იუვე სტაბია — სუდტიროლი — სერია B
სერია Bსეზონი 26/27
ხვალ··ტური 7
კოეფიციენტით კოეფიციენტი არ არის
| ბუკმეიკერი | გოლები | კუთხურები | ბარათები | დარტყმები | კარში დარტყმები | ჯარიმები | აუტები | თამაშგარეები | კარიდან დარტყმები | მოგერიებები | ვარდნები | ჩაჭრები | დრიბლინგები | უპირატესობა |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| badagbetმოდელი13/13 ბაზარი · 970 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | • | • | • | • | • | • | • | • | • | • | • | — |
| Superbet5/13 ბაზარი · 207 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | • | • | • | · | · | · | · | · | · | · | · | 8.2 |
| Bet3653/13 ბაზარი · 40 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 5.9 |
| BetMGM UK2/13 ბაზარი · 4 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 10.2 |
| Betlive2/13 ბაზარი · 93 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 12.1 |
| Crocobet2/13 ბაზარი · 78 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 12.4 |
| Kambi2/13 ბაზარი · 33 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 9.1 |
| Liderbet2/13 ბაზარი · 89 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 12.4 |
| Betfair Exchange1/13 ბაზარი · 50 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 7.0 |
| Paddy Power1/13 ბაზარი · 10 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 8.1 |
| Pinnacle1/13 ბაზარი · 8 pricesგოლებიკუთხურებიბარათებიდარტყმებიკარში დარტყმებიჯარიმებიაუტებითამაშგარეებიკარიდან დარტყმებიმოგერიებებივარდნებიჩაჭრებიდრიბლინგები | • | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | · | 4.3 |
badagbetმოდელი
დახურვამოდელის ხარისხი ბაზრისა და გუნდის მიხედვით
ნაჩვენებია ყველა მხარდაჭერილი შეფასება. სუსტი ან შეუმოწმებელი შეფასება შედარებისთვის ხელმისაწვდომია, მაგრამ ახალ რეკომენდაციას ვერ ქმნის.
- shots · combined: validated — passed final chronological probability checks
- shots · home: validated — passed final chronological probability checks
- shots · away: validated — passed final chronological probability checks
- shots on target · combined: validated — passed final chronological probability checks
- shots on target · home: weak — final evaluation -6.3% off at 70%–80% probability band over 247 fixtures
- shots on target · away: validated — passed final chronological probability checks
- corners · combined: validated — passed final chronological probability checks
- corners · home: validated — passed final chronological probability checks
- corners · away: validated — passed final chronological probability checks
- fouls · combined: weak — final evaluation +7.6% off at line 38.5 over 158 fixtures
- fouls · home: validated — passed final chronological probability checks
- fouls · away: validated — passed final chronological probability checks
