Wouter Vrancken
ბელგია47 წლის 4 კლუბი ჩაწერილია 173 მატჩი
მხოლოდ მატჩების შემადგენლობებიდან
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 173 მატჩი · 77–49–47
- მატჩი1734 კლუბი
- record77–49–47მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.6245% მოგება
- გოლები290–2251.68 საკუთარი · 1.30 გაშვებული
Wouter Vrancken: ბაზაში 173 დასრულებული მატჩია, სულ4 კლუბი პერიოდში25 ივლ. 2021 და 15 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 77 მოგება, 49 ფრე და მარცხი:47 — სულ 45% —1.62 ქულა მატჩზე, გატანილი:290, გაშვებული: 225.
საუკეთესო პერიოდია გენკი: 1.74ქულა მატჩზე, 89 მატჩში, მეტოქე: 1.42, ადგილი: ჰართსი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 16 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 10, მიმდინარე სერია: 2 draws.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —108, სულ 160 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 25 ივლ. 2021 · 3–2 v ანტვერპენი
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 24 ნოე. 2024 · 0–6 at ანდერლეხტი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 114 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 113 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 1 მატჩი და მოაკლდა 0.
168 სულ 173 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 164 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 4 spells
ჰართსიაქტიური თარიღები შეუმოწმებელია 1 აგვ. 2026 – 19 სექ. 2026 12 მატჩი · 4–5–3 · 1.42 ქულა მატჩზე · 20–19 გოლები (33% მოგებული)
WWWLDDსაუკეთესო 4–0 v დანდი იუნ.ყველაზე დაბალი 1–6 at ბენფიკამწვრთნელობისას 1 აგვ. 2026 – 15 ოქტ. 2026გენტი თარიღები შეუმოწმებელია 28 ივლ. 2024 – 17 იან. 2025 33 მატჩი · 14–10–9 · 1.58 ქულა მატჩზე · 48–37 გოლები (42% მოგებული)
DLWLDDსაუკეთესო 5–0 v სტანდარდიყველაზე დაბალი 0–6 at ანდერლეხტიმწვრთნელობისას 28 ივლ. 2024 – 17 იან. 2025გენკი თარიღები შეუმოწმებელია 24 ივლ. 2022 – 4 მაი. 2024 89 მატჩი · 43–26–20 · 1.74 ქულა მატჩზე · 159–103 გოლები (48% მოგებული)
მეხელენი თარიღები შეუმოწმებელია 25 ივლ. 2021 – 21 მაი. 2022 39 მატჩი · 16–8–15 · 1.44 ქულა მატჩზე · 63–66 გოლები (41% მოგებული)
WLLLLDსაუკეთესო 3–0 v KV Oostendeყველაზე დაბალი 2–7 at ანდერლეხტიმწვრთნელობისას 25 ივლ. 2021 – 21 მაი. 2022
ფორმა ბოლო 40 სულ 173 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.55 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League 26/27 | ევროპა ლიგა | 2 | 0–1–1 | 0.50 | 2–7 |
| UEFA Europa League 23/24 | ევროპა ლიგა | 2 | 0–1–1 | 0.50 | 1–2 |
| UEFA Europa Conference League 23/24 | კონფერენს ლიგა | 8 | 3–3–2 | 1.50 | 10–7 |
| UEFA Conference League 26/27 | კონფერენს ლიგა | 3 | 0–3–0 | 1.00 | 4–4 |
| UEFA Conference League 24/25 | კონფერენს ლიგა | 11 | 6–2–3 | 1.82 | 17–12 |
| UEFA Champions League 23/24 | ჩემპიონთა ლიგა | 2 | 0–2–0 | 1.00 | 3–3 |
| Pro League 24/25 | იუპილერ ლიგა | 22 | 8–8–6 | 1.46 | 31–25 |
| Pro League 23/24 | იუპილერ ლიგა | 37 | 15–12–10 | 1.54 | 57–44 |
| Pro League 22/23 | იუპილერ ლიგა | 40 | 25–8–7 | 2.08 | 88–47 |
| Premiership 26/27 | პრემიერშიპი | 7 | 4–1–2 | 1.86 | 14–8 |
| First Division A 21/22 | იუპილერ ლიგა | 39 | 16–8–15 | 1.44 | 63–66 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ჰართსი
1 აგვ. 2026 – 19 სექ. 202612 მატჩი მისი მონაწილეობით · 2 გარეშე
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ხუთზე ნაკლები მატჩია. სხვაობა რეალურ რიცხვებს აჩვენებს, თუმცა დასკვნისთვის ჯერ საკმარისი არ არის.
