5 | 436.27 | 1.00 |
| 8.5 | 1673.60 | 1.00 |
| 9.5 | 6964.82 | 1.00 |
| 10.5 | 31181.42 | 1.00 |
კარში დარტყმები
Total shots on targetO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 3.5 | 1.01 | 163.92 |
| 4.5 | 1.02 | 56.88 |
| 5.5 | 1.04 | 24.16 |
| 6.5 | 1.09 | 12.05 |
| 7.5 | 1.17 | 6.85 |
| 8.5 | 1.30 | 4.34 |
| 9.5 | 1.50 | 3.01 |
| 10.5 | 1.80 | 2.26 |
| 11.5 | 2.25 | 1.80 |
| 12.5 | 2.94 | 1.52 |
| 13.5 | 4.01 | 1.33 |
| 14.5 | 5.71 | 1.21 |
| 15.5 | 8.46 | 1.13 |
| 16.5 | 13.06 | 1.08 |
| 17.5 | 20.96 | 1.05 |
| 18.5 | 34.88 | 1.03 |
| 19.5 | 60.16 | 1.02 |
Team total shots on target· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.00 | 401.83 |
| 1.5 | 1.02 | 59.21 |
| 2.5 | 1.06 | 16.93 |
| 3.5 | 1.17 | 7.03 |
| 4.5 | 1.36 | 3.74 |
| 5.5 | 1.72 | 2.39 |
| 6.5 | 2.34 | 1.75 |
| 7.5 | 3.45 | 1.41 |
| 8.5 | 5.47 | 1.22 |
| 9.5 | 9.34 | 1.12 |
| 10.5 | 17.05 | 1.06 |
| 11.5 | 33.18 | 1.03 |
| 12.5 | 68.57 | 1.01 |
| 13.5 | 149.86 | 1.01 |
| 14.5 | 345.28 | 1.00 |
Team total shots on target· FC Petrolul Ploieşti
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.01 | 128.64 |
| 1.5 | 1.05 | 22.49 |
| 2.5 | 1.15 | 7.57 |
| 3.5 | 1.38 | 3.66 |
| 4.5 | 1.80 | 2.24 |
| 5.5 | 2.60 | 1.62 |
| 6.5 | 4.13 | 1.32 |
| 7.5 | 7.18 | 1.16 |
| 8.5 | 13.55 | 1.08 |
| 9.5 | 27.68 | 1.04 |
| 10.5 | 60.79 | 1.02 |
| 11.5 | 142.83 | 1.01 |
| 12.5 | 357.23 | 1.00 |
| 13.5 | 947.11 | 1.00 |
დარტყმები
Total shotsO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 30.5 | 1.21 | 5.82 |
| 31.5 | 1.26 | 4.82 |
| 32.5 | 1.33 | 4.05 |
| 33.5 | 1.41 | 3.46 |
| 34.5 | 1.50 | 2.99 |
| 35.5 | 1.61 | 2.63 |
| 36.5 | 1.75 | 2.34 |
| 37.5 | 1.91 | 2.10 |
| 38.5 | 2.10 | 1.91 |
| 39.5 | 2.33 | 1.75 |
| 40.5 | 2.61 | 1.62 |
| 41.5 | 2.94 | 1.52 |
| 42.5 | 3.34 | 1.43 |
| 43.5 | 3.83 | 1.35 |
| 44.5 | 4.42 | 1.29 |
| 45.5 | 5.14 | 1.24 |
| 46.5 | 6.03 | 1.20 |
Team total shots· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 12.5 | 1.06 | 17.85 |
| 13.5 | 1.09 | 11.65 |
| 14.5 | 1.14 | 8.01 |
| 15.5 | 1.21 | 5.77 |
| 16.5 | 1.30 | 4.34 |
| 17.5 | 1.42 | 3.39 |
| 18.5 | 1.58 | 2.74 |
| 19.5 | 1.78 | 2.28 |
| 20.5 | 2.05 | 1.95 |
| 21.5 | 2.40 | 1.71 |
| 22.5 | 2.87 | 1.53 |
| 23.5 | 3.50 | 1.40 |