- throw ins · combined: weak — final evaluation +6.7% off at line 47.5 over 183 fixtures
- throw ins · home: weak — final evaluation +6.1% off at 40%–50% probability band over 423 fixtures
- throw ins · away: validated — passed final chronological probability checks
- offsides · combined: validated — passed final chronological probability checks
- offsides · home: weak — final evaluation -6.9% off at 20%–30% probability band over 211 fixtures
- offsides · away: weak — final evaluation -5.2% off at 10%–20% probability band over 291 fixtures
- goal kicks · combined: validated — passed final chronological probability checks
- goal kicks · home: validated — passed final chronological probability checks
- goal kicks · away: validated — passed final chronological probability checks
- cards · combined: weak — final evaluation -7.0% off at 30%–40% probability band over 218 fixtures
- cards · home: validated — passed final chronological probability checks
- cards · away: weak — final evaluation -8.1% off at 60%–70% probability band over 180 fixtures
- tackles · combined: weak — final evaluation +5.2% off at line 37.5 over 145 fixtures
- tackles · home: weak — final evaluation -5.0% off at 40%–50% probability band over 423 fixtures
- tackles · away: validated — passed final chronological probability checks
- interceptions · combined: weak — final evaluation -5.7% off at line 10.5 over 419 fixtures
- interceptions · home: validated — passed final chronological probability checks
- interceptions · away: weak — final evaluation -6.0% off at line 6.5 over 423 fixtures
- saves · combined: validated — passed final chronological probability checks
- saves · home: validated — passed final chronological probability checks
- saves · away: weak — final evaluation -7.9% off at 50%–60% probability band over 218 fixtures
- dribbles · combined: weak — final evaluation -5.1% off at 20%–30% probability band over 423 fixtures
- dribbles · home: validated — passed final chronological probability checks
- dribbles · away: validated — passed final chronological probability checks
- goals · combined: validated — passed final chronological probability checks
- goals · home: weak — final evaluation -8.3% off at 70%–80% probability band over 215 fixtures
- goals · away: weak — final evaluation +6.3% off at 20%–30% probability band over 164 fixtures
გოლები
Total goalsO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.09 | 12.54 |
| 1.5 | 1.39 | 3.56 |
| 2.5 | 2.16 | 1.86 |
| 3.5 | 4.05 | 1.33 |
| 4.5 | 9.05 | 1.12 |
| 5.5 | 23.64 | 1.04 |
| 6.5 | 70.81 | 1.01 |
Team total goals· Juve Stabia
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.32 | 4.10 |
| 1.5 | 2.60 | 1.63 |
| 2.5 | 7.23 | 1.16 |
| 3.5 | 26.20 | 1.04 |
Team total goals· Südtirol
