Ron Jans

ნიდერლანდები68 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 213 მატჩი

ცნობილია სახელით: R. Jans

მიმდინარე კლუბი

მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის

ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.

ისტორია 213 მატჩი · 101–62–50

  • მატჩი2132 კლუბი
  • record101–62–50მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.7147% მოგება
  • გოლები356–2481.67 საკუთარი · 1.16 გაშვებული

Ron Jans: ბაზაში 213 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში12 სექ. 2020 და 24 მაი. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 101 მოგება, 62 ფრე და მარცხი:50 — სულ 47% —1.71 ქულა მატჩზე, გატანილი:356, გაშვებული: 248.

საუკეთესო პერიოდია ტვენტე: 1.78ქულა მატჩზე, 97 მატჩში, მეტოქე: 1.66, ადგილი: უტრეხტი.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 15 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 6, მიმდინარე სერია: 1 draw.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —118, სულ 213 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
12 სექ. 2020 · 2–0 v სიტარდი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
21 მაი. 2023 · 5–0 at ვალვაიკი
ყველაზე დიდი მარცხი
13 თებ. 2022 · 0–5 at აიაქსი
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 160 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 160 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.

212 სულ 213 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 207 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 2 spells

  1. უტრეხტი6 სექ. 2023 – 30 ივნ. 2026

    ერედივიზიონი

    116 მატჩი · 53–33–30 · 1.66 ქულა მატჩზე · 191–147 გოლები (46% მოგებული)

    LWWWWDსაუკეთესო 5–1 v ზვოლეყველაზე დაბალი 0–5 at ექსელსიორიმწვრთნელობისას 16 სექ. 2023 – 24 მაი. 2026
  2. ტვენტე1 ივლ. 2020 – 30 ივნ. 2023

    კონფერენს ლიგა

    97 მატჩი · 48–29–20 · 1.78 ქულა მატჩზე · 165–101 გოლები (49% მოგებული)

    WWWWDWსაუკეთესო 5–0 at ვალვაიკიყველაზე დაბალი 0–5 at აიაქსიმწვრთნელობისას 12 სექ. 2020 – 11 ივნ. 2023

ფორმა ბოლო 40 სულ 213 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.23 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Europa League 25/26ევროპა ლიგა145–2–71.2119–19
UEFA Europa Conference League 22/23კონფერენს ლიგა42–1–11.758–4
Eredivisie 25/26ერედივიზიონი3616–9–111.5858–44
Eredivisie 24/25ერედივიზიონი3418–10–61.8862–45
Eredivisie 23/24ერედივიზიონი3214–12–61.6952–39
Eredivisie 22/23ერედივიზიონი3520–9–61.9768–27
Eredivisie 21/22ერედივიზიონი2816–8–42.0045–31
Eredivisie 20/21ერედივიზიონი3010–11–91.3744–39

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

უტრეხტი

6 სექ. 2023 – 30 ივნ. 2026

116 მატჩი მისი მონაწილეობით · 4 გარეშე · ერედივიზიონი

დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ხუთზე ნაკლები მატჩია. სხვაობა რეალურ რიცხვებს აჩვენებს, თუმცა დასკვნისთვის ჯერ საკმარისი არ არის.

  • ქულები მატჩზე+1.661.66116მ0.004მ
  • მოგების სიხშირე+45.7 პპ46%116მ0%4მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე+1.401.65116მ0.254მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე−1.231.27116მ2.504მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

ტვენტე

1 ივლ. 2020 – 30 ივნ. 2023

97 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · კონფერენს ლიგა

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—1.7897მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—49%97მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.7097მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—1.0497მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 212 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები10.8+0.310.5(208მ, შედარება: 126ათ.მ)
  • აუტები21.6+1.420.2(208მ, შედარება: 126ათ.მ)
  • დარტყმები14.4+0.913.4(208მ, შედარება: 126ათ.მ)
  • კარში დარტყმები5.0+0.24.8(208მ, შედარება: 126ათ.მ)
  • ართმევები17.5+0.716.8(206მ, შედარება: 125ათ.მ)
  • მოგერიებები3.2−0.13.3(208მ, შედარება: 126ათ.მ)
  • ჩაჭრები9.8+0.19.7(206მ, შედარება: 125ათ.მ)
  • თამაშგარეები1.4−0.21.6(191მ, შედარება: 107ათ.მ)
  • კუთხურები5.1−0.05.1(208მ, შედარება: 128ათ.მ)
  • ბარათები1.5−0.21.7(202მ, შედარება: 115ათ.მ)
  • დრიბლინგები7.8−0.48.2(206მ, შედარება: 125ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები7.3−0.68.0(208მ, შედარება: 126ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 207 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-2-3-1118
  • 4-3-379
  • 4-4-25
  • 4-3-1-23
  • 4-1-4-12

ძირითადი მოთამაშეები 207 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Vasilis Barkas8,901′101 გამოსვლა · 99 სასტარტო გამოსვლები 7.18
  • Souffian El Karouani8,855′107 გამოსვლა · 98 სასტარტო გამოსვლები 7.07
  • Nick Viergever7,422′101 გამოსვლა · 80 სასტარტო გამოსვლები 6.86
  • Ramiz Zerrouki7,129′95 გამოსვლა · 83 სასტარტო გამოსვლები 7.09
  • Mike Van der Hoorn6,804′93 გამოსვლა · 79 სასტარტო გამოსვლები 7.07
  • Gijs Smal6,327′95 გამოსვლა · 70 სასტარტო გამოსვლები 7.13
  • Lars Unnerstall5,760′64 გამოსვლა · 64 სასტარტო გამოსვლები 7.10
  • Robin Pröpper5,208′62 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 7.06
  • Alonzo Engwanda4,913′67 გამოსვლა · 58 სასტარტო გამოსვლები 6.83
  • Ricky van Wolfswinkel4,845′65 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.98
  • Siebe Horemans4,749′68 გამოსვლა · 52 სასტარტო გამოსვლები 6.87
  • Michel Vlap4,703′65 გამოსვლა · 58 სასტარტო გამოსვლები 6.87