
Ryan Lowe
გაერთიანებული სამეფო48 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 133 მატჩი
ცნობილია სახელით: R. Lowe
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 133 მატჩი · 51–34–48
- მატჩი1332 კლუბი
- record51–34–48მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.4138% მოგება
- გოლები150–1801.13 საკუთარი · 1.35 გაშვებული
Ryan Lowe: ბაზაში 133 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში11 დეკ. 2021 და 15 თებ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 51 მოგება, 34 ფრე და მარცხი:48 — სულ 38% —1.41 ქულა მატჩზე, გატანილი:150, გაშვებული: 180.
საუკეთესო პერიოდია პრესტონი: 1.40ქულა მატჩზე, 126 მატჩში.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 9 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 6, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-1-2 —41, სულ 133 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 119 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 118 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 1.
131 სულ 133 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 129 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 2 spells
უიგანი12 მარ. 2025 – 15 თებ. 2026 7 მატჩი · 3–2–2 · 1.57 ქულა მატჩზე · 6–9 გოლები (43% მოგებული)
WLDDWLსაუკეთესო 1–0 v ნოთს ქაუნთიყველაზე დაბალი 0–4 at არსენალიმწვრთნელობისას 12 აგვ. 2025 – 15 თებ. 2026პრესტონი7 დეკ. 2021 – 19 აგვ. 2024 126 მატჩი · 48–32–46 · 1.40 ქულა მატჩზე · 144–171 გოლები (38% მოგებული)
LLLLLWსაუკეთესო 4–1 v მიდლსბროყველაზე დაბალი 0–4 at ლუტონიმწვრთნელობისას 11 დეკ. 2021 – 13 აგვ. 2024
ფორმა ბოლო 40 სულ 133 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.23 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup 25/26 | FA Cup | 4 | 1–2–1 | 1.25 | 4–7 |
| FA Cup 23/24 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–4 |
| FA Cup 22/23 | FA Cup | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 3–4 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 1–1 |
| EFL Cup 25/26 | EFL თასი | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 2–2 |
| EFL Cup 24/25 | EFL თასი | 1 | 1–0–0 | 3.00 | 2–0 |
| EFL Cup 23/24 | EFL თასი | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 2–2 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 5–3 |
| Championship 24/25 | ჩემპიონშიპი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–2 |
| Championship 23/24 | ჩემპიონშიპი | 46 | 18–9–19 | 1.37 | 56–67 |
| Championship 22/23 | ჩემპიონშიპი | 46 | 17–12–17 | 1.37 | 45–59 |
| Championship 21/22 | ჩემპიონშიპი | 25 | 10–9–6 | 1.56 | 30–29 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
უიგანი
12 მარ. 2025 – 15 თებ. 20267 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ლიგა 1
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
პრესტონი
7 დეკ. 2021 – 19 აგვ. 2024126 მატჩი მისი მონაწილეობით · 68 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე+0.24
- მოგების სიხშირე+13.1 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.02
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.11
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 131 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.8+1.010.8(130მ, შედარება: 134ათ.მ)
- აუტები24.0+0.723.3(130მ, შედარება: 134ათ.მ)
- დარტყმები10.3−1.612.0(130მ, შედარება: 134ათ.მ)
- კარში დარტყმები3.4−0.64.0(130მ, შედარება: 134ათ.მ)
- ართმევები17.9+1.916.0(129მ, შედარება: 133ათ.მ)
- მოგერიებები2.9+0.22.7(130მ, შედარება: 133ათ.მ)
- ჩაჭრები11.5+2.09.5(129მ, შედარება: 133ათ.მ)
- თამაშგარეები1.9+0.01.9(126მ, შედარება: 125ათ.მ)
- კუთხურები4.3−0.85.1(130მ, შედარება: 133ათ.მ)
- ბარათები2.2+0.22.0(128მ, შედარება: 127ათ.მ)
- დრიბლინგები5.9−1.37.3(129მ, შედარება: 133ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები8.5+0.77.8(130მ, შედარება: 134ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 123 მატჩი შემადგენლობით
- 3-4-1-241
- 3-1-4-235
- 3-4-2-125
- 3-5-217
- 3-4-35
ძირითადი მოთამაშეები 129 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Freddie Woodman8,550′98 გამოსვლა · 95 სასტარტო გამოსვლები 6.82
- Liam Lindsay8,339′112 გამოსვლა · 94 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Alan Browne8,073′107 გამოსვლა · 92 სასტარტო გამოსვლები 6.94
- Ben Whiteman8,000′98 გამოსვლა · 91 სასტარტო გამოსვლები 7.01
- Brad Potts7,855′104 გამოსვლა · 92 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Jordan Storey7,803′94 გამოსვლა · 89 სასტარტო გამოსვლები 6.81
- Andrew Hughes7,736′99 გამოსვლა · 87 სასტარტო გამოსვლები 6.79
- Ali McCann5,222′94 გამოსვლა · 57 სასტარტო გამოსვლები 6.84
- Emil Riis Jacobsen4,712′73 გამოსვლა · 56 სასტარტო გამოსვლები 6.73
- Ryan Ledson4,382′106 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 6.71
- Daniel Johnson4,204′67 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 6.80
- Robbie Brady3,910′76 გამოსვლა · 44 სასტარტო გამოსვლები 6.90