Sergio Costa

52 წლის 1 კლუბი ჩაწერილია 2 მატჩი

მხოლოდ მატჩების შემადგენლობებიდან

მიმდინარე კლუბი

ჩეჯუ იუნ.

ისტორია 2 მატჩი · 2–0–0

  • მატჩი20 კლუბი
  • record2–0–0მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე3.00100% მოგება
  • გოლები4–12.00 საკუთარი · 0.50 გაშვებული

Sergio Costa: ბაზაში 2 დასრულებული მატჩია, სულ0 კლუბი პერიოდში2 დეკ. 2022 და 24 ნოე. 2024.

მის გუნდებს აქვთ 2 მოგება, 0 ფრე და მარცხი:0 — სულ 100% —3.00 ქულა მატჩზე, გატანილი:4, გაშვებული: 1.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 2 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 2, მიმდინარე სერია: 2 wins.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-3-3 —1, სულ 2 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
2 დეკ. 2022 · 2–1 v პორტუგალია
ყველაზე დიდი გამარჯვება
24 ნოე. 2024 · 2–0 at ნანტი
ყველაზე დიდი მარცხი
2 დეკ. 2022 · 2–1 v პორტუგალია
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 2 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 2 მატჩი და მოაკლდა 0.

2 სულ 2 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 2 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 1 spell

  1. ჩეჯუ იუნ.აქტიური თარიღები შეუმოწმებელია 9 სექ. 2026 – 20 სექ. 2026

    ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.

ფორმა ბოლო 2 სულ 2 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 2 მატჩი: 3.00 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
World Cup 2022FIFA World Cup11–0–03.002–1
Ligue 1 24/25ლიგა 111–0–03.002–0

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 2 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები10.5−1.912.4(2მ, შედარება: 738მ)
  • აუტები16.0−3.019.0(2მ, შედარება: 736მ)
  • დარტყმები10.0−2.012.0(2მ, შედარება: 738მ)
  • კარში დარტყმები5.0+0.64.4(2მ, შედარება: 738მ)
  • ვარდნები14.0−3.117.1(2მ, შედარება: 738მ)
  • მოგერიებები4.5+1.62.9(2მ, შედარება: 736მ)
  • ჩაჭრები7.0−1.78.7(2მ, შედარება: 736მ)
  • თამაშგარეები1.5−0.41.9(2მ, შედარება: 678მ)
  • კუთხურები3.5−1.14.6(2მ, შედარება: 738მ)
  • ბარათები1.5−0.41.9(2მ, შედარება: 712მ)
  • დრიბლინგები5.5−1.36.8(2მ, შედარება: 736მ)
  • კარიდან დარტყმები10.5+3.27.3(2მ, შედარება: 736მ)

ტაქტიკური სქემები 2 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-3-31
  • 3-4-2-11

ძირითადი მოთამაშეები 2 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Arthur Desmas90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.06
  • Christopher Operi90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.36
  • Daler Kuzyaev90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.10
  • Hwang In-beom90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.84
  • Issa Soumaré90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.36
  • Josué Casimir90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 8.46
  • Kim Jin-su90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.10
  • Kim Moon-hwan90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.10
  • Kim Seung-gyu90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.06
  • Kyung-won Kwon90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.71
  • Son Heung-min90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.20
  • Timothee Pembele90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.43