
Wilfried Nancy
საფრანგეთი49 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 187 მატჩი
ცნობილია სახელით: W. Nancy
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 187 მატჩი · 87–48–52
- მატჩი1873 კლუბი
- record87–48–52მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.6547% მოგება
- გოლები330–2591.76 საკუთარი · 1.39 გაშვებული
Wilfried Nancy: ბაზაში 187 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში17 აპრ. 2021 და 3 იან. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 87 მოგება, 48 ფრე და მარცხი:52 — სულ 47% —1.65 ქულა მატჩზე, გატანილი:330, გაშვებული: 259.
საუკეთესო პერიოდია კოლუმბუსი: 1.72ქულა მატჩზე, 110 მატჩში, მეტოქე: 1.63, ადგილი: მონრეალი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 13 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 5, მიმდინარე სერია: 2 defeats.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-2-1 —103, სულ 187 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 5 ივლ. 2022 · 0–4 at ლოს ანჯელეს გალაქსი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 168 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 136 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 3.
187 სულ 187 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 187 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
სელტიკი4 დეკ. 2025 – 4 იან. 2026 7 მატჩი · 2–0–5 · 0.86 ქულა მატჩზე · 10–15 გოლები (29% მოგებული)
კოლუმბუსი6 დეკ. 2022 – 31 დეკ. 2025 110 მატჩი · 52–33–25 · 1.72 ქულა მატჩზე · 208–147 გოლები (47% მოგებული)
მონრეალი8 მარ. 2021 – 20 დეკ. 2022 70 მატჩი · 33–15–22 · 1.63 ქულა მატჩზე · 112–97 გოლები (47% მოგებული)
WWWWWLსაუკეთესო 4–0 v ნიუ ინგლენდიყველაზე დაბალი 0–4 at ლოს ანჯელეს გალაქსიმწვრთნელობისას 17 აპრ. 2021 – 23 ოქტ. 2022
ფორმა ბოლო 40 სულ 187 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.38 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League 25/26 | ევროპა ლიგა | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–3 |
| Premiership 25/26 | პრემიერშიპი | 6 | 2–0–4 | 1.00 | 10–12 |
| Major League Soccer 2023 | MLS | 38 | 18–11–9 | 1.71 | 74–52 |
| Major League Soccer 2022 | MLS | 36 | 21–5–10 | 1.89 | 66–53 |
| Major League Soccer 2021 | MLS | 34 | 12–10–12 | 1.35 | 46–44 |
| MLS 2025 | MLS | 37 | 15–12–10 | 1.54 | 60–54 |
| MLS 2024 | MLS | 35 | 19–10–6 | 1.91 | 74–41 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
სელტიკი
4 დეკ. 2025 – 4 იან. 20267 მატჩი მისი მონაწილეობით · 41 გარეშე · პრემიერშიპი
- ქულები მატჩზე−1.34
- მოგების სიხშირე−39.7 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.47
- გაშვებული გოლები მატჩზე+1.04
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
კოლუმბუსი
6 დეკ. 2022 – 31 დეკ. 2025110 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მონრეალი
8 მარ. 2021 – 20 დეკ. 202270 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 187 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები10.6−1.412.0(186მ, შედარება: 183ათ.მ)
- აუტები17.6−0.818.4(187მ, შედარება: 184ათ.მ)
- დარტყმები13.6+0.812.8(187მ, შედარება: 185ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.9+0.44.5(187მ, შედარება: 185ათ.მ)
- ართმევები13.8−1.715.5(187მ, შედარება: 184ათ.მ)
- მოგერიებები2.7−0.33.1(185მ, შედარება: 181ათ.მ)
- ჩაჭრები8.5−0.99.4(187მ, შედარება: 184ათ.მ)
- თამაშგარეები1.9+0.11.7(186მ, შედარება: 176ათ.მ)
- კუთხურები5.2+0.24.9(187მ, შედარება: 184ათ.მ)
- ბარათები1.7−0.42.2(184მ, შედარება: 178ათ.მ)
- დრიბლინგები9.6+1.68.0(187მ, შედარება: 184ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები6.4−1.47.8(187მ, შედარება: 184ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 178 მატჩი შემადგენლობით
- 3-4-2-1103
- 3-4-1-232
- 3-4-325
- 3-5-216
- 5-3-22
ძირითადი მოთამაშეები 187 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Rudy Camacho9,232′113 გამოსვლა · 103 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Darlington Nagbe8,530′105 გამოსვლა · 98 სასტარტო გამოსვლები 6.88
- Patrick Schulte8,340′96 გამოსვლა · 92 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Steven Moreira8,236′104 გამოსვლა · 93 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- Diego Rossi6,678′82 გამოსვლა · 76 სასტარტო გამოსვლები 7.33
- Malte Amundsen6,580′86 გამოსვლა · 74 სასტარტო გამოსვლები 7.00
- Sean Zawadzki6,240′97 გამოსვლა · 65 სასტარტო გამოსვლები 7.01
- Mohamed Farsi5,922′84 გამოსვლა · 64 სასტარტო გამოსვლები 6.79
- Victor Wanyama5,181′62 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 6.91
- Maximilian Arfsten5,151′105 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 7.18
- Cucho Hernández5,087′60 გამოსვლა · 56 სასტარტო გამოსვლები 7.74
- Đorđe Mihailović4,995′63 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 7.49