
Simon Weaver
გაერთიანებული სამეფო48 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 22 მატჩი
ცნობილია სახელით: S. Weaver
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 22 მატჩი · 9–2–11
- მატჩი221 კლუბი
- record9–2–11მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.3241% მოგება
- გოლები25–461.14 საკუთარი · 2.09 გაშვებული
Simon Weaver: ბაზაში 22 დასრულებული მატჩია, სულ1 კლუბი პერიოდში5 სექ. 2020 და 1 ნოე. 2025.
მის გუნდებს აქვთ 9 მოგება, 2 ფრე და მარცხი:11 — სულ 41% —1.32 ქულა მატჩზე, გატანილი:25, გაშვებული: 46.
საუკეთესო პერიოდია Harrogate Town: 1.32ქულა მატჩზე, 22 მატჩში.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 3 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 2, მიმდინარე სერია: 3 defeats.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —7, სულ 17 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 5 სექ. 2020 · 1–1 at ტრანმერ როვერსი
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 4 ნოე. 2023 · 5–1 at Marine AFC
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 0 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
16 სულ 22 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 11 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 2 spells
Harrogate Townაქტიური1 ივნ. 2011 – დღემდე 22 მატჩი · 9–2–11 · 1.32 ქულა მატჩზე · 25–46 გოლები (41% მოგებული)
LWWLLLსაუკეთესო 5–1 at Marine AFCყველაზე დაბალი 0–8 v ბლექბერნიმწვრთნელობისას 5 სექ. 2020 – 1 ნოე. 2025Harrogate Town20 მაი. 2009 – 31 მაი. 2011 ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.
ფორმა ბოლო 22 სულ 22 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 22 მატჩი: 1.32 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup 25/26 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 2–3 |
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 2–1 |
| FA Cup 23/24 | FA Cup | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 6–6 |
| FA Cup 22/23 | FA Cup | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 2–3 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 4–6 |
| FA Cup 20/21 | FA Cup | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 4–5 |
| EFL Cup 25/26 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–3 |
| EFL Cup 24/25 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 2–6 |
| EFL Cup 23/24 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 1–8 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| EFL Cup 21/22 | EFL თასი | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 0–0 |
| EFL Cup 20/21 | EFL თასი | 2 | 0–1–1 | 0.50 | 1–4 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
Harrogate Town
1 ივნ. 2011 – დღემდე22 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ლიგა 2
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 16 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები9.3−1.610.9(12მ, შედარება: 2,062მ)
- აუტები25.4+3.122.3(12მ, შედარება: 2,062მ)
- დარტყმები7.7−3.911.6(16მ, შედარება: 3,062მ)
- კარში დარტყმები3.1−1.14.1(16მ, შედარება: 3,062მ)
- ართმევები17.6+1.316.3(11მ, შედარება: 1,888მ)
- მოგერიებები2.3−0.62.9(12მ, შედარება: 2,052მ)
- ჩაჭრები13.7+4.59.2(11მ, შედარება: 1,888მ)
- თამაშგარეები2.0+0.11.9(12მ, შედარება: 2,002მ)
- კუთხურები3.9−0.94.8(16მ, შედარება: 3,190მ)
- ბარათები1.2−0.51.7(15მ, შედარება: 2,798მ)
- დრიბლინგები7.3−0.17.3(11მ, შედარება: 1,888მ)
- კარიდან დარტყმები9.6+1.68.0(12მ, შედარება: 2,062მ)
ტაქტიკური სქემები 16 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-17
- 4-4-24
- 4-3-32
- 3-4-1-22
- 3-4-31
ძირითადი მოთამაშეები 11 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Warren Burrell663′11 გამოსვლა · 7 სასტარტო გამოსვლები 6.56
- Jack Muldoon635′11 გამოსვლა · 7 სასტარტო გამოსვლები 6.48
- George Thomson477′6 გამოსვლა · 5 სასტარტო გამოსვლები 7.20
- Zico Asare450′5 გამოსვლა · 5 სასტარტო გამოსვლები 6.77
- Josh Falkingham384′8 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.93
- Anthony O'Connor374′7 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.71
- Matty Daly374′5 გამოსვლა · 5 სასტარტო გამოსვლები 6.62
- James Belshaw360′6 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.71
- Matty Foulds360′6 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 7.05
- Jack Levi Sutton327′5 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.39
- James Daly310′6 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 7.07
- Ellis Taylor294′4 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 6.92