| 24.5 | 4.33 | 1.30 |
| 25.5 | 5.47 | 1.22 |
| 26.5 | 7.03 | 1.17 |
| 27.5 | 9.18 | 1.12 |
| 28.5 | 12.20 | 1.09 |
Team total shots· FC Petrolul Ploieşti
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 9.5 | 1.04 | 29.05 |
| 10.5 | 1.06 | 17.01 |
| 11.5 | 1.10 | 10.70 |
| 12.5 | 1.16 | 7.17 |
| 13.5 | 1.24 | 5.08 |
| 14.5 | 1.36 | 3.79 |
| 15.5 | 1.51 | 2.95 |
| 16.5 | 1.72 | 2.39 |
| 17.5 | 2.00 | 2.00 |
| 18.5 | 2.38 | 1.72 |
| 19.5 | 2.90 | 1.53 |
| 20.5 | 3.60 | 1.38 |
| 21.5 | 4.58 | 1.28 |
| 22.5 | 5.94 | 1.20 |
| 23.5 | 7.88 | 1.15 |
| 24.5 | 10.67 | 1.10 |
| 25.5 | 14.73 | 1.07 |
ჯარიმები
Total foulsO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 12.5 | 1.07 | 15.48 |
| 13.5 | 1.11 | 10.14 |
| 14.5 | 1.17 | 7.01 |
| 15.5 | 1.25 | 5.08 |
| 16.5 | 1.35 | 3.85 |
| 17.5 | 1.49 | 3.03 |
| 18.5 | 1.68 | 2.46 |
| 19.5 | 1.93 | 2.07 |
| 20.5 | 2.27 | 1.79 |
| 21.5 | 2.71 | 1.58 |
| 22.5 | 3.31 | 1.43 |
| 23.5 | 4.13 | 1.32 |
| 24.5 | 5.25 | 1.24 |
| 25.5 | 6.81 | 1.17 |
| 26.5 | 9.00 | 1.12 |
| 27.5 | 12.13 | 1.09 |
| 28.5 | 16.64 | 1.06 |
Team total fouls· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 1.5 | 1.00 | 712.97 |
| 2.5 | 1.01 | 152.39 |
| 3.5 | 1.02 | 47.56 |
| 4.5 | 1.05 | 19.24 |
| 5.5 | 1.12 | 9.45 |
| 6.5 | 1.23 | 5.40 |
| 7.5 | 1.40 | 3.48 |
| 8.5 | 1.68 | 2.47 |
| 9.5 | 2.11 | 1.90 |
| 10.5 | 2.77 | 1.57 |
| 11.5 | 3.82 | 1.35 |
| 12.5 | 5.52 | 1.22 |
| 13.5 | 8.33 | 1.14 |
| 14.5 | 13.14 | 1.08 |
| 15.5 | 21.57 | 1.05 |
| 16.5 | 36.81 | 1.03 |
| 17.5 | 65.19 | 1.02 |
Team total fouls· FC Petrolul Ploieşti
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 2.5 | 1.00 | 301.38 |
| 3.5 | 1.01 | 87.60 |
| 4.5 | 1.03 | 33.07 |
| 5.5 | 1.07 | 15.19 |
| 6.5 | 1.14 | 8.14 |
| 7.5 | 1.25 | 4.94 |
| 8.5 | 1.43 | 3.32 |
| 9.5 | 1.70 | 2.42 |
| 10.5 | 2.11 | 1.90 |
| 11.5 | 2.74 | 1.58 |
| 12.5 | 3.70 | 1.37 |
| 13.5 | 5.21 | 1.24 |
| 14.5 | 7.65 | 1.15 |
| 15.5 | 11.68 | 1.09 |
| 16.5 | 18.50 | 1.06 |
| 17.5 | 30.37 | 1.03 |
| 18.5 | 51.60 | 1.02 |
თამაშგარეები
Total offsidesO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.17 | 6.80 |
| 1.5 | 1.74 | 2.36 |
| 2.5 | 3.22 | 1.45 |
| 3.5 | 7.26 | 1.16 |
| 4.5 | 19.37 | 1.05 |
| 5.5 | 59.57 | 1.02 |