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.39 | 3.58 |
| 1.5 | 2.97 | 1.51 |
| 2.5 | 9.13 | 1.12 |
| 3.5 | 36.72 | 1.03 |
კუთხურები
Total cornersO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 3.5 | 1.02 | 59.92 |
| 4.5 | 1.04 | 23.41 |
| 5.5 | 1.10 | 11.14 |
| 6.5 | 1.19 | 6.18 |
| 7.5 | 1.35 | 3.88 |
| 8.5 | 1.59 | 2.70 |
| 9.5 | 1.96 | 2.04 |
| 10.5 | 2.54 | 1.65 |
| 11.5 | 3.46 | 1.41 |
| 12.5 | 4.92 | 1.25 |
| 13.5 | 7.33 | 1.16 |
| 14.5 | 11.42 | 1.10 |
| 15.5 | 18.54 | 1.06 |
| 16.5 | 31.34 | 1.03 |
| 17.5 | 55.04 | 1.02 |
Team total corners· Juve Stabia
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.01 | 72.19 |
| 1.5 | 1.06 | 17.14 |
| 2.5 | 1.17 | 7.02 |
| 3.5 | 1.35 | 3.84 |
| 4.5 | 1.66 | 2.52 |
| 5.5 | 2.16 | 1.86 |
| 6.5 | 3.00 | 1.50 |
| 7.5 | 4.46 | 1.29 |
| 8.5 | 7.11 | 1.16 |
| 9.5 | 12.16 | 1.09 |
| 10.5 | 22.20 | 1.05 |
| 11.5 | 43.09 | 1.02 |
| 12.5 | 88.35 | 1.01 |
Team total corners· Südtirol
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.02 | 41.80 |
| 1.5 | 1.10 | 10.63 |
| 2.5 | 1.27 | 4.69 |
| 3.5 | 1.57 | 2.76 |
| 4.5 | 2.07 | 1.94 |
| 5.5 | 2.92 | 1.52 |
| 6.5 | 4.41 | 1.29 |
| 7.5 | 7.14 | 1.16 |
| 8.5 | 12.43 | 1.09 |
| 9.5 | 23.16 | 1.04 |
| 10.5 | 46.02 | 1.02 |
| 11.5 | 96.98 | 1.01 |
ბარათები
Total cardsO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.02 | 50.84 |
| 1.5 | 1.13 | 8.96 |
| 2.5 | 1.44 | 3.30 |
| 3.5 | 2.19 | 1.84 |
| 4.5 | 4.00 | 1.33 |
| 5.5 | 8.53 | 1.13 |
| 6.5 | 20.71 | 1.05 |
| 7.5 | 56.53 | 1.02 |
Team total cards· Juve Stabia
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.19 | 6.20 |
| 1.5 | 2.10 | 1.91 |
| 2.5 | 5.41 | 1.23 |
| 3.5 | 18.18 | 1.06 |
| 4.5 | 74.40 | 1.01 |
Team total cards· Südtirol
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.11 | 9.89 |
| 1.5 | 1.69 | 2.46 |
| 2.5 | 3.77 | 1.36 |
| 3.5 | 11.46 | 1.10 |
| 4.5 | 43.40 | 1.02 |
კარში დარტყმები
Total shots on targetO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 2.5 | 1.01 | 79.73 |
| 3.5 | 1.04 | 25.93 |
| 4.5 | 1.10 | 11.01 |
| 5.5 | 1.21 | 5.71 |
| 6.5 | 1.41 | 3.46 |
| 7.5 | 1.73 | 2.37 |
| 8.5 | 2.26 | 1.79 |
| 9.5 | 3.15 | 1.46 |
| 10.5 | 4.68 | 1.27 |
| 11.5 | 7.38 | 1.16 |
| 12.5 | 12.35 | 1.09 |
| 13.5 | 21.86 | 1.05 |
| 14.5 | 40.86 | 1.02 |
| 15.5 | 80.41 | 1.01 |
Team total shots on target· Juve Stabia
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.01 | 72.17 |
| 1.5 | 1.08 | 13.80 |
| 2.5 | 1.25 | 5.07 |
| 3.5 | 1.60 | 2.67 |
| 4.5 | 2.30 | 1.77 |
| 5.5 | 3.71 | 1.37 |
| 6.5 | 6.67 | 1.18 |
| 7.5 | 13.27 | 1.08 |
| 8.5 | 28.98 | 1.04 |
| 9.5 | 69.04 | 1.01 |
Team total shots on target· Südtirol
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.02 | 40.64 |
| 1.5 | 1.13 | 8.81 |
| 2.5 | 1.38 | 3.62 |
