Rubi
1 კლუბი ჩაწერილია 135 მატჩი
მხოლოდ მატჩების შემადგენლობებიდან
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 135 მატჩი · 58–30–47
- მატჩი1351 კლუბი
- record58–30–47მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.5143% მოგება
- გოლები223–2001.65 საკუთარი · 1.48 გაშვებული
Rubi: ბაზაში 135 დასრულებული მატჩია, სულ1 კლუბი პერიოდში14 აგვ. 2022 და 9 ივნ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 58 მოგება, 30 ფრე და მარცხი:47 — სულ 43% —1.51 ქულა მატჩზე, გატანილი:223, გაშვებული: 200.
საუკეთესო პერიოდია ალმერია: 1.51ქულა მატჩზე, 135 მატჩში.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 16 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 7, მიმდინარე სერია: 1 win.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —81, სულ 131 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 30 სექ. 2022 · 0–4 at Athletic Club
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 116 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 78 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 38.
133 სულ 135 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 132 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 1 spell
ალმერია თარიღები შეუმოწმებელია 14 აგვ. 2022 – 9 ივნ. 2026 135 მატჩი · 58–30–47 · 1.51 ქულა მატჩზე · 223–200 გოლები (43% მოგებული)
DLLWDWსაუკეთესო 5–0 v ელდენსეყველაზე დაბალი 0–4 at Athletic Clubმწვრთნელობისას 14 აგვ. 2022 – 9 ივნ. 2026
ფორმა ბოლო 40 სულ 135 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.82 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| LaLiga 22/23 | ლა ლიგა | 38 | 11–8–19 | 1.08 | 49–65 |
| LaLiga 2 25/26 | ლა ლიგა 2 | 44 | 23–9–12 | 1.77 | 85–66 |
| LaLiga 2 24/25 | ლა ლიგა 2 | 44 | 19–13–12 | 1.59 | 74–58 |
| Copa del Rey 25/26 | Copa del Rey | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 3–2 |
| Copa del Rey 24/25 | Copa del Rey | 4 | 3–0–1 | 2.25 | 10–6 |
| Copa del Rey 23/24 | Copa del Rey | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 2–1 |
| Copa del Rey 22/23 | Copa del Rey | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–2 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ალმერია
14 აგვ. 2022 – 9 ივნ. 2026135 მატჩი მისი მონაწილეობით · 2 გარეშე
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ხუთზე ნაკლები მატჩია. სხვაობა რეალურ რიცხვებს აჩვენებს, თუმცა დასკვნისთვის ჯერ საკმარისი არ არის.
- ქულები მატჩზე+1.01
- მოგების სიხშირე+43.0 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+1.15
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.48
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 133 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები13.1−0.013.1(132მ, შედარება: 112ათ.მ)
- აუტები19.9−0.620.5(132მ, შედარება: 112ათ.მ)
- დარტყმები14.3+1.912.4(132მ, შედარება: 112ათ.მ)
- კარში დარტყმები5.1+0.84.2(132მ, შედარება: 112ათ.მ)
- ვარდნები14.6−1.516.1(132მ, შედარება: 112ათ.მ)
- მოგერიებები3.3+0.42.9(131მ, შედარება: 111ათ.მ)
- ჩაჭრები8.6+0.18.5(132მ, შედარება: 112ათ.მ)
- თამაშგარეები1.7−0.42.1(130მ, შედარება: 106ათ.მ)
- კუთხურები4.6−0.14.7(132მ, შედარება: 112ათ.მ)
- ბარათები2.6+0.12.5(132მ, შედარება: 110ათ.მ)
- დრიბლინგები7.3−0.37.5(132მ, შედარება: 112ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები8.1+0.08.0(132მ, შედარება: 112ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 123 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-181
- 4-3-315
- 4-4-211
- 4-1-4-19
- 5-3-27
ძირითადი მოთამაშეები 132 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Sergio Arribas6,458′90 გამოსვლა · 75 სასტარტო გამოსვლები 7.25
- Léo Baptistão6,422′109 გამოსვლა · 83 სასტარტო გამოსვლები 6.84
- Dion Lopy5,612′75 გამოსვლა · 65 სასტარტო გამოსვლები 6.97
- Luis Javier Suárez5,318′64 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 7.16
- Álex Centelles5,235′121 გამოსვლა · 54 სასტარტო გამოსვლები 6.76
- Fernando Martínez4,914′125 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.98
- Chumi4,590′95 გამოსვლა · 50 სასტარტო გამოსვლები 6.68
- Adrián Embarba4,472′79 გამოსვლა · 53 სასტარტო გამოსვლები 6.98
- Gonzalo Melero4,338′71 გამოსვლა · 52 სასტარტო გამოსვლები 6.88
- Rodrigo Ely4,225′57 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 6.81
- Lucas Robertone4,221′75 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 7.00
- Arnau Puigmal4,214′132 გამოსვლა · 40 სასტარტო გამოსვლები 6.75