- ქულები მატჩზე−0.58
- მოგების სიხშირე−16.7 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−1.33
- გაშვებული გოლები მატჩზე+1.08
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
გენტი
28 ივლ. 2024 – 17 იან. 202533 მატჩი მისი მონაწილეობით · 21 გარეშე
- ქულები მატჩზე+0.53
- მოგების სიხშირე+13.9 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.55
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.98
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
გენკი
24 ივლ. 2022 – 4 მაი. 202489 მატჩი მისი მონაწილეობით · 4 გარეშე
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ხუთზე ნაკლები მატჩია. სხვაობა რეალურ რიცხვებს აჩვენებს, თუმცა დასკვნისთვის ჯერ საკმარისი არ არის.
- ქულები მატჩზე+0.99
- მოგების სიხშირე+23.3 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+1.29
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.09
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 168 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები12.0+0.411.6(168მ, შედარება: 101ათ.მ)
- აუტები22.9+0.822.1(168მ, შედარება: 101ათ.მ)
- დარტყმები13.7+0.812.8(166მ, შედარება: 100ათ.მ)
- კარში დარტყმები5.0+0.54.6(168მ, შედარება: 101ათ.მ)
- ვარდნები17.6+0.017.6(164მ, შედარება: 97ათ.მ)
- მოგერიებები3.3+0.13.1(166მ, შედარება: 100ათ.მ)
- ჩაჭრები10.1−0.510.6(164მ, შედარება: 97ათ.მ)
- თამაშგარეები1.9+0.01.9(160მ, შედარება: 93ათ.მ)
- კუთხურები5.4+0.45.0(168მ, შედარება: 102ათ.მ)
- ბარათები2.0−0.12.1(165მ, შედარება: 98ათ.მ)
- დრიბლინგები8.1+0.67.6(164მ, შედარება: 97ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.9−0.28.0(168მ, შედარება: 101ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 152 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-1108
- 4-3-321
- 3-4-2-112
- 4-4-26
- 4-1-4-15
ძირითადი მოთამაშეები 164 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Maarten Vandevoordt7,710′87 გამოსვლა · 85 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Patrik Hrošovský6,969′87 გამოსვლა · 76 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Mark McKenzie6,532′79 გამოსვლა · 72 სასტარტო გამოსვლები 7.09
- Carlos Cuesta6,100′73 გამოსვლა · 69 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Bilal El Khannouss6,097′83 გამოსვლა · 76 სასტარტო გამოსვლები 7.08
- Bryan Heynen6,031′73 გამოსვლა · 70 სასტარტო გამოსვლები 7.16
- Daniel Muñoz5,456′63 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 7.35
- Joseph Paintsil5,314′66 გამოსვლა · 62 სასტარტო გამოსვლები 7.10
- Gerardo Arteaga5,045′67 გამოსვლა · 56 სასტარტო გამოსვლები 6.81
- Mike Trésor3,552′43 გამოსვლა · 40 სასტარტო გამოსვლები 7.17
- Mujaid Sadick3,318′58 გამოსვლა · 36 სასტარტო გამოსვლები 6.87
- Gaëtan Coucke3,122′37 გამოსვლა · 35 სასტარტო გამოსვლები 6.86