Vanni Sartini

იტალია49 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 118 მატჩი

ცნობილია სახელით: V. Sartini

მიმდინარე კლუბი

HFX Wanderers FC

ისტორია 118 მატჩი · 43–31–44

  • მატჩი1181 კლუბი
  • record43–31–44მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.3636% მოგება
  • გოლები170–1751.44 საკუთარი · 1.48 გაშვებული

Vanni Sartini: ბაზაში 118 დასრულებული მატჩია, სულ1 კლუბი პერიოდში30 აგვ. 2021 და 9 ნოე. 2024.

მის გუნდებს აქვთ 43 მოგება, 31 ფრე და მარცხი:44 — სულ 36% —1.36 ქულა მატჩზე, გატანილი:170, გაშვებული: 175.

საუკეთესო პერიოდია ვანკუვერი: 1.36ქულა მატჩზე, 118 მატჩში.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 8 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 3, მიმდინარე სერია: 1 defeat.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-2-1 —24, სულ 116 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
30 აგვ. 2021 · 4–1 v სოლტ ლეიკი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
2 აპრ. 2023 · 5–0 v მონრეალი
ყველაზე დიდი მარცხი
26 თებ. 2022 · 0–4 at კოლუმბუსი
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 122 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 117 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 5.

116 სულ 118 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 116 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 2 spells

  1. HFX Wanderers FCაქტიური10 დეკ. 2025 – დღემდე

    ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.

  2. ვანკუვერი27 აგვ. 2021 – 13 იან. 2025

    118 მატჩი · 43–31–44 · 1.36 ქულა მატჩზე · 170–175 გოლები (36% მოგებული)

    LLWLWLსაუკეთესო 5–0 v მონრეალიყველაზე დაბალი 0–4 at კოლუმბუსიმწვრთნელობისას 30 აგვ. 2021 – 9 ნოე. 2024

ფორმა ბოლო 40 სულ 118 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.30 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
Major League Soccer 2023MLS3511–12–121.2953–52
Major League Soccer 2022MLS3412–7–151.2640–57
Major League Soccer 2021MLS157–5–31.7323–18
MLS 2024MLS3413–7–141.3554–48

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

ვანკუვერი

27 აგვ. 2021 – 13 იან. 2025

118 მატჩი მისი მონაწილეობით · 20 გარეშე

  • ქულები მატჩზე+0.211.36118მ1.1520მ
  • მოგების სიხშირე+11.4 პპ36%118მ25%20მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე+0.291.44118მ1.1520მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე−0.021.48118მ1.5020მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 116 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები11.2−0.811.9(116მ, შედარება: 117ათ.მ)
  • აუტები17.0−1.518.5(116მ, შედარება: 117ათ.მ)
  • დარტყმები12.3−0.512.8(116მ, შედარება: 117ათ.მ)
  • კარში დარტყმები4.1−0.44.5(116მ, შედარება: 117ათ.მ)
  • ართმევები15.2−0.315.5(116მ, შედარება: 117ათ.მ)
  • მოგერიებები2.9−0.13.1(116მ, შედარება: 116ათ.მ)
  • ჩაჭრები9.8+0.39.5(116მ, შედარება: 117ათ.მ)
  • თამაშგარეები1.8+0.11.7(106მ, შედარება: 103ათ.მ)
  • კუთხურები5.1+0.14.9(116მ, შედარება: 117ათ.მ)
  • ბარათები2.0−0.22.2(114მ, შედარება: 113ათ.მ)
  • დრიბლინგები6.5−1.98.4(116მ, შედარება: 117ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები7.6−0.37.9(116მ, შედარება: 117ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 92 მატჩი შემადგენლობით

  • 3-4-2-124
  • 3-4-1-221
  • 3-1-4-218
  • 3-4-317
  • 4-3-312

ძირითადი მოთამაშეები 116 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Ranko Veselinović8,961′111 გამოსვლა · 100 სასტარტო გამოსვლები 6.91
  • Ryan Gauld8,448′105 გამოსვლა · 96 სასტარტო გამოსვლები 7.67
  • Brian White7,716′102 გამოსვლა · 89 სასტარტო გამოსვლები 6.99
  • Tristan Blackmon6,401′88 გამოსვლა · 71 სასტარტო გამოსვლები 6.77
  • Yohei Takaoka5,980′69 გამოსვლა · 67 სასტარტო გამოსვლები 6.89
  • Andrés Cubas5,410′70 გამოსვლა · 67 სასტარტო გამოსვლები 6.86
  • Pedro Vite5,300′96 გამოსვლა · 60 სასტარტო გამოსვლები 6.85
  • Javain Brown5,078′89 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 6.81
  • Sebastian Berhalter4,224′92 გამოსვლა · 42 სასტარტო გამოსვლები 6.99
  • Ryan Raposo4,120′113 გამოსვლა · 47 სასტარტო გამოსვლები 6.77
  • Alessandro Schöpf3,944′71 გამოსვლა · 46 სასტარტო გამოსვლები 6.67
  • Mathías Laborda3,520′67 გამოსვლა · 40 სასტარტო გამოსვლები 6.83