
Sean Dyche
გაერთიანებული სამეფო55 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 264 მატჩი
ცნობილია სახელით: S. Dyche
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 264 მატჩი · 81–72–111
- მატჩი2643 კლუბი
- record81–72–111მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.1931% მოგება
- გოლები283–3651.07 საკუთარი · 1.38 გაშვებული
Sean Dyche: ბაზაში 264 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში12 აგვ. 2018 და 11 თებ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 81 მოგება, 72 ფრე და მარცხი:111 — სულ 31% —1.19 ქულა მატჩზე, გატანილი:283, გაშვებული: 365.
საუკეთესო პერიოდია ნოტინგემი: 1.44ქულა მატჩზე, 25 მატჩში, მეტოქე: 1.11, ადგილი: ბარნლი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 8 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 4, მიმდინარე სერია: 1 draw.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-4-2 —137, სულ 264 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 12 აგვ. 2018 · 0–0 at საუთჰემპტონი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 127 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 119 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 8.
264 სულ 264 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 264 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
ნოტინგემი21 ოქტ. 2025 – 14 თებ. 2026 25 მატჩი · 10–6–9 · 1.44 ქულა მატჩზე · 34–28 გოლები (40% მოგებული)
LWWDLDსაუკეთესო 4–0 v ფერენცვაროშიყველაზე დაბალი 0–3 at ევერტონიმწვრთნელობისას 23 ოქტ. 2025 – 11 თებ. 2026ევერტონი30 იან. 2023 – 10 იან. 2025 84 მატჩი · 27–26–31 · 1.27 ქულა მატჩზე · 90–109 გოლები (32% მოგებული)
ბარნლი30 ოქტ. 2012 – 30 ივნ. 2022 155 მატჩი · 44–40–71 · 1.11 ქულა მატჩზე · 159–228 გოლები (28% მოგებული)
LLLWLWსაუკეთესო 4–0 v ბორნმუთიყველაზე დაბალი 0–5 at მანჩესტერ სიტიმწვრთნელობისას 12 აგვ. 2018 – 24 აპრ. 2022
ფორმა ბოლო 40 სულ 264 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.38 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League 25/26 | ევროპა ლიგა | 6 | 4–1–1 | 2.17 | 11–2 |
| Premier League 25/26 | პრემიერ ლიგა | 18 | 6–4–8 | 1.22 | 20–23 |
| Premier League 24/25 | პრემიერ ლიგა | 19 | 3–8–8 | 0.90 | 15–25 |
| Premier League 23/24 | პრემიერ ლიგა | 37 | 13–9–15 | 1.30 | 40–49 |
| Premier League 22/23 | პრემიერ ლიგა | 18 | 5–6–7 | 1.17 | 19–29 |
| Premier League 21/22 | პრემიერ ლიგა | 31 | 5–12–14 | 0.87 | 26–44 |
| Premier League 20/21 | პრემიერ ლიგა | 38 | 10–9–19 | 1.03 | 33–55 |
| Premier League 19/20 | პრემიერ ლიგა | 38 | 15–9–14 | 1.42 | 43–50 |
| Premier League 18/19 | პრემიერ ლიგა | 38 | 11–7–20 | 1.05 | 45–68 |
| FA Cup 25/26 | FA Cup | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 3–3 |
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 1 | 1–0–0 | 3.00 | 2–0 |
| FA Cup 23/24 | FA Cup | 3 | 1–1–1 | 1.33 | 2–2 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ნოტინგემი
21 ოქტ. 2025 – 14 თებ. 202625 მატჩი მისი მონაწილეობით · 30 გარეშე · პრემიერ ლიგა
- ქულები მატჩზე+0.24
- მოგების სიხშირე+10.0 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.01
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.28
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ევერტონი
30 იან. 2023 – 10 იან. 202584 მატჩი მისი მონაწილეობით · 40 გარეშე · პრემიერ ლიგა
- ქულები მატჩზე+0.12
- მოგების სიხშირე+4.6 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.02
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.07
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ბარნლი
30 ოქტ. 2012 – 30 ივნ. 2022155 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ევროპა ლიგა
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 264 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები10.8+0.110.7(264მ, შედარება: 186ათ.მ)
- აუტები21.0+1.119.8(264მ, შედარება: 186ათ.მ)
- დარტყმები11.4−1.312.7(264მ, შედარება: 186ათ.მ)
- კარში დარტყმები3.8−0.74.5(264მ, შედარება: 186ათ.მ)
- ართმევები16.5−0.116.6(264მ, შედარება: 186ათ.მ)
- მოგერიებები3.1+0.13.0(263მ, შედარება: 185ათ.მ)
- ჩაჭრები10.1+0.49.6(262მ, შედარება: 184ათ.მ)
- თამაშგარეები2.4+0.51.9(257მ, შედარება: 173ათ.მ)
- კუთხურები4.5−0.65.2(264მ, შედარება: 186ათ.მ)
- ბარათები1.9+0.01.9(244მ, შედარება: 164ათ.მ)
- დრიბლინგები6.9−1.88.7(262მ, შედარება: 184ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.8+0.47.4(262მ, შედარება: 184ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 249 მატჩი შემადგენლობით
- 4-4-2137
- 4-2-3-149
- 4-4-1-147
- 4-5-110
- 4-1-4-16
ძირითადი მოთამაშეები 264 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- James Tarkowski20,039′227 გამოსვლა · 223 სასტარტო გამოსვლები 7.18
- Dwight McNeil17,238′210 გამოსვლა · 195 სასტარტო გამოსვლები 7.12
- Ashley Westwood12,016′144 გამოსვლა · 133 სასტარტო გამოსვლები 6.97
- Ben Mee11,224′127 გამოსვლა · 125 სასტარტო გამოსვლები 7.03
- Charlie Taylor10,016′128 გამოსვლა · 111 სასტარტო გამოსვლები 6.77
- Chris Wood9,547′129 გამოსვლა · 110 სასტარტო გამოსვლები 6.73
- Nick Pope9,270′104 გამოსვლა · 103 სასტარტო გამოსვლები 6.94
- Jack Cork8,805′125 გამოსვლა · 100 სასტარტო გამოსვლები 6.51
- Matthew Lowton8,368′137 გამოსვლა · 92 სასტარტო გამოსვლები 6.78
- Jordan Pickford7,110′83 გამოსვლა · 79 სასტარტო გამოსვლები 7.17
- Josh Brownhill6,514′82 გამოსვლა · 73 სასტარტო გამოსვლები 6.89
- Ashley Barnes5,781′111 გამოსვლა · 64 სასტარტო გამოსვლები 6.71