Thiago Motta
ბრაზილია44 წლის 4 კლუბი ჩაწერილია 153 მატჩი
ცნობილია სახელით: T. Motta
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 153 მატჩი · 60–46–47
- მატჩი1533 კლუბი
- record60–46–47მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.4839% მოგება
- გოლები201–1821.31 საკუთარი · 1.19 გაშვებული
Thiago Motta: ბაზაში 153 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში23 აგვ. 2021 და 16 მარ. 2025.
მის გუნდებს აქვთ 60 მოგება, 46 ფრე და მარცხი:47 — სულ 39% —1.48 ქულა მატჩზე, გატანილი:201, გაშვებული: 182.
საუკეთესო პერიოდია იუვენტუსი: 1.73ქულა მატჩზე, 40 მატჩში, მეტოქე: 0.87, ადგილი: Spezia.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 13 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 5, მიმდინარე სერია: 2 defeats.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —96, სულ 151 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 148 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 143 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 5.
151 სულ 153 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 151 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 4 spells
იუვენტუსი1 ივლ. 2024 – 22 მარ. 2025 40 მატჩი · 18–15–7 · 1.73 ქულა მატჩზე · 60–38 გოლები (45% მოგებული)
LWDWLLსაუკეთესო 4–0 v კალიარიყველაზე დაბალი 0–4 v ატალანტამწვრთნელობისას 19 აგვ. 2024 – 16 მარ. 2025ბოლონია12 სექ. 2022 – 4 ივნ. 2024 75 მატჩი · 33–25–17 · 1.65 ქულა მატჩზე · 101–71 გოლები (44% მოგებული)
WDDWDLსაუკეთესო 5–1 at კრემონეზეყველაზე დაბალი 1–6 at ინტერიმწვრთნელობისას 17 სექ. 2022 – 24 მაი. 2024ბოლონია10 სექ. 2022 – 11 სექ. 2022 ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.
Spezia თარიღები შეუმოწმებელია 23 აგვ. 2021 – 22 მაი. 2022 38 მატჩი · 9–6–23 · 0.87 ქულა მატჩზე · 40–73 გოლები (24% მოგებული)
ფორმა ბოლო 40 სულ 153 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.73 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League 24/25 | ჩემპიონთა ლიგა | 10 | 4–3–3 | 1.50 | 12–10 |
| Supercoppa 2025 | Supercoppa Italiana | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–2 |
| Serie A 24/25 | სერია A | 27 | 13–11–3 | 1.85 | 42–25 |
| Serie A 23/24 | სერია A | 37 | 17–14–6 | 1.76 | 50–30 |
| Serie A 22/23 | სერია A | 32 | 13–9–10 | 1.50 | 46–40 |
| Serie A 21/22 | სერია A | 37 | 9–6–22 | 0.89 | 40–71 |
| Coppa Italia 24/25 | კოპა იტალია | 2 | 1–1–0 | 2.00 | 5–1 |
| Coppa Italia 23/24 | კოპა იტალია | 4 | 2–2–0 | 2.00 | 4–0 |
| Coppa Italia 22/23 | კოპა იტალია | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 1–1 |
| Coppa Italia 21/22 | კოპა იტალია | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–2 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
იუვენტუსი
1 ივლ. 2024 – 22 მარ. 202540 მატჩი მისი მონაწილეობით · 9 გარეშე · სერია A
- ქულები მატჩზე−0.27
- მოგების სიხშირე−10.6 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.06
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.17
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ბოლონია
12 სექ. 2022 – 4 ივნ. 202475 მატჩი მისი მონაწილეობით · 7 გარეშე · სერია A
- ქულები მატჩზე+0.37
- მოგების სიხშირე+15.4 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.21
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.34
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
Spezia
23 აგვ. 2021 – 22 მაი. 202238 მატჩი მისი მონაწილეობით · 1 გარეშე
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ხუთზე ნაკლები მატჩია. სხვაობა რეალურ რიცხვებს აჩვენებს, თუმცა დასკვნისთვის ჯერ საკმარისი არ არის.
- ქულები მატჩზე−2.13
- მოგების სიხშირე−76.3 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−1.95
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.92
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 151 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები12.7+0.312.5(151მ, შედარება: 106ათ.მ)
- აუტები19.5+0.419.1(151მ, შედარება: 106ათ.მ)
- დარტყმები12.0−0.712.8(151მ, შედარება: 106ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.1−0.24.3(151მ, შედარება: 106ათ.მ)
- ვარდნები16.4+0.915.5(151მ, შედარება: 106ათ.მ)
- მოგერიებები3.0+0.12.9(151მ, შედარება: 105ათ.მ)
- ჩაჭრები7.6−0.78.3(151მ, შედარება: 106ათ.მ)
- თამაშგარეები1.8+0.11.7(139მ, შედარება: 92ათ.მ)
- კუთხურები4.2−0.64.8(151მ, შედარება: 106ათ.მ)
- ბარათები2.1−0.12.2(149მ, შედარება: 104ათ.მ)
- დრიბლინგები8.0+0.57.5(151მ, შედარება: 106ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.5−0.27.7(151მ, შედარება: 106ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 141 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-196
- 4-3-321
- 4-1-4-118
- 3-4-2-13
- 3-5-23
ძირითადი მოთამაშეები 151 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Łukasz Skorupski5,880′73 გამოსვლა · 65 სასტარტო გამოსვლები 6.89
- Lewis Ferguson5,156′67 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 7.07
- Stefan Posch5,062′67 გამოსვლა · 60 სასტარტო გამოსვლები 6.95
- Jhon Lucumí4,986′66 გამოსვლა · 54 სასტარტო გამოსვლები 6.97
- Andrea Cambiaso4,244′62 გამოსვლა · 46 სასტარტო გამოსვლები 6.89
- Michel Aebischer4,004′73 გამოსვლა · 47 სასტარტო გამოსვლები 6.66
- Riccardo Orsolini3,892′65 გამოსვლა · 41 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Joshua Zirkzee3,661′64 გამოსვლა · 37 სასტარტო გამოსვლები 6.93
- Dimitrios Nikolaou3,150′37 გამოსვლა · 35 სასტარტო გამოსვლები 6.64
- Emmanuel Gyasi2,954′35 გამოსვლა · 34 სასტარტო გამოსვლები 6.61
- Federico Gatti2,905′39 გამოსვლა · 32 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Michele Di Gregorio2,789′38 გამოსვლა · 31 სასტარტო გამოსვლები 7.06