Régis Le Bris

საფრანგეთი50 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 178 მატჩი

ცნობილია სახელით: R. Le Bris

მიმდინარე კლუბი

სანდერლენდი

ისტორია 178 მატჩი · 65–49–64

  • მატჩი1782 კლუბი
  • record65–49–64მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.3737% მოგება
  • გოლები222–2371.25 საკუთარი · 1.33 გაშვებული

Régis Le Bris: ბაზაში 178 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში7 აგვ. 2022 და 15 ოქტ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 65 მოგება, 49 ფრე და მარცხი:64 — სულ 37% —1.37 ქულა მატჩზე, გატანილი:222, გაშვებული: 237.

საუკეთესო პერიოდია სანდერლენდი: 1.52ქულა მატჩზე, 102 მატჩში, მეტოქე: 1.17, ადგილი: ლორიენი.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 10 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 6, მიმდინარე სერია: 1 win.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —80, სულ 174 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
7 აგვ. 2022 · 1–0 at რენი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
8 იან. 2023 · 6–0 at La Chataigneraie
ყველაზე დიდი მარცხი
24 აპრ. 2026 · 0–5 v ნოტინგემი
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 144 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 144 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.

173 სულ 178 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 174 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 2 spells

  1. სანდერლენდიაქტიური1 ივლ. 2024 – დღემდე

    პრემიერ ლიგა

    102 მატჩი · 42–29–31 · 1.52 ქულა მატჩზე · 118–114 გოლები (41% მოგებული)

    WLWLLWსაუკეთესო 4–0 v შეფილდ უენ.ყველაზე დაბალი 0–5 v ნოტინგემიმწვრთნელობისას 10 აგვ. 2024 – 15 ოქტ. 2026
  2. ლორიენი27 ივნ. 2022 – 30 ივნ. 2024

    ლიგა 1

    76 მატჩი · 23–20–33 · 1.17 ქულა მატჩზე · 104–123 გოლები (30% მოგებული)

    LLLLLWსაუკეთესო 6–0 at La Chataigneraieყველაზე დაბალი 0–4 at ბრესტიმწვრთნელობისას 7 აგვ. 2022 – 19 მაი. 2024

ფორმა ბოლო 40 სულ 178 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.32 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Europa League 26/27ევროპა ლიგა22–0–03.003–1
Premier League 26/27პრემიერ ლიგა61–1–40.676–12
Premier League 25/26პრემიერ ლიგა3814–12–121.4242–48
Ligue 1 23/24ლიგა 1347–8–190.8543–66
Ligue 1 22/23ლიგა 13815–10–131.4552–53
FA Cup 25/26FA Cup31–1–11.332–2
FA Cup 24/25FA Cup10–1–01.001–1
EFL Cup 26/27EFL თასი11–0–03.001–0
EFL Cup 25/26EFL თასი10–1–01.001–1
EFL Cup 24/25EFL თასი10–0–10.000–2
Coupe de France 23/24Coupe de France10–0–10.001–2
Coupe de France 22/23Coupe de France31–2–01.678–2

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

სანდერლენდი

1 ივლ. 2024 – დღემდე

102 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · პრემიერ ლიგა

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—1.52102მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—41%102მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.16102მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—1.12102მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

ლორიენი

27 ივნ. 2022 – 30 ივნ. 2024

76 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ლიგა 1

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—1.1776მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—30%76მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.3776მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—1.6276მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 173 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები10.9−0.811.7(173მ, შედარება: 134ათ.მ)
  • აუტები18.1−1.219.2(172მ, შედარება: 133ათ.მ)
  • დარტყმები11.6−0.812.4(173მ, შედარება: 134ათ.მ)
  • კარში დარტყმები4.1−0.24.3(172მ, შედარება: 133ათ.მ)
  • ვარდნები16.7−0.316.9(173მ, შედარება: 133ათ.მ)
  • მოგერიებები3.0+0.12.9(173მ, შედარება: 133ათ.მ)
  • ჩაჭრები8.6−0.49.0(172მ, შედარება: 133ათ.მ)
  • თამაშგარეები1.7−0.01.7(159მ, შედარება: 118ათ.მ)
  • კუთხურები4.5−0.44.9(173მ, შედარება: 134ათ.მ)
  • ბარათები2.0+0.11.9(163მ, შედარება: 121ათ.მ)
  • დრიბლინგები8.7+0.97.8(172მ, შედარება: 133ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები8.1+0.77.4(172მ, შედარება: 133ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 162 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-2-3-180
  • 3-4-2-133
  • 4-4-219
  • 4-3-317
  • 4-1-4-113

ძირითადი მოთამაშეები 174 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Enzo Le Fée8,312′101 გამოსვლა · 93 სასტარტო გამოსვლები 7.07
  • Trai Hume7,990′98 გამოსვლა · 89 სასტარტო გამოსვლები 6.96
  • Montassar Talbi5,625′64 გამოსვლა · 63 სასტარტო გამოსვლები 6.90
  • Luke O'Nien5,411′91 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 6.98
  • Laurent Abergel5,212′62 გამოსვლა · 60 სასტარტო გამოსვლები 6.99
  • Wilson Isidor4,999′95 გამოსვლა · 52 სასტარტო გამოსვლები 6.68
  • Yvon Mvogo4,873′56 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.93
  • Chris Rigg4,474′96 გამოსვლა · 54 სასტარტო გამოსვლები 6.69
  • Dan Neil4,388′74 გამოსვლა · 49 სასტარტო გამოსვლები 6.93
  • Daniel Ballard4,215′63 გამოსვლა · 45 სასტარტო გამოსვლები 6.86
  • Anthony Patterson4,170′70 გამოსვლა · 46 სასტარტო გამოსვლები 6.80
  • Robin Roefs4,080′45 გამოსვლა · 45 სასტარტო გამოსვლები 6.93