
Thiago Carpini Barbosa
ბრაზილია42 წლის 5 კლუბი ჩაწერილია 123 მატჩი
სრული სახელი: Thiago Carpiniცნობილია სახელით: T. Carpini Barbosa
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 123 მატჩი · 45–36–42
- მატჩი1235 კლუბი
- record45–36–42მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.3937% მოგება
- გოლები133–1371.08 საკუთარი · 1.11 გაშვებული
Thiago Carpini Barbosa: ბაზაში 123 დასრულებული მატჩია, სულ5 კლუბი პერიოდში21 მაი. 2023 და 19 სექ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 45 მოგება, 36 ფრე და მარცხი:42 — სულ 37% —1.39 ქულა მატჩზე, გატანილი:133, გაშვებული: 137.
საუკეთესო პერიოდია ჟუვენტუდე: 1.94ქულა მატჩზე, 32 მატჩში, მეტოქე: 1.00, ადგილი: ჟუვენტუდე.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 11 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 5, მიმდინარე სერია: 2 defeats.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —35, სულ 123 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 21 მაი. 2023 · 2–0 at შაპეკოენსე
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 21 მარ. 2026 · 0–4 at ბოტაფოგო სპ
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 77 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 70 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 1 მატჩი და მოაკლდა 6.
121 სულ 123 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 123 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 5 spells
ფორტალეზა11 დეკ. 2025 – 29 ივლ. 2026 16 მატჩი · 7–4–5 · 1.56 ქულა მატჩზე · 16–16 გოლები (44% მოგებული)
DWWLWLსაუკეთესო 4–1 v გოიასიყველაზე დაბალი 0–4 at ბოტაფოგო სპმწვრთნელობისას 21 მარ. 2026 – 22 ივლ. 2026ჟუვენტუდე4 აგვ. 2025 – 10 დეკ. 2025 21 მატჩი · 5–6–10 · 1.00 ქულა მატჩზე · 22–33 გოლები (24% მოგებული)
WDLDLDსაუკეთესო 3–1 at ვასკო და გამაყველაზე დაბალი 0–3 v სანტოსიმწვრთნელობისას 16 აგვ. 2025 – 7 დეკ. 2025ვიტორია თარიღები შეუმოწმებელია 5 ივნ. 2024 – 12 ივლ. 2025 51 მატჩი · 16–15–20 · 1.24 ქულა მატჩზე · 53–58 გოლები (31% მოგებული)
LLLDDLსაუკეთესო 4–2 v ატლეტიკო მინეიროყველაზე დაბალი 0–2 at გრემიომწვრთნელობისას 5 ივნ. 2024 – 12 ივლ. 2025სან პაულუ თარიღები შეუმოწმებელია 14 აპრ. 2024 – 18 აპრ. 2024 2 მატჩი · 0–0–2 · 0.00 ქულა მატჩზე · 2–4 გოლები (0% მოგებული)
ჟუვენტუდე17 მაი. 2023 – 11 იან. 2024 32 მატჩი · 17–11–4 · 1.94 ქულა მატჩზე · 39–24 გოლები (53% მოგებული)
DDWDDWსაუკეთესო 3–0 v ატლეტიკო გოიანიენსეყველაზე დაბალი 0–3 at სპორტ რესიფიმწვრთნელობისას 21 მაი. 2023 – 25 ნოე. 2023
ფორმა ბოლო 40 სულ 123 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.18 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Sudamericana 2025 | კოპა სუდამერიკანა | 6 | 1–3–2 | 1.00 | 3–4 |
| Brasileirão Betano 2024 | სერია A | 34 | 13–7–14 | 1.35 | 42–43 |
| Brasileiro Série B 2023 | სერია B | 32 | 17–11–4 | 1.94 | 39–24 |
| Brasileiro Serie B 2026 | სერია B | 16 | 7–4–5 | 1.56 | 16–16 |
| Brasileiro Serie A 2026 | სერია A | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–2 |
| Brasileiro Serie A 2025 | სერია A | 34 | 7–11–16 | 0.94 | 32–48 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ფორტალეზა
11 დეკ. 2025 – 29 ივლ. 202616 მატჩი მისი მონაწილეობით · 11 გარეშე · სერია B
- ქულები მატჩზე−0.35
- მოგების სიხშირე−1.7 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.27
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.36
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ჟუვენტუდე
4 აგვ. 2025 – 10 დეკ. 202521 მატჩი მისი მონაწილეობით · 15 გარეშე · სერია A
- ქულები მატჩზე+0.27
- მოგების სიხშირე+3.8 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.38
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.56
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ვიტორია
5 ივნ. 2024 – 12 ივლ. 202551 მატჩი მისი მონაწილეობით · 31 გარეშე
- ქულები მატჩზე+0.11
- მოგების სიხშირე+2.3 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.07
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.47
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 121 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები14.6+0.813.8(120მ, შედარება: 84ათ.მ)
- აუტები20.3+0.120.2(121მ, შედარება: 86ათ.მ)
- დარტყმები12.9−0.413.3(121მ, შედარება: 86ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.2−0.24.3(121მ, შედარება: 86ათ.მ)
- ვარდნები15.8+0.315.5(121მ, შედარება: 86ათ.მ)
- მოგერიებები2.9−0.23.1(121მ, შედარება: 86ათ.მ)
- ჩაჭრები8.4−0.18.6(121მ, შედარება: 86ათ.მ)
- თამაშგარეები1.9+0.31.6(113მ, შედარება: 76ათ.მ)
- კუთხურები5.0−0.15.0(121მ, შედარება: 86ათ.მ)
- ბარათები2.8+0.22.6(120მ, შედარება: 84ათ.მ)
- დრიბლინგები7.3+0.17.2(121მ, შედარება: 86ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.3−0.88.1(121მ, შედარება: 86ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 101 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-135
- 4-3-323
- 4-1-4-118
- 3-4-2-113
- 4-4-212
ძირითადი მოთამაშეები 123 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Lucas Arcanjo4,410′50 გამოსვლა · 49 სასტარტო გამოსვლები 7.00
- Jádson3,645′47 გამოსვლა · 43 სასტარტო გამოსვლები 6.77
- Matheuzinho3,325′43 გამოსვლა · 41 სასტარტო გამოსვლები 7.03
- Zé Marcos3,228′45 გამოსვლა · 36 სასტარტო გამოსვლები 6.84
- Alan Ruschel2,996′49 გამოსვლა · 35 სასტარტო გამოსვლები 6.77
- Danilo Boza2,849′32 გამოსვლა · 32 სასტარტო გამოსვლები 7.20
- Reginaldo2,799′49 გამოსვლა · 34 სასტარტო გამოსვლები 6.70
- Wagner Leonardo2,790′31 გამოსვლა · 31 სასტარტო გამოსვლები 7.08
- Thiago Couto2,736′32 გამოსვლა · 31 სასტარტო გამოსვლები 7.16
- Nenê2,666′44 გამოსვლა · 34 სასტარტო გამოსვლები 7.13
- Willian Oliveira2,622′38 გამოსვლა · 29 სასტარტო გამოსვლები 6.94
- Lucas Esteves2,574′29 გამოსვლა · 29 სასტარტო გამოსვლები 7.00