
Rogério Mücke Ceni
ბრაზილია53 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 201 მატჩი
სრული სახელი: Rogério Ceniცნობილია სახელით: R. Mücke Ceni
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 201 მატჩი · 86–50–65
- მატჩი2012 კლუბი
- record86–50–65მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.5343% მოგება
- გოლები276–2341.37 საკუთარი · 1.16 გაშვებული
Rogério Mücke Ceni: ბაზაში 201 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში14 ოქტ. 2021 და 11 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 86 მოგება, 50 ფრე და მარცხი:65 — სულ 43% —1.53 ქულა მატჩზე, გატანილი:276, გაშვებული: 234.
საუკეთესო პერიოდია სან პაულუ: 1.58ქულა მატჩზე, 67 მატჩში, მეტოქე: 1.51, ადგილი: ბაჰია.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 13 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 4, მიმდინარე სერია: 1 win.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-3-3 —51, სულ 198 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 25 ნოე. 2023 · 5–1 at კორინთიანსი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 95 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 93 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 2.
201 სულ 201 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 201 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 2 spells
ბაჰიააქტიური9 სექ. 2023 – დღემდე 134 მატჩი · 57–31–46 · 1.51 ქულა მატჩზე · 180–163 გოლები (43% მოგებული)
WWWLLWსაუკეთესო 5–1 at კორინთიანსიყველაზე დაბალი 1–5 at მირასოლიმწვრთნელობისას 14 სექ. 2023 – 11 ოქტ. 2026სან პაულუ13 ოქტ. 2021 – 19 აპრ. 2023 67 მატჩი · 29–19–19 · 1.58 ქულა მატჩზე · 96–71 გოლები (43% მოგებული)
LLWWLWსაუკეთესო 4–0 v ატლეტიკო პარანაენსეყველაზე დაბალი 0–4 v ფლამენგომწვრთნელობისას 14 ოქტ. 2021 – 19 აპრ. 2023
ფორმა ბოლო 40 სულ 201 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.63 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana 2023 | კოპა სუდამერიკანა | 2 | 2–0–0 | 3.00 | 4–0 |
| Copa Sudamericana 2022 | კოპა სუდამერიკანა | 13 | 9–1–3 | 2.15 | 25–13 |
| CONMEBOL Sudamericana 2025 | კოპა სუდამერიკანა | 2 | 0–1–1 | 0.50 | 0–2 |
| CONMEBOL Libertadores 2026 | ლიბერტადორესის თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 2–2 |
| CONMEBOL Libertadores 2025 | ლიბერტადორესის თასი | 10 | 4–3–3 | 1.50 | 10–8 |
| Brasileirão Série A 2023 | სერია A | 17 | 7–1–9 | 1.29 | 28–26 |
| Brasileirão Série A 2022 | სერია A | 38 | 13–15–10 | 1.42 | 55–42 |
| Brasileirão Série A 2021 | სერია A | 13 | 5–3–5 | 1.39 | 11–14 |
| Brasileirão Betano 2024 | სერია A | 38 | 15–8–15 | 1.40 | 49–49 |
| Brasileiro Serie A 2026 | სერია A | 28 | 13–9–6 | 1.71 | 42–32 |
| Brasileiro Serie A 2025 | სერია A | 38 | 17–9–12 | 1.58 | 50–46 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ბაჰია
9 სექ. 2023 – დღემდე134 მატჩი მისი მონაწილეობით · 22 გარეშე · სერია A
- ქულები მატჩზე+0.51
- მოგების სიხშირე+19.8 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.29
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.10
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
სან პაულუ
13 ოქტ. 2021 – 19 აპრ. 202367 მატჩი მისი მონაწილეობით · 70 გარეშე · სერია A
- ქულები მატჩზე+0.17
- მოგების სიხშირე+7.6 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.40
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.15
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 201 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები12.7−0.613.3(200მ, შედარება: 133ათ.მ)
- აუტები17.9−1.319.3(201მ, შედარება: 135ათ.მ)
- დარტყმები13.9+0.513.4(201მ, შედარება: 135ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.7+0.24.5(201მ, შედარება: 135ათ.მ)
- ვარდნები15.6−0.516.1(201მ, შედარება: 135ათ.მ)
- მოგერიებები3.1−0.23.2(200მ, შედარება: 135ათ.მ)
- ჩაჭრები8.4−0.69.0(201მ, შედარება: 135ათ.მ)
- თამაშგარეები1.7−0.01.7(197მ, შედარება: 123ათ.მ)
- კუთხურები5.2+0.15.1(201მ, შედარება: 135ათ.მ)
- ბარათები2.4−0.22.5(198მ, შედარება: 132ათ.მ)
- დრიბლინგები8.2−0.28.3(201მ, შედარება: 135ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.4−0.67.9(201მ, შედარება: 135ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 127 მატჩი შემადგენლობით
- 4-3-351
- 4-2-3-126
- 4-4-218
- 4-1-3-216
- 4-3-1-216
ძირითადი მოთამაშეები 201 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Luciano Juba9,765′128 გამოსვლა · 110 სასტარტო გამოსვლები 7.11
- Jean Lucas8,343′112 გამოსვლა · 101 სასტარტო გამოსვლები 6.87
- Everton Ribeiro6,444′101 გამოსვლა · 80 სასტარტო გამოსვლები 7.06
- Marcos Felipe6,308′82 გამოსვლა · 70 სასტარტო გამოსვლები 7.17
- Santiago Ramos Mingo6,033′70 გამოსვლა · 68 სასტარტო გამოსვლები 6.92
- Rodrigo Nestor5,923′129 გამოსვლა · 69 სასტარტო გამოსვლები 6.89
- Caio Alexandre5,740′94 გამოსვლა · 70 სასტარტო გამოსვლები 6.92
- Kanu5,433′88 გამოსვლა · 63 სასტარტო გამოსვლები 6.84
- Gabriel Xavier5,319′106 გამოსვლა · 58 სასტარტო გამოსვლები 7.16
- Gilberto5,240′101 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 6.93
- Ademir5,231′117 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Nicolás Acevedo5,227′100 გამოსვლა · 56 სასტარტო გამოსვლები 6.90