
Steve Cotterill
გაერთიანებული სამეფო62 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 17 მატჩი
ცნობილია სახელით: S. Cotterill
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 17 მატჩი · 7–3–7
- მატჩი173 კლუბი
- record7–3–7მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.4141% მოგება
- გოლები28–271.65 საკუთარი · 1.59 გაშვებული
Steve Cotterill: ბაზაში 17 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში29 ნოე. 2020 და 8 აგვ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 7 მოგება, 3 ფრე და მარცხი:7 — სულ 41% —1.41 ქულა მატჩზე, გატანილი:28, გაშვებული: 27.
საუკეთესო პერიოდია შრიუსბერი: 1.42ქულა მატჩზე, 12 მატჩში.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 3 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 2, მიმდინარე სერია: 2 defeats.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-5-2 —5, სულ 16 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 29 ნოე. 2020 · 0–0 v Oxford City
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 0 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
14 სულ 17 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 10 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
ჩელტენჰემიაქტიური30 სექ. 2025 – დღემდე 4 მატჩი · 2–0–2 · 1.50 ქულა მატჩზე · 8–7 გოლები (50% მოგებული)
Forest Green Rovers25 იან. 2024 – 29 იან. 2025 1 მატჩი · 0–1–0 · 1.00 ქულა მატჩზე · 1–1 გოლები (0% მოგებული)
შრიუსბერი27 ნოე. 2020 – 30 ივნ. 2023 12 მატჩი · 5–2–5 · 1.42 ქულა მატჩზე · 19–19 გოლები (42% მოგებული)
LWLWWLსაუკეთესო 5–1 at Stratford Townყველაზე დაბალი 1–4 at ლივერპულიმწვრთნელობისას 29 ნოე. 2020 – 7 იან. 2023
ფორმა ბოლო 17 სულ 17 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 17 მატჩი: 1.41 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup 25/26 | FA Cup | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 7–4 |
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 1–1 |
| FA Cup 22/23 | FA Cup | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 6–4 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 8–6 |
| FA Cup 20/21 | FA Cup | 2 | 0–1–1 | 0.50 | 0–2 |
| EFL Cup 26/27 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–3 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 3–3 |
| EFL Cup 21/22 | EFL თასი | 2 | 0–1–1 | 0.50 | 2–4 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
შრიუსბერი
27 ნოე. 2020 – 30 ივნ. 202312 მატჩი მისი მონაწილეობით · 1 გარეშე · ლიგა 2
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ხუთზე ნაკლები მატჩია. სხვაობა რეალურ რიცხვებს აჩვენებს, თუმცა დასკვნისთვის ჯერ საკმარისი არ არის.
- ქულები მატჩზე−1.58
- მოგების სიხშირე−58.3 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.42
- გაშვებული გოლები მატჩზე+1.58
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 14 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.0+0.310.7(12მ, შედარება: 2,076მ)
- აუტები22.5−1.023.5(12მ, შედარება: 2,076მ)
- დარტყმები10.6−0.911.5(13მ, შედარება: 2,550მ)
- კარში დარტყმები3.7−0.54.2(13მ, შედარება: 2,550მ)
- ვარდნები16.2+0.615.6(10მ, შედარება: 1,648მ)
- მოგერიებები2.6−0.42.9(12მ, შედარება: 2,068მ)
- ჩაჭრები11.9+2.09.9(10მ, შედარება: 1,648მ)
- თამაშგარეები2.9+1.01.9(11მ, შედარება: 1,834მ)
- კუთხურები3.6−1.14.7(14მ, შედარება: 2,960მ)
- ბარათები1.6+0.01.6(13მ, შედარება: 2,596მ)
- დრიბლინგები4.7−2.77.4(10მ, შედარება: 1,648მ)
- კარიდან დარტყმები7.8−0.58.3(12მ, შედარება: 2,076მ)
ტაქტიკური სქემები 15 მატჩი შემადგენლობით
- 3-5-25
- 3-4-1-24
- 4-1-4-13
- 4-3-32
- 4-4-21
ძირითადი მოთამაშეები 10 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- George Nurse576′8 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 6.47
- Luke Leahy513′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 7.35
- Matthew Pennington511′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 6.50
- Josh Vela480′6 გამოსვლა · 5 სასტარტო გამოსვლები 6.73
- Marko Maroši450′5 გამოსვლა · 5 სასტარტო გამოსვლები 6.38
- Daniel Udoh435′8 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.97
- Ethan Ebanks-Landell405′5 გამოსვლა · 5 სასტარტო გამოსვლები 6.68
- Rekeil Pyke385′7 გამოსვლა · 5 სასტარტო გამოსვლები 6.76
- Aaron Pierre362′6 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.70
- Elliott Bennett358′4 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 7.13
- Ryan Bowman337′6 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- David Davis270′3 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 6.61