| 3.5 | 1.91 | 2.10 |
| 4.5 | 2.96 | 1.51 |
| 5.5 | 5.15 | 1.24 |
| 6.5 | 9.96 | 1.11 |
| 7.5 | 21.25 | 1.05 |
| 8.5 | 49.72 | 1.02 |
დარტყმები
Total shotsO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 19.5 | 1.09 | 11.47 |
| 20.5 | 1.14 | 8.23 |
| 21.5 | 1.20 | 6.12 |
| 22.5 | 1.27 | 4.70 |
| 23.5 | 1.37 | 3.72 |
| 24.5 | 1.49 | 3.02 |
| 25.5 | 1.66 | 2.52 |
| 26.5 | 1.86 | 2.16 |
| 27.5 | 2.13 | 1.88 |
| 28.5 | 2.48 | 1.68 |
| 29.5 | 2.93 | 1.52 |
| 30.5 | 3.53 | 1.40 |
| 31.5 | 4.31 | 1.30 |
| 32.5 | 5.36 | 1.23 |
| 33.5 | 6.77 | 1.17 |
| 34.5 | 8.70 | 1.13 |
| 35.5 | 11.36 | 1.10 |
Team total shots· Juve Stabia
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 6.5 | 1.03 | 38.32 |
| 7.5 | 1.05 | 20.59 |
| 8.5 | 1.09 | 12.20 |
| 9.5 | 1.15 | 7.87 |
| 10.5 | 1.23 | 5.45 |
| 11.5 | 1.33 | 4.00 |
| 12.5 | 1.48 | 3.09 |
| 13.5 | 1.67 | 2.50 |
| 14.5 | 1.92 | 2.08 |
| 15.5 | 2.26 | 1.79 |
| 16.5 | 2.72 | 1.58 |
| 17.5 | 3.34 | 1.43 |
| 18.5 | 4.20 | 1.31 |
| 19.5 | 5.42 | 1.23 |
| 20.5 | 7.17 | 1.16 |
| 21.5 | 9.73 | 1.11 |
| 22.5 | 13.55 | 1.08 |
Team total shots· Südtirol
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 4.5 | 1.02 | 46.49 |
| 5.5 | 1.05 | 21.87 |
| 6.5 | 1.09 | 11.83 |
| 7.5 | 1.16 | 7.18 |
| 8.5 | 1.26 | 4.79 |
| 9.5 | 1.41 | 3.46 |
| 10.5 | 1.60 | 2.65 |
| 11.5 | 1.88 | 2.14 |
| 12.5 | 2.25 | 1.80 |
| 13.5 | 2.76 | 1.57 |
| 14.5 | 3.48 | 1.40 |
| 15.5 | 4.52 | 1.28 |
| 16.5 | 6.04 | 1.20 |
| 17.5 | 8.31 | 1.14 |
| 18.5 | 11.79 | 1.09 |
| 19.5 | 17.22 | 1.06 |
| 20.5 | 25.92 | 1.04 |
ჯარიმები
Total foulsO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 18.5 | 1.06 | 16.98 |
| 19.5 | 1.09 | 11.54 |
| 20.5 | 1.14 | 8.18 |
| 21.5 | 1.20 | 6.01 |
| 22.5 | 1.28 | 4.58 |
| 23.5 | 1.39 | 3.60 |
| 24.5 | 1.52 | 2.91 |
| 25.5 | 1.70 | 2.42 |
| 26.5 | 1.94 | 2.07 |
| 27.5 | 2.24 | 1.80 |
| 28.5 | 2.65 | 1.61 |
| 29.5 | 3.18 | 1.46 |
| 30.5 | 3.90 | 1.34 |
| 31.5 | 4.87 | 1.26 |
| 32.5 | 6.19 | 1.19 |
| 33.5 | 8.03 | 1.14 |
| 34.5 | 10.60 | 1.10 |
Team total fouls· Juve Stabia
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 5.5 | 1.02 | 49.15 |
| 6.5 | 1.05 | 22.29 |
| 7.5 | 1.09 | 11.60 |
| 8.5 | 1.17 | 6.77 |
| 9.5 | 1.30 | 4.36 |
| 10.5 | 1.49 | 3.05 |
| 11.5 | 1.77 | 2.29 |
| 12.5 | 2.20 | 1.83 |
| 13.5 | 2.85 | 1.54 |
| 14.5 | 3.85 | 1.35 |
| 15.5 | 5.43 | 1.23 |
| 16.5 | 7.97 | 1.14 |
| 17.5 | 12.19 | 1.09 |
| 18.5 | 19.39 | 1.05 |
| 19.5 | 32.03 | 1.03 |
| 20.5 | 54.91 | 1.02 |
Team total fouls· Südtirol
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 6.5 | 1.01 | 83.90 |
| 7.5 | 1.03 | 38.04 |
| 8.5 | 1.05 | 19.44 |
| 9.5 | 1.10 | 11.01 |
| 10.5 | 1.17 | 6.82 |
| 11.5 | 1.28 | 4.56 |
| 12.5 | 1.44 | 3.27 |
| 13.5 | 1.67 | 2.49 |
| 14.5 | 2.01 | 1.99 |