| 6.5 | 207.22 | 1.00 |
| 7.5 | 802.64 | 1.00 |
| 8.5 | 3418.50 | 1.00 |
| 9.5 | 15844.46 | 1.00 |
Team total offsides· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.51 | 2.96 |
| 1.5 | 3.35 | 1.43 |
| 2.5 | 9.95 | 1.11 |
| 3.5 | 37.27 | 1.03 |
| 4.5 | 168.07 | 1.01 |
| 5.5 | 883.62 | 1.00 |
| 6.5 | 5290.40 | 1.00 |
| 7.5 | 35430.91 | 1.00 |
| 8.5 | 261731.00 | 1.00 |
| 9.5 | 2108757.18 | 1.00 |
Team total offsides· FC Petrolul Ploieşti
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.75 | 2.34 |
| 1.5 | 4.71 | 1.27 |
| 2.5 | 17.43 | 1.06 |
| 3.5 | 81.93 | 1.01 |
| 4.5 | 465.77 | 1.00 |
| 5.5 | 3095.87 | 1.00 |
| 6.5 | 23474.16 | 1.00 |
| 7.5 | 199322.99 | 1.00 |
| 8.5 | 1868290.15 | 1.00 |
აუტები
Total throw-insO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 25.5 | 1.18 | 6.66 |
| 26.5 | 1.23 | 5.32 |
| 27.5 | 1.30 | 4.34 |
| 28.5 | 1.38 | 3.61 |
| 29.5 | 1.49 | 3.06 |
| 30.5 | 1.61 | 2.64 |
| 31.5 | 1.76 | 2.31 |
| 32.5 | 1.95 | 2.05 |
| 33.5 | 2.18 | 1.85 |
| 34.5 | 2.45 | 1.69 |
| 35.5 | 2.80 | 1.56 |
| 36.5 | 3.22 | 1.45 |
| 37.5 | 3.75 | 1.36 |
| 38.5 | 4.40 | 1.29 |
| 39.5 | 5.23 | 1.24 |
| 40.5 | 6.27 | 1.19 |
| 41.5 | 7.58 | 1.15 |
Team total throw-ins· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 8.5 | 1.03 | 37.62 |
| 9.5 | 1.05 | 20.82 |
| 10.5 | 1.09 | 12.50 |
| 11.5 | 1.14 | 8.07 |
| 12.5 | 1.22 | 5.55 |
| 13.5 | 1.33 | 4.03 |
| 14.5 | 1.48 | 3.08 |
| 15.5 | 1.69 | 2.45 |
| 16.5 | 1.97 | 2.03 |
| 17.5 | 2.36 | 1.74 |
| 18.5 | 2.89 | 1.53 |
| 19.5 | 3.62 | 1.38 |
| 20.5 | 4.66 | 1.27 |
| 21.5 | 6.13 | 1.20 |
| 22.5 | 8.25 | 1.14 |
| 23.5 | 11.36 | 1.10 |
| 24.5 | 15.98 | 1.07 |
Team total throw-ins· FC Petrolul Ploieşti
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 8.5 | 1.04 | 29.01 |
| 9.5 | 1.06 | 16.42 |
| 10.5 | 1.11 | 10.09 |
| 11.5 | 1.18 | 6.65 |
| 12.5 | 1.27 | 4.67 |
| 13.5 | 1.41 | 3.46 |
| 14.5 | 1.59 | 2.69 |
| 15.5 | 1.84 | 2.18 |
| 16.5 | 2.19 | 1.84 |
| 17.5 | 2.67 | 1.60 |
| 18.5 | 3.34 | 1.43 |
| 19.5 | 4.29 | 1.30 |
| 20.5 | 5.64 | 1.22 |
| 21.5 | 7.59 | 1.15 |
| 22.5 | 10.47 | 1.11 |
| 23.5 | 14.76 | 1.07 |
| 24.5 | 21.29 | 1.05 |
ვარდნები
Total tacklesO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 19.5 | 1.12 | 9.04 |
