
Rob Edwards
გაერთიანებული სამეფო43 წლის 5 კლუბი ჩაწერილია 115 მატჩი
ცნობილია სახელით: R. Edwards
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 115 მატჩი · 38–29–48
- მატჩი1154 კლუბი
- record38–29–48მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.2433% მოგება
- გოლები147–1821.28 საკუთარი · 1.58 გაშვებული
Rob Edwards: ბაზაში 115 დასრულებული მატჩია, სულ4 კლუბი პერიოდში10 აგვ. 2021 და 4 ნოე. 2025.
მის გუნდებს აქვთ 38 მოგება, 29 ფრე და მარცხი:48 — სულ 33% —1.24 ქულა მატჩზე, გატანილი:147, გაშვებული: 182.
საუკეთესო პერიოდია მიდლსბრო: 1.73ქულა მატჩზე, 15 მატჩში, მეტოქე: 1.21, ადგილი: ლუტონი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 15 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 3, მიმდინარე სერია: 1 draw.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-2-1 —46, სულ 115 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 10 აგვ. 2021 · 2–2 v ბრისტოლ სიტი
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 12 აგვ. 2025 · 0–4 v დონკასტერი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 114 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 83 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 13 მატჩი და მოაკლდა 18.
113 სულ 115 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 112 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 5 spells
მიდლსბრო1 ივლ. 2025 – 12 აგვ. 2025 15 მატჩი · 7–5–3 · 1.73 ქულა მატჩზე · 17–16 გოლები (47% მოგებული)
LWWDLDსაუკეთესო 3–0 at მილუოლიყველაზე დაბალი 0–4 v დონკასტერიმწვრთნელობისას 9 აგვ. 2025 – 4 ნოე. 2025მიდლსბრო24 ივნ. 2025 – 30 ივნ. 2025 ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.
ლუტონი17 ნოე. 2022 – 13 იან. 2025 96 მატჩი · 31–23–42 · 1.21 ქულა მატჩზე · 125–156 გოლები (32% მოგებული)
WLLLLLსაუკეთესო 4–0 v ბრაიტონიყველაზე დაბალი 1–5 at მანჩესტერ სიტიმწვრთნელობისას 10 დეკ. 2022 – 11 იან. 2025უოტფორდი1 ივლ. 2022 – 25 სექ. 2022 1 მატჩი · 0–0–1 · 0.00 ქულა მატჩზე · 0–2 გოლები (0% მოგებული)
Forest Green Rovers27 მაი. 2021 – 26 მაი. 2022 3 მატჩი · 0–1–2 · 0.33 ქულა მატჩზე · 5–8 გოლები (0% მოგებული)
DLLსაუკეთესო 2–2 v ბრისტოლ სიტიყველაზე დაბალი 1–3 at ბრენტფორდიმწვრთნელობისას 10 აგვ. 2021 – 7 ნოე. 2021
ფორმა ბოლო 40 სულ 115 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.27 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| Premier League 23/24 | პრემიერ ლიგა | 34 | 6–8–20 | 0.77 | 50–75 |
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–2 |
| FA Cup 23/24 | FA Cup | 4 | 2–1–1 | 1.75 | 6–8 |
| FA Cup 22/23 | FA Cup | 4 | 1–2–1 | 1.25 | 5–7 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 2–3 |
| EFL Cup 25/26 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–4 |
| EFL Cup 24/25 | EFL თასი | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 1–1 |
| EFL Cup 23/24 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 3–3 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–2 |
| EFL Cup 21/22 | EFL თასი | 2 | 0–1–1 | 0.50 | 3–5 |
| Championship 25/26 | ჩემპიონშიპი | 14 | 7–5–2 | 1.86 | 17–12 |
| Championship 24/25 | ჩემპიონშიპი | 26 | 7–4–15 | 0.96 | 27–44 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
მიდლსბრო
1 ივლ. 2025 – 12 აგვ. 202515 მატჩი მისი მონაწილეობით · 48 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე+0.09
- მოგების სიხშირე+2.9 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.37
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.05
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ლუტონი
17 ნოე. 2022 – 13 იან. 202596 მატჩი მისი მონაწილეობით · 41 გარეშე · პრემიერ ლიგა
- ქულები მატჩზე−0.11
- მოგების სიხშირე+0.6 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.30
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.47
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 113 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.8+0.910.9(111მ, შედარება: 97ათ.მ)
- აუტები22.4+1.421.0(111მ, შედარება: 97ათ.მ)
- დარტყმები11.7−0.812.5(112მ, შედარება: 97ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.0−0.34.3(112მ, შედარება: 97ათ.მ)
- ართმევები17.1+0.516.6(110მ, შედარება: 96ათ.მ)
- მოგერიებები3.0+0.12.9(110მ, შედარება: 95ათ.მ)
- ჩაჭრები8.4−0.38.6(109მ, შედარება: 95ათ.მ)
- თამაშგარეები2.1+0.21.9(102მ, შედარება: 86ათ.მ)
- კუთხურები5.7+0.65.1(113მ, შედარება: 98ათ.მ)
- ბარათები2.1+0.12.0(107მ, შედარება: 92ათ.მ)
- დრიბლინგები8.4+1.07.3(109მ, შედარება: 95ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.9+0.37.6(110მ, შედარება: 96ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 103 მატჩი შემადგენლობით
- 3-4-2-146
- 3-4-1-224
- 3-5-218
- 3-4-38
- 4-2-3-17
ძირითადი მოთამაშეები 112 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Carlton Morris6,606′88 გამოსვლა · 76 სასტარტო გამოსვლები 7.08
- Alfie Doughty6,284′75 გამოსვლა · 73 სასტარტო გამოსვლები 7.11
- Thomas Kaminski5,417′64 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 6.84
- Elijah Adebayo5,186′79 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 6.53
- Amari'i Bell5,027′62 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 6.82
- Jordan Clark4,881′74 გამოსვლა · 54 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- Teden Mengi4,132′52 გამოსვლა · 47 სასტარტო გამოსვლები 6.82
- Tahith Chong3,839′65 გამოსვლა · 43 სასტარტო გამოსვლები 6.79
- Gabriel Osho3,369′44 გამოსვლა · 39 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Pelly Ruddock Mpanzu3,256′91 გამოსვლა · 35 სასტარტო გამოსვლები 6.69
- Reece Burke3,208′55 გამოსვლა · 38 სასტარტო გამოსვლები 6.77
- Marvelous Nakamba3,113′51 გამოსვლა · 35 სასტარტო გამოსვლები 6.73