| 15.5 | 2.50 | 1.67 |
| 16.5 | 3.22 | 1.45 |
| 17.5 | 4.29 | 1.30 |
| 18.5 | 5.94 | 1.20 |
| 19.5 | 8.50 | 1.13 |
| 20.5 | 12.58 | 1.09 |
| 21.5 | 19.27 | 1.05 |
| 22.5 | 30.47 | 1.03 |
თამაშგარეები
Total offsidesO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.03 | 35.61 |
| 1.5 | 1.15 | 7.79 |
| 2.5 | 1.44 | 3.25 |
| 3.5 | 2.09 | 1.92 |
| 4.5 | 3.47 | 1.41 |
| 5.5 | 6.57 | 1.18 |
| 6.5 | 14.08 | 1.08 |
| 7.5 | 33.73 | 1.03 |
| 8.5 | 89.62 | 1.01 |
Team total offsides· Juve Stabia
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.19 | 6.38 |
| 1.5 | 1.75 | 2.33 |
| 2.5 | 3.17 | 1.46 |
| 3.5 | 6.92 | 1.17 |
| 4.5 | 17.91 | 1.06 |
| 5.5 | 54.02 | 1.02 |
Team total offsides· Südtirol
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.27 | 4.71 |
| 1.5 | 2.17 | 1.86 |
| 2.5 | 4.79 | 1.26 |
| 3.5 | 13.15 | 1.08 |
| 4.5 | 43.44 | 1.02 |
აუტები
Total throw-insO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 28.5 | 1.18 | 6.70 |
| 29.5 | 1.23 | 5.38 |
| 30.5 | 1.29 | 4.41 |
| 31.5 | 1.37 | 3.68 |
| 32.5 | 1.47 | 3.13 |
| 33.5 | 1.59 | 2.70 |
| 34.5 | 1.73 | 2.37 |
| 35.5 | 1.90 | 2.11 |
| 36.5 | 2.11 | 1.90 |
| 37.5 | 2.37 | 1.73 |
| 38.5 | 2.68 | 1.60 |
| 39.5 | 3.06 | 1.49 |
| 40.5 | 3.52 | 1.40 |
| 41.5 | 4.10 | 1.32 |
| 42.5 | 4.82 | 1.26 |
| 43.5 | 5.71 | 1.21 |
| 44.5 | 6.83 | 1.17 |
Team total throw-ins· Juve Stabia
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 10.5 | 1.05 | 19.37 |
| 11.5 | 1.09 | 12.08 |
| 12.5 | 1.14 | 8.04 |
| 13.5 | 1.21 | 5.66 |
| 14.5 | 1.31 | 4.20 |
| 15.5 | 1.45 | 3.25 |
| 16.5 | 1.62 | 2.62 |
| 17.5 | 1.85 | 2.18 |
| 18.5 | 2.15 | 1.87 |
| 19.5 | 2.55 | 1.65 |
| 20.5 | 3.08 | 1.48 |
| 21.5 | 3.80 | 1.36 |
| 22.5 | 4.78 | 1.26 |
| 23.5 | 6.14 | 1.20 |
| 24.5 | 8.03 | 1.14 |
| 25.5 | 10.72 | 1.10 |
| 26.5 | 14.59 | 1.07 |
Team total throw-ins· Südtirol
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 10.5 | 1.07 | 15.41 |
| 11.5 | 1.11 | 9.92 |
| 12.5 | 1.17 | 6.80 |
| 13.5 | 1.25 | 4.92 |
| 14.5 | 1.37 | 3.73 |
| 15.5 | 1.51 | 2.95 |
| 16.5 | 1.70 | 2.42 |
| 17.5 | 1.95 | 2.05 |
| 18.5 | 2.28 | 1.78 |
| 19.5 | 2.72 | 1.58 |
| 20.5 | 3.30 | 1.44 |
| 21.5 | 4.08 | 1.32 |
| 22.5 | 5.14 | 1.24 |
| 23.5 | 6.61 | 1.18 |
| 24.5 | 8.68 | 1.13 |
| 25.5 | 11.61 | 1.09 |
| 26.5 | 15.84 | 1.07 |
ვარდნები
Total tacklesO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 18.5 | 1.11 | 10.32 |
| 19.5 | 1.15 | 7.64 |
| 20.5 | 1.21 | 5.83 |
| 21.5 | 1.28 | 4.59 |
| 22.5 | 1.37 | 3.70 |
| 23.5 | 1.48 | 3.06 |
| 24.5 | 1.63 | 2.59 |
| 25.5 | 1.81 | 2.24 |
| 26.5 | 2.03 | 1.97 |
| 27.5 | 2.32 | 1.76 |
| 28.5 | 2.67 | 1.60 |
| 29.5 | 3.13 | 1.47 |
| 30.5 | 3.70 | 1.37 |
| 31.5 | 4.43 | 1.29 |
| 32.5 | 5.38 | 1.23 |
| 33.5 | 6.62 | 1.18 |
| 34.5 | 8.23 | 1.14 |