| 20.5 | 1.17 | 6.81 |
| 21.5 | 1.23 | 5.28 |
| 22.5 | 1.31 | 4.21 |
| 23.5 | 1.41 | 3.44 |
| 24.5 | 1.53 | 2.87 |
| 25.5 | 1.69 | 2.45 |
| 26.5 | 1.88 | 2.13 |
| 27.5 | 2.12 | 1.89 |
| 28.5 | 2.43 | 1.70 |
| 29.5 | 2.81 | 1.55 |
| 30.5 | 3.29 | 1.44 |
| 31.5 | 3.91 | 1.34 |
| 32.5 | 4.69 | 1.27 |
| 33.5 | 5.71 | 1.21 |
| 34.5 | 7.03 | 1.17 |
| 35.5 | 8.76 | 1.13 |
Team total tackles· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 5.5 | 1.02 | 65.21 |
| 6.5 | 1.03 | 30.13 |
| 7.5 | 1.07 | 15.82 |
| 8.5 | 1.12 | 9.23 |
| 9.5 | 1.20 | 5.89 |
| 10.5 | 1.33 | 4.06 |
| 11.5 | 1.50 | 2.99 |
| 12.5 | 1.75 | 2.33 |
| 13.5 | 2.11 | 1.90 |
| 14.5 | 2.62 | 1.62 |
| 15.5 | 3.35 | 1.43 |
| 16.5 | 4.41 | 1.29 |
| 17.5 | 5.99 | 1.20 |
| 18.5 | 8.37 | 1.14 |
| 19.5 | 12.03 | 1.09 |
| 20.5 | 17.76 | 1.06 |
| 21.5 | 26.89 | 1.04 |
Team total tackles· FC Petrolul Ploieşti
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 5.5 | 1.01 | 79.83 |
| 6.5 | 1.03 | 36.22 |
| 7.5 | 1.06 | 18.67 |
| 8.5 | 1.10 | 10.71 |
| 9.5 | 1.17 | 6.72 |
| 10.5 | 1.28 | 4.56 |
| 11.5 | 1.43 | 3.31 |
| 12.5 | 1.65 | 2.54 |
| 13.5 | 1.96 | 2.05 |
| 14.5 | 2.39 | 1.72 |
| 15.5 | 3.01 | 1.50 |
| 16.5 | 3.90 | 1.35 |
| 17.5 | 5.20 | 1.24 |
| 18.5 | 7.13 | 1.16 |
| 19.5 | 10.05 | 1.11 |
| 20.5 | 14.55 | 1.07 |
| 21.5 | 21.61 | 1.05 |
მოგერიებები
Total savesO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.00 | 1743.90 |
| 1.5 | 1.00 | 221.41 |
| 2.5 | 1.02 | 54.42 |
| 3.5 | 1.05 | 19.40 |
| 4.5 | 1.13 | 8.90 |
| 5.5 | 1.26 | 4.91 |
| 6.5 | 1.47 | 3.13 |
| 7.5 | 1.81 | 2.23 |
| 8.5 | 2.37 | 1.73 |
| 9.5 | 3.26 | 1.44 |
| 10.5 | 4.73 | 1.27 |
| 11.5 | 7.22 | 1.16 |
| 12.5 | 11.57 | 1.09 |
| 13.5 | 19.40 | 1.05 |
| 14.5 | 33.98 | 1.03 |
| 15.5 | 61.96 | 1.02 |
| 16.5 | 117.41 | 1.01 |
Team total saves· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.03 | 31.06 |
| 1.5 | 1.16 | 7.21 |
| 2.5 | 1.47 | 3.14 |
| 3.5 | 2.11 | 1.90 |
| 4.5 | 3.44 | 1.41 |
| 5.5 | 6.28 | 1.19 |
| 6.5 | 12.75 | 1.09 |
| 7.5 | 28.45 | 1.04 |
| 8.5 | 69.10 | 1.01 |
| 9.5 | 181.23 | 1.01 |
| 10.5 | 509.61 | 1.00 |
| 11.5 | 1526.86 | 1.00 |
Team total saves· FC Petrolul Ploieşti
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.01 | 76.19 |
