
Răzvan Lucescu
რუმინეთი57 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 236 მატჩი
ცნობილია სახელით: R. Lucescu
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 236 მატჩი · 128–51–57
- მატჩი2361 კლუბი
- record128–51–57მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.8454% მოგება
- გოლები429–2341.82 საკუთარი · 0.99 გაშვებული
Răzvan Lucescu: ბაზაში 236 დასრულებული მატჩია, სულ1 კლუბი პერიოდში3 აგვ. 2021 და 17 მაი. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 128 მოგება, 51 ფრე და მარცხი:57 — სულ 54% —1.84 ქულა მატჩზე, გატანილი:429, გაშვებული: 234.
საუკეთესო პერიოდია პაოკი: 1.84ქულა მატჩზე, 236 მატჩში.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 17 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 8, მიმდინარე სერია: 3 draws.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —221, სულ 236 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 3 აგვ. 2021 · 1–2 at Bohemian FC
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 16 თებ. 2025 · 7–0 v PAS Lamia 1964
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 0 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
230 სულ 236 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 179 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 2 spells
ალ სადი (ნ)აქტიური5 ივლ. 2026 – დღემდე ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.
პაოკი1 ივლ. 2021 – 30 ივნ. 2026 236 მატჩი · 128–51–57 · 1.84 ქულა მატჩზე · 429–234 გოლები (54% მოგებული)
DLWDDDსაუკეთესო 7–0 v PAS Lamia 1964ყველაზე დაბალი 0–4 at აეკიმწვრთნელობისას 3 აგვ. 2021 – 17 მაი. 2026
ფორმა ბოლო 40 სულ 236 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.75 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League 25/26 | ევროპა ლიგა | 14 | 4–5–5 | 1.21 | 23–18 |
| UEFA Europa League 24/25 | ევროპა ლიგა | 12 | 5–1–6 | 1.33 | 19–14 |
| UEFA Europa Conference League 23/24 | კონფერენს ლიგა | 16 | 10–3–3 | 2.06 | 34–18 |
| UEFA Europa Conference League 22/23 | კონფერენს ლიგა | 2 | 0–1–1 | 0.50 | 1–3 |
| UEFA Europa Conference League 21/22 | კონფერენს ლიგა | 16 | 8–3–5 | 1.69 | 20–13 |
| UEFA Champions League 24/25 | ჩემპიონთა ლიგა | 4 | 2–2–0 | 2.00 | 9–7 |
| Super League 25/26 | სუპერ ლიგა | 32 | 18–10–4 | 2.00 | 59–25 |
| Super League 24/25 | სუპერ ლიგა | 32 | 18–4–10 | 1.81 | 62–37 |
| Super League 1 21/22 | სუპერ ლიგა | 36 | 19–7–10 | 1.78 | 58–33 |
| Stoiximan Super League 23/24 | სუპერ ლიგა | 36 | 25–5–6 | 2.22 | 87–34 |
| Stoiximan Super League 22/23 | სუპერ ლიგა | 36 | 19–10–7 | 1.86 | 57–32 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
პაოკი
1 ივლ. 2021 – 30 ივნ. 2026236 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · სუპერ ლიგა
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 230 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები12.8−1.514.2(222მ, შედარება: 105ათ.მ)
- აუტები21.4+1.120.3(222მ, შედარება: 105ათ.მ)
- დარტყმები12.7+1.111.6(222მ, შედარება: 105ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.9+0.74.2(222მ, შედარება: 105ათ.მ)
- ვარდნები13.2−1.414.6(179მ, შედარება: 80ათ.მ)
- მოგერიებები2.5−0.32.8(218მ, შედარება: 102ათ.მ)
- ჩაჭრები8.3−0.99.2(178მ, შედარება: 79ათ.მ)
- თამაშგარეები1.8+0.11.8(216მ, შედარება: 98ათ.მ)
- კუთხურები5.3+0.84.5(226მ, შედარება: 110ათ.მ)
- ბარათები2.2−0.32.5(224მ, შედარება: 110ათ.მ)
- დრიბლინგები6.7−0.16.8(178მ, შედარება: 79ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები6.1−1.37.4(221მ, შედარება: 104ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 236 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-1221
- 4-2-2-27
- 4-4-26
- 4-4-1-12
ძირითადი მოთამაშეები 179 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Andrija Živković10,844′151 გამოსვლა · 116 სასტარტო გამოსვლები 7.36
- Dominik Kotarski10,529′117 გამოსვლა · 117 სასტარტო გამოსვლები 6.91
- Giannis Konstantelias9,804′154 გამოსვლა · 107 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Tomasz Kędziora9,571′133 გამოსვლა · 108 სასტარტო გამოსვლები 6.85
- Rahman Baba8,728′121 გამოსვლა · 94