Team total tackles· Juve Stabia
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 5.5 | 1.02 | 57.16 |
| 6.5 | 1.04 | 26.81 |
| 7.5 | 1.07 | 14.27 |
| 8.5 | 1.13 | 8.44 |
| 9.5 | 1.23 | 5.45 |
| 10.5 | 1.36 | 3.80 |
| 11.5 | 1.55 | 2.83 |
| 12.5 | 1.82 | 2.22 |
| 13.5 | 2.20 | 1.83 |
| 14.5 | 2.76 | 1.57 |
| 15.5 | 3.56 | 1.39 |
| 16.5 | 4.73 | 1.27 |
| 17.5 | 6.47 | 1.18 |
| 18.5 | 9.12 | 1.12 |
| 19.5 | 13.20 | 1.08 |
| 20.5 | 19.63 | 1.05 |
| 21.5 | 29.95 | 1.03 |
Team total tackles· Südtirol
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 5.5 | 1.02 | 62.27 |
| 6.5 | 1.04 | 28.97 |
| 7.5 | 1.07 | 15.30 |
| 8.5 | 1.13 | 8.98 |
| 9.5 | 1.21 | 5.76 |
| 10.5 | 1.33 | 3.99 |
| 11.5 | 1.51 | 2.95 |
| 12.5 | 1.77 | 2.30 |
| 13.5 | 2.13 | 1.89 |
| 14.5 | 2.64 | 1.61 |
| 15.5 | 3.38 | 1.42 |
| 16.5 | 4.46 | 1.29 |
| 17.5 | 6.06 | 1.20 |
| 18.5 | 8.47 | 1.13 |
| 19.5 | 12.17 | 1.09 |
| 20.5 | 17.95 | 1.06 |
| 21.5 | 27.14 | 1.04 |
მოგერიებები
Total savesO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 1.5 | 1.02 | 40.47 |
| 2.5 | 1.09 | 12.22 |
| 3.5 | 1.23 | 5.35 |
| 4.5 | 1.50 | 3.00 |
| 5.5 | 1.99 | 2.01 |
| 6.5 | 2.88 | 1.53 |
| 7.5 | 4.55 | 1.28 |
| 8.5 | 7.78 | 1.15 |
| 9.5 | 14.37 | 1.07 |
| 10.5 | 28.54 | 1.04 |
| 11.5 | 60.67 | 1.02 |
Team total saves· Juve Stabia
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.11 | 10.45 |
| 1.5 | 1.43 | 3.30 |
| 2.5 | 2.18 | 1.85 |
| 3.5 | 3.83 | 1.35 |
| 4.5 | 7.65 | 1.15 |
| 5.5 | 17.28 | 1.06 |
| 6.5 | 43.77 | 1.02 |
Team total saves· Südtirol
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 0.5 | 1.05 | 19.82 |
| 1.5 | 1.25 | 5.02 |
| 2.5 | 1.73 | 2.38 |
| 3.5 | 2.79 | 1.56 |
| 4.5 | 5.22 | 1.24 |
| 5.5 | 11.20 | 1.10 |
| 6.5 | 27.09 | 1.04 |
| 7.5 | 73.04 | 1.01 |
ჩაჭრები
Total interceptionsO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 5.5 | 1.02 | 40.63 |
| 6.5 | 1.05 | 20.72 |
| 7.5 | 1.09 | 11.85 |
| 8.5 | 1.16 | 7.44 |
| 9.5 | 1.25 | 5.06 |
| 10.5 | 1.37 | 3.67 |
| 11.5 | 1.55 | 2.82 |
| 12.5 | 1.79 | 2.27 |
| 13.5 | 2.11 | 1.90 |
| 14.5 | 2.56 | 1.64 |
| 15.5 | 3.16 | 1.46 |
| 16.5 | 4.01 | 1.33 |
| 17.5 | 5.19 | 1.24 |
| 18.5 | 6.88 | 1.17 |
| 19.5 | 9.31 | 1.12 |
| 20.5 | 12.88 | 1.08 |
| 21.5 | 18.18 | 1.06 |
Team total interceptions· Juve Stabia
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 1.5 | 1.03 | 38.39 |
| 2.5 | 1.08 | 13.31 |
| 3.5 | 1.19 | 6.36 |
| 4.5 | 1.36 | 3.75 |
| 5.5 | 1.64 | 2.55 |
| 6.5 | 2.08 | 1.93 |
| 7.5 | 2.75 | 1.57 |
| 8.5 | 3.82 | 1.35 |
| 9.5 | 5.55 | 1.22 |
| 10.5 | 8.44 | 1.13 |
| 11.5 | 13.43 | 1.08 |
| 12.5 | 22.28 | 1.05 |
| 13.5 | 38.46 | 1.03 |
| 14.5 | 68.89 | 1.01 |
Team total interceptions· Südtirol
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 1.5 | 1.02 | 50.50 |