| 1.5 | 1.07 | 14.85 |
| 2.5 | 1.22 | 5.50 |
| 3.5 | 1.53 | 2.89 |
| 4.5 | 2.12 | 1.89 |
| 5.5 | 3.24 | 1.45 |
| 6.5 | 5.43 | 1.23 |
| 7.5 | 9.94 | 1.11 |
| 8.5 | 19.69 | 1.05 |
| 9.5 | 41.98 | 1.02 |
| 10.5 | 95.69 | 1.01 |
| 11.5 | 231.87 | 1.00 |
| 12.5 | 594.49 | 1.00 |
ჩაჭრები
Total interceptionsO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 8.5 | 1.05 | 20.01 |
| 9.5 | 1.09 | 12.15 |
| 10.5 | 1.14 | 7.94 |
| 11.5 | 1.22 | 5.52 |
| 12.5 | 1.33 | 4.05 |
| 13.5 | 1.47 | 3.12 |
| 14.5 | 1.66 | 2.51 |
| 15.5 | 1.92 | 2.08 |
| 16.5 | 2.27 | 1.79 |
| 17.5 | 2.73 | 1.58 |
| 18.5 | 3.35 | 1.42 |
| 19.5 | 4.21 | 1.31 |
| 20.5 | 5.38 | 1.23 |
| 21.5 | 7.01 | 1.17 |
| 22.5 | 9.31 | 1.12 |
| 23.5 | 12.57 | 1.09 |
| 24.5 | 17.28 | 1.06 |
Team total interceptions· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.00 | 1072.67 |
| 1.5 | 1.01 | 149.38 |
| 2.5 | 1.03 | 39.79 |
| 3.5 | 1.07 | 15.19 |
| 4.5 | 1.16 | 7.39 |
| 5.5 | 1.30 | 4.28 |
| 6.5 | 1.54 | 2.84 |
| 7.5 | 1.92 | 2.08 |
| 8.5 | 2.52 | 1.66 |
| 9.5 | 3.47 | 1.40 |
| 10.5 | 5.01 | 1.25 |
| 11.5 | 7.56 | 1.15 |
| 12.5 | 11.91 | 1.09 |
| 13.5 | 19.51 | 1.05 |
| 14.5 | 33.17 | 1.03 |
| 15.5 | 58.38 | 1.02 |
Team total interceptions· FC Petrolul Ploieşti
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.00 | 1328.59 |
| 1.5 | 1.01 | 180.83 |
| 2.5 | 1.02 | 47.10 |
| 3.5 | 1.06 | 17.60 |
| 4.5 | 1.14 | 8.38 |
| 5.5 | 1.27 | 4.77 |
| 6.5 | 1.48 | 3.10 |
| 7.5 | 1.81 | 2.24 |
| 8.5 | 2.32 | 1.76 |
| 9.5 | 3.13 | 1.47 |
| 10.5 | 4.43 | 1.29 |
| 11.5 | 6.53 | 1.18 |
| 12.5 | 10.05 | 1.11 |
| 13.5 | 16.08 | 1.07 |
| 14.5 | 26.68 | 1.04 |
| 15.5 | 45.82 | 1.02 |
| 16.5 | 81.28 | 1.01 |
კარიდან დარტყმები
Total goal kicksO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 12.5 | 1.03 | 34.43 |
| 13.5 | 1.05 | 19.97 |
| 14.5 | 1.09 | 12.36 |
| 15.5 | 1.14 | 8.12 |
| 16.5 | 1.22 | 5.64 |
| 17.5 | 1.32 | 4.11 |
| 18.5 | 1.47 | 3.14 |
| 19.5 | 1.67 | 2.49 |
| 20.5 | 1.95 | 2.05 |
| 21.5 | 2.33 | 1.75 |
| 22.5 | 2.87 | 1.53 |
| 23.5 | 3.64 | 1.38 |
| 24.5 | 4.73 | 1.27 |
| 25.5 | 6.32 | 1.19 |
| 26.5 | 8.69 | 1.13 |
| 27.5 | 12.28 | 1.09 |
| 28.5 | 17.82 | 1.06 |
Team total goal kicks· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 1.5 | 1.00 | 1090.31 |
