
Scott Parker
გაერთიანებული სამეფო46 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 155 მატჩი
ცნობილია სახელით: S. Parker
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 155 მატჩი · 65–45–45
- მატჩი1553 კლუბი
- record65–45–45მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.5542% მოგება
- გოლები213–1821.37 საკუთარი · 1.17 გაშვებული
Scott Parker: ბაზაში 155 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში31 ივლ. 2021 და 22 აპრ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 65 მოგება, 45 ფრე და მარცხი:45 — სულ 42% —1.55 ქულა მატჩზე, გატანილი:213, გაშვებული: 182.
საუკეთესო პერიოდია ბორნმუთი: 1.78ქულა მატჩზე, 55 მატჩში, მეტოქე: 1.00, ადგილი: ბრიუგე.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 23 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 5, მიმდინარე სერია: 4 defeats.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —67, სულ 154 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 139 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 139 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
154 სულ 155 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 153 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
ბარნლი5 ივლ. 2024 – 29 აპრ. 2026 88 მატჩი · 35–25–28 · 1.48 ქულა მატჩზე · 114–96 გოლები (40% მოგებული)
LDLLLLსაუკეთესო 5–0 v კარდიფიყველაზე დაბალი 1–5 at მანჩესტერ სიტიმწვრთნელობისას 12 აგვ. 2024 – 22 აპრ. 2026ბრიუგე თარიღები შეუმოწმებელია 8 იან. 2023 – 7 მარ. 2023 12 მატჩი · 2–6–4 · 1.00 ქულა მატჩზე · 13–21 გოლები (17% მოგებული)
ბორნმუთი1 ივლ. 2021 – 29 აგვ. 2022 55 მატჩი · 28–14–13 · 1.78 ქულა მატჩზე · 86–65 გოლები (51% მოგებული)
WWLLDLსაუკეთესო 5–0 v მკ დონსიყველაზე დაბალი 0–9 at ლივერპულიმწვრთნელობისას 31 ივლ. 2021 – 27 აგვ. 2022
ფორმა ბოლო 40 სულ 155 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 0.80 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League 22/23 | ჩემპიონთა ლიგა | 2 | 0–0–2 | 0.00 | 1–7 |
| Pro League 22/23 | იუპილერ ლიგა | 10 | 2–6–2 | 1.20 | 12–14 |
| Premier League 25/26 | პრემიერ ლიგა | 34 | 4–8–22 | 0.59 | 34–68 |
| Premier League 22/23 | პრემიერ ლიგა | 4 | 1–0–3 | 0.75 | 2–16 |
| FA Cup 25/26 | FA Cup | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 6–3 |
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 3 | 1–1–1 | 1.33 | 2–4 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 3–2 |
| EFL Cup 25/26 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 3–3 |
| EFL Cup 24/25 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–2 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 2–2 |
| EFL Cup 21/22 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 5–6 |
| Championship 24/25 | ჩემპიონშიპი | 46 | 28–16–2 | 2.17 | 69–16 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ბარნლი
5 ივლ. 2024 – 29 აპრ. 202688 მატჩი მისი მონაწილეობით · 4 გარეშე · პრემიერ ლიგა
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ხუთზე ნაკლები მატჩია. სხვაობა რეალურ რიცხვებს აჩვენებს, თუმცა დასკვნისთვის ჯერ საკმარისი არ არის.
- ქულები მატჩზე+0.98
- მოგების სიხშირე+39.8 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.30
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.66
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ბრიუგე
8 იან. 2023 – 7 მარ. 202312 მატჩი მისი მონაწილეობით · 36 გარეშე
- ქულები მატჩზე−0.78
- მოგების სიხშირე−36.1 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.75
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.69
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ბორნმუთი
1 ივლ. 2021 – 29 აგვ. 202255 მატჩი მისი მონაწილეობით · 36 გარეშე · პრემიერ ლიგა
- ქულები მატჩზე+0.70
- მოგების სიხშირე+20.4 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.48
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.40
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 154 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.3+0.311.0(154მ, შედარება: 140ათ.მ)
- აუტები21.5−0.221.7(154მ, შედარება: 140ათ.მ)
- დარტყმები11.4−0.612.0(154მ, შედარება: 140ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.0−0.14.1(154მ, შედარება: 140ათ.მ)
- ვარდნები15.2−1.016.2(153მ, შედარება: 139ათ.მ)
- მოგერიებები2.6−0.12.7(153მ, შედარება: 139ათ.მ)
- ჩაჭრები9.0−0.19.0(153მ, შედარება: 139ათ.მ)
- თამაშგარეები1.4−0.51.9(153მ, შედარება: 134ათ.მ)
- კუთხურები4.7−0.25.0(154მ, შედარება: 140ათ.მ)
- ბარათები2.1+0.12.0(149მ, შედარება: 130ათ.მ)
- დრიბლინგები7.0−0.07.0(153მ, შედარება: 139ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.9+0.37.7(154მ, შედარება: 140ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 136 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-167
- 4-3-342
- 3-4-2-111
- 5-4-19
- 4-4-27
ძირითადი მოთამაშეები 153 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Jaidon Anthony9,818′131 გამოსვლა · 113 სასტარტო გამოსვლები 7.10
- Maxime Estève7,034′82 გამოსვლა · 80 სასტარტო გამოსვლები 6.92
- Josh Cullen5,328′63 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 7.06
- Mark Travers4,500′52 გამოსვლა · 50 სასტარტო გამოსვლები 6.98
- Josh Laurent4,432′80 გამოსვლა · 45 სასტარტო გამოსვლები 6.64
- Lucas Pires4,317′82 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 6.91
- Dominic Solanke4,317′50 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 6.92
- Zian Flemming4,119′69 გამოსვლა · 47 სასტარტო გამოსვლები 6.93
- James Trafford4,050′45 გამოსვლა · 45 სასტარტო გამოსვლები 6.99
- Lloyd Kelly3,984′46 გამოსვლა · 44 სასტარტო გამოსვლები 7.08
- Conrad Jaden Egan-Riley3,715′46 გამოსვლა · 42 სასტარტო გამოსვლები 7.19
- Connor Roberts3,682′43 გამოსვლა · 40 სასტარტო გამოსვლები 7.30