
Simone Inzaghi
იტალია50 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 256 მატჩი
ცნობილია სახელით: S. Inzaghi
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 256 მატჩი · 163–57–36
- მატჩი2562 კლუბი
- record163–57–36მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე2.1364% მოგება
- გოლები516–2202.02 საკუთარი · 0.86 გაშვებული
Simone Inzaghi: ბაზაში 256 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში21 აგვ. 2021 და 10 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 163 მოგება, 57 ფრე და მარცხი:36 — სულ 64% —2.13 ქულა მატჩზე, გატანილი:516, გაშვებული: 220.
საუკეთესო პერიოდია ალ ჰილალი: 2.36ქულა მატჩზე, 47 მატჩში, მეტოქე: 2.08, ადგილი: ინტერი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 39 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 13, მიმდინარე სერია: 2 wins.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-5-2 —188, სულ 239 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 229 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 221 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 8.
245 სულ 256 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 245 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
ალ ჰილალიაქტიური5 ივნ. 2025 – დღემდე 47 მატჩი · 33–12–2 · 2.36 ქულა მატჩზე · 117–39 გოლები (70% მოგებული)
WWWLWWსაუკეთესო 6–0 at Al-Okhdoodყველაზე დაბალი 0–2 v ნეომიმწვრთნელობისას 18 ივნ. 2025 – 10 ოქტ. 2026ინტერი1 ივლ. 2021 – 14 ივნ. 2025 209 მატჩი · 130–45–34 · 2.08 ქულა მატჩზე · 399–181 გოლები (62% მოგებული)
ინტერი3 ივნ. 2021 – 30 ივნ. 2021 ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.
ფორმა ბოლო 40 სულ 256 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 2.52 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League 24/25 | ჩემპიონთა ლიგა | 15 | 9–4–2 | 2.07 | 25–16 |
| UEFA Champions League 23/24 | ჩემპიონთა ლიგა | 8 | 4–3–1 | 1.88 | 10–7 |
| UEFA Champions League 22/23 | ჩემპიონთა ლიგა | 12 | 6–3–3 | 1.75 | 15–11 |
| UEFA Champions League 21/22 | ჩემპიონთა ლიგა | 8 | 4–1–3 | 1.63 | 9–7 |
| Supercoppa 2025 | Supercoppa Italiana | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 4–3 |
| Super Cup 2023 | Supercoppa Italiana | 2 | 2–0–0 | 3.00 | 4–0 |
| Super Cup 2022 | Supercoppa Italiana | 1 | 1–0–0 | 3.00 | 3–0 |
| Super Cup 2021 | Supercoppa Italiana | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 1–1 |
| Serie A 24/25 | სერია A | 34 | 21–8–5 | 2.09 | 71–32 |
| Serie A 23/24 | სერია A | 37 | 28–7–2 | 2.46 | 85–20 |
| Serie A 22/23 | სერია A | 38 | 23–3–12 | 1.90 | 71–42 |
| Serie A 21/22 | სერია A | 36 | 24–8–4 | 2.22 | 81–31 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ალ ჰილალი
5 ივნ. 2025 – დღემდე47 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · იუპილერ ლიგა
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ინტერი
1 ივლ. 2021 – 14 ივნ. 2025209 მატჩი მისი მონაწილეობით · 1 გარეშე · სერია A
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ხუთზე ნაკლები მატჩია. სხვაობა რეალურ რიცხვებს აჩვენებს, თუმცა დასკვნისთვის ჯერ საკმარისი არ არის.
- ქულები მატჩზე+1.08
- მოგების სიხშირე+62.2 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.91
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.13
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 245 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.3−0.912.2(245მ, შედარება: 149ათ.მ)
- აუტები16.9−1.818.7(245მ, შედარება: 149ათ.მ)
- დარტყმები15.7+3.112.7(245მ, შედარება: 149ათ.მ)
- კარში დარტყმები5.7+1.34.4(245მ, შედარება: 149ათ.მ)
- ართმევები15.4−0.315.6(245მ, შედარება: 148ათ.მ)
- მოგერიებები2.6−0.33.0(243მ, შედარება: 147ათ.მ)
- ჩაჭრები8.2−0.48.6(245მ, შედარება: 148ათ.მ)
- თამაშგარეები2.2+0.41.8(223მ, შედარება: 129ათ.მ)
- კუთხურები5.8+1.04.8(245მ, შედარება: 151ათ.მ)
- ბარათები1.7−0.52.2(234მ, შედარება: 141ათ.მ)
- დრიბლინგები5.8−1.87.6(245მ, შედარება: 148ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები6.6−1.17.7(245მ, შედარება: 149ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 230 მატჩი შემადგენლობით
- 3-5-2188
- 4-3-315
- 4-1-4-111
- 3-1-4-29
- 4-4-27
ძირითადი მოთამაშეები 245 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Nicolò Barella14,300′193 გამოსვლა · 167 სასტარტო გამოსვლები 7.08
- Lautaro Martínez13,633′192 გამოსვლა · 157 სასტარტო გამოსვლები 7.19
- Alessandro Bastoni12,969′190 გამოსვლა · 158 სასტარტო გამოსვლები 7.09
- Hakan Çalhanoğlu12,367′181 გამოსვლა · 152 სასტარტო გამოსვლები 7.38
- Denzel Dumfries10,883′187 გამოსვლა · 118 სასტარტო გამოსვლები 6.88
- Matteo Darmian10,391′189 გამოსვლა · 119 სასტარტო გამოსვლები 6.76
- Stefan de Vrij10,028′186 გამოსვლა · 110 სასტარტო გამოსვლები 7.00
- Federico Dimarco9,834′191 გამოსვლა · 119 სასტარტო გამოსვლები 7.15
- Henrikh Mkhitaryan9,674′143 გამოსვლა · 119 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Francesco Acerbi8,881′127 გამოსვლა · 95 სასტარტო გამოსვლები 7.05
- Yann Sommer7,620′95 გამოსვლა · 84 სასტარტო გამოსვლები 7.21
- Milan Škriniar6,395′82 გამოსვლა · 71 სასტარტო გამოსვლები 6.93