| 2.5 | 1.00 | 210.85 |
| 3.5 | 1.02 | 60.39 |
| 4.5 | 1.05 | 22.73 |
| 5.5 | 1.11 | 10.52 |
| 6.5 | 1.21 | 5.73 |
| 7.5 | 1.39 | 3.57 |
| 8.5 | 1.68 | 2.47 |
| 9.5 | 2.14 | 1.87 |
| 10.5 | 2.90 | 1.53 |
| 11.5 | 4.16 | 1.32 |
| 12.5 | 6.31 | 1.19 |
| 13.5 | 10.13 | 1.11 |
| 14.5 | 17.15 | 1.06 |
| 15.5 | 30.62 | 1.03 |
| 16.5 | 57.47 | 1.02 |
| 17.5 | 113.22 | 1.01 |
Team total goal kicks· FC Petrolul Ploieşti
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 3.5 | 1.00 | 259.11 |
| 4.5 | 1.01 | 82.93 |
| 5.5 | 1.03 | 32.79 |
| 6.5 | 1.07 | 15.36 |
| 7.5 | 1.14 | 8.27 |
| 8.5 | 1.25 | 5.00 |
| 9.5 | 1.43 | 3.34 |
| 10.5 | 1.70 | 2.42 |
| 11.5 | 2.13 | 1.89 |
| 12.5 | 2.79 | 1.56 |
| 13.5 | 3.83 | 1.35 |
| 14.5 | 5.53 | 1.22 |
| 15.5 | 8.37 | 1.14 |
| 16.5 | 13.27 | 1.08 |
| 17.5 | 22.02 | 1.05 |
| 18.5 | 38.18 | 1.03 |
| 19.5 | 69.09 | 1.01 |
დრიბლინგები
Total dribblesO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 5.5 | 1.02 | 41.22 |
| 6.5 | 1.05 | 20.72 |
| 7.5 | 1.09 | 11.70 |
| 8.5 | 1.16 | 7.28 |
| 9.5 | 1.26 | 4.91 |
| 10.5 | 1.39 | 3.54 |
| 11.5 | 1.59 | 2.71 |
| 12.5 | 1.85 | 2.17 |
| 13.5 | 2.22 | 1.82 |
| 14.5 | 2.74 | 1.58 |
| 15.5 | 3.46 | 1.41 |
| 16.5 | 4.48 | 1.29 |
| 17.5 | 5.94 | 1.20 |
| 18.5 | 8.07 | 1.14 |
| 19.5 | 11.20 | 1.10 |
| 20.5 | 15.89 | 1.07 |
| 21.5 | 23.00 | 1.05 |
Team total dribbles· FC Farul Constanța
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.00 | 474.07 |
| 1.5 | 1.01 | 72.97 |
| 2.5 | 1.05 | 21.38 |
| 3.5 | 1.13 | 8.93 |
| 4.5 | 1.27 | 4.73 |
| 5.5 | 1.51 | 2.96 |
| 6.5 | 1.91 | 2.10 |
| 7.5 | 2.55 | 1.65 |
| 8.5 | 3.61 | 1.38 |
| 9.5 | 5.38 | 1.23 |
| 10.5 | 8.44 | 1.13 |
| 11.5 | 13.87 | 1.08 |
| 12.5 | 23.82 | 1.04 |
| 13.5 | 42.58 | 1.02 |
| 14.5 | 79.03 | 1.01 |
Team total dribbles· FC Petrolul Ploieşti
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.00 | 292.30 |
| 1.5 | 1.02 | 47.84 |
| 2.5 | 1.07 | 14.87 |
| 3.5 | 1.18 | 6.57 |
| 4.5 | 1.38 | 3.66 |
| 5.5 | 1.71 | 2.41 |
| 6.5 | 2.27 | 1.79 |
| 7.5 | 3.20 | 1.45 |
| 8.5 | 4.80 | 1.26 |
| 9.5 | 7.62 | 1.15 |
| 10.5 | 12.75 | 1.09 |
| 11.5 | 22.37 | 1.05 |
| 12.5 | 41.05 | 1.02 |
| 13.5 | 78.52 | 1.01 |
| 14.5 | 156.05 | 1.01 |