Thomas Frank

დანია53 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 269 მატჩი

ცნობილია სახელით: T. Frank

მიმდინარე კლუბი

მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის

ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.

ისტორია 269 მატჩი · 106–72–91

  • მატჩი2692 კლუბი
  • record106–72–91მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.4539% მოგება
  • გოლები421–3541.57 საკუთარი · 1.32 გაშვებული

Thomas Frank: ბაზაში 269 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში6 სექ. 2020 და 10 ოქტ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 106 მოგება, 72 ფრე და მარცხი:91 — სულ 39% —1.45 ქულა მატჩზე, გატანილი:421, გაშვებული: 354.

საუკეთესო პერიოდია ბრენტფორდი: 1.47ქულა მატჩზე, 227 მატჩში, მეტოქე: 1.36, ადგილი: ტოტენჰემი.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 16 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 4, მიმდინარე სერია: 1 draw.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-3-3 —110, სულ 265 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
6 სექ. 2020 · 1–1 v უიკომბი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
21 სექ. 2021 · 7–0 v ოლდჰემი
ყველაზე დიდი მარცხი
23 ოქტ. 2022 · 0–4 at ასტონ ვილა
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 194 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 176 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 18.

268 სულ 269 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 269 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 2 spells

  1. ტოტენჰემი1 ივლ. 2025 – 30 ივნ. 2028

    პრემიერ ლიგა

    42 მატჩი · 15–12–15 · 1.36 ქულა მატჩზე · 67–55 გოლები (36% მოგებული)

    LLWWLDსაუკეთესო 5–1 v ჩარლტონიყველაზე დაბალი 0–3 at ნოტინგემიმწვრთნელობისას 13 აგვ. 2025 – 10 ოქტ. 2026
  2. ბრენტფორდი16 ოქტ. 2018 – 14 ივლ. 2025

    პრემიერ ლიგა

    227 მატჩი · 91–60–76 · 1.47 ქულა მატჩზე · 354–299 გოლები (40% მოგებული)

    WWWWLDსაუკეთესო 7–0 v ოლდჰემიყველაზე დაბალი 0–4 at ასტონ ვილამწვრთნელობისას 6 სექ. 2020 – 25 მაი. 2025

ფორმა ბოლო 40 სულ 269 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.32 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Super Cup 2025UEFA Super Cup10–1–01.002–2
UEFA Champions League 25/26ჩემპიონთა ლიგა85–2–12.1317–7
Premier League 26/27პრემიერ ლიგა10–1–01.001–1
Premier League 25/26პრემიერ ლიგა278–8–111.1937–37
Premier League 24/25პრემიერ ლიგა3816–8–141.4766–57
Premier League 23/24პრემიერ ლიგა3810–9–191.0356–65
Premier League 22/23პრემიერ ლიგა3815–14–91.5558–46
Premier League 21/22პრემიერ ლიგა3813–7–181.2148–56
FA Cup 25/26FA Cup10–0–10.001–2
FA Cup 24/25FA Cup10–0–10.000–1
FA Cup 23/24FA Cup20–2–01.003–3
FA Cup 22/23FA Cup10–0–10.000–1

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

ტოტენჰემი

1 ივლ. 2025 – 30 ივნ. 2028

42 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · პრემიერ ლიგა

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—1.3642მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—36%42მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.6042მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—1.3142მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

ბრენტფორდი

16 ოქტ. 2018 – 14 ივლ. 2025

227 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · პრემიერ ლიგა

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—1.47227მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—40%227მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.56227მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—1.32227მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 268 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები10.3−0.811.1(268მ, შედარება: 199ათ.მ)
  • აუტები19.4−0.419.8(268მ, შედარება: 198ათ.მ)
  • დარტყმები12.1−0.512.6(268მ, შედარება: 199ათ.მ)
  • კარში დარტყმები4.4+0.14.4(268მ, შედარება: 199ათ.მ)
  • ვარდნები16.1−0.216.3(268მ, შედარება: 198ათ.მ)
  • მოგერიებები3.2+0.32.9(265მ, შედარება: 195ათ.მ)
  • ჩაჭრები9.0−0.19.1(267მ, შედარება: 196ათ.მ)
  • თამაშგარეები1.7−0.11.8(254მ, შედარება: 178ათ.მ)
  • კუთხურები4.7−0.45.0(268მ, შედარება: 199ათ.მ)
  • ბარათები1.8−0.11.9(247მ, შედარება: 175ათ.მ)
  • დრიბლინგები7.5−0.47.9(267მ, შედარება: 196ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები7.5+0.07.5(267მ, შედარება: 197ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 240 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-3-3110
  • 3-5-258
  • 4-2-3-147
  • 5-3-218
  • 3-4-1-27

ძირითადი მოთამაშეები 269 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Bryan Mbeumo15,119′198 გამოსვლა · 174 სასტარტო გამოსვლები 7.10
  • Ethan Pinnock14,636′185 გამოსვლა · 166 სასტარტო გამოსვლები 7.02
  • Vitaly Janelt14,370′199 გამოსვლა · 168 სასტარტო გამოსვლები 6.88
  • Mathias Jensen12,096′195 გამოსვლა · 142 სასტარტო გამოსვლები 6.88
  • Christian Nørgaard12,056′155 გამოსვლა · 142 სასტარტო გამოსვლები 7.03
  • Ivan Toney11,988′144 გამოსვლა · 133 სასტარტო გამოსვლები 7.27
  • David Raya10,085′118 გამოსვლა · 112 სასტარტო გამოსვლები 7.03
  • Rico Henry9,687′128 გამოსვლა · 112 სასტარტო გამოსვლები 6.65
  • Yoane Wissa9,019′152 გამოსვლა · 98 სასტარტო გამოსვლები 6.92
  • Mads Roerslev7,884′178 გამოსვლა · 85 სასტარტო გამოსვლები 6.64
  • Mark Flekken6,831′80 გამოსვლა · 77 სასტარტო გამოსვლები 7.22
  • Kristoffer Ajer6,691′111 გამოსვლა · 77 სასტარტო გამოსვლები 6.70