| 2.5 | 1.06 | 16.48 |
| 3.5 | 1.15 | 7.49 |
| 4.5 | 1.31 | 4.23 |
| 5.5 | 1.56 | 2.79 |
| 6.5 | 1.95 | 2.05 |
| 7.5 | 2.56 | 1.64 |
| 8.5 | 3.52 | 1.40 |
| 9.5 | 5.08 | 1.25 |
| 10.5 | 7.68 | 1.15 |
| 11.5 | 12.13 | 1.09 |
| 12.5 | 19.98 | 1.05 |
| 13.5 | 34.27 | 1.03 |
| 14.5 | 60.98 | 1.02 |
კარიდან დარტყმები
Total goal kicksO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 7.5 | 1.02 | 62.80 |
| 8.5 | 1.03 | 29.83 |
| 9.5 | 1.07 | 15.81 |
| 10.5 | 1.12 | 9.21 |
| 11.5 | 1.21 | 5.84 |
| 12.5 | 1.33 | 3.99 |
| 13.5 | 1.52 | 2.91 |
| 14.5 | 1.80 | 2.25 |
| 15.5 | 2.20 | 1.83 |
| 16.5 | 2.81 | 1.55 |
| 17.5 | 3.71 | 1.37 |
| 18.5 | 5.11 | 1.24 |
| 19.5 | 7.30 | 1.16 |
| 20.5 | 10.85 | 1.10 |
| 21.5 | 16.75 | 1.06 |
| 22.5 | 26.82 | 1.04 |
| 23.5 | 44.55 | 1.02 |
Team total goal kicks· Juve Stabia
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 2.5 | 1.03 | 32.50 |
| 3.5 | 1.09 | 12.65 |
| 4.5 | 1.19 | 6.29 |
| 5.5 | 1.37 | 3.73 |
| 6.5 | 1.65 | 2.53 |
| 7.5 | 2.11 | 1.90 |
| 8.5 | 2.86 | 1.54 |
| 9.5 | 4.11 | 1.32 |
| 10.5 | 6.26 | 1.19 |
| 11.5 | 10.16 | 1.11 |
| 12.5 | 17.51 | 1.06 |
| 13.5 | 32.02 | 1.03 |
| 14.5 | 61.95 | 1.02 |
Team total goal kicks· Südtirol
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 2.5 | 1.03 | 38.98 |
| 3.5 | 1.07 | 14.71 |
| 4.5 | 1.16 | 7.11 |
| 5.5 | 1.32 | 4.12 |
| 6.5 | 1.58 | 2.73 |
| 7.5 | 1.99 | 2.01 |
| 8.5 | 2.65 | 1.61 |
| 9.5 | 3.74 | 1.36 |
| 10.5 | 5.60 | 1.22 |
| 11.5 | 8.91 | 1.13 |
| 12.5 | 15.05 | 1.07 |
| 13.5 | 26.98 | 1.04 |
| 14.5 | 51.16 | 1.02 |
დრიბლინგები
Total dribblesO/U
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 3.5 | 1.01 | 78.59 |
| 4.5 | 1.03 | 32.03 |
| 5.5 | 1.07 | 15.62 |
| 6.5 | 1.13 | 8.75 |
| 7.5 | 1.22 | 5.47 |
| 8.5 | 1.36 | 3.75 |
| 9.5 | 1.57 | 2.76 |
| 10.5 | 1.86 | 2.17 |
| 11.5 | 2.27 | 1.79 |
| 12.5 | 2.86 | 1.54 |
| 13.5 | 3.70 | 1.37 |
| 14.5 | 4.93 | 1.25 |
| 15.5 | 6.74 | 1.17 |
| 16.5 | 9.45 | 1.12 |
| 17.5 | 13.55 | 1.08 |
| 18.5 | 19.87 | 1.05 |
| 19.5 | 29.75 | 1.03 |
Team total dribbles· Juve Stabia
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 1.5 | 1.04 | 25.67 |
| 2.5 | 1.12 | 9.38 |
| 3.5 | 1.27 | 4.72 |
| 4.5 | 1.52 | 2.92 |
| 5.5 | 1.93 | 2.07 |
| 6.5 | 2.60 | 1.63 |
| 7.5 | 3.69 | 1.37 |
| 8.5 | 5.51 | 1.22 |
| 9.5 | 8.66 | 1.13 |
| 10.5 | 14.27 | 1.07 |
| 11.5 | 24.55 | 1.04 |
| 12.5 | 43.99 | 1.02 |
| 13.5 | 81.76 | 1.01 |
Team total dribbles· Südtirol
| Over | Under | |
|---|---|---|
| 1.5 | 1.04 | 23.52 |
| 2.5 | 1.14 | 8.30 |
| 3.5 | 1.32 | 4.11 |
| 4.5 | 1.65 | 2.54 |
| 5.5 | 2.22 | 1.82 |
| 6.5 | 3.21 | 1.45 |
| 7.5 | 4.95 | 1.25 |
| 8.5 | 8.10 | 1.14 |
| 9.5 | 14.03 | 1.08 |
| 10.5 | 25.57 | 1.04 |
| 11.5 | 48.79 | 1.02 |
| 12.5 | 97.14 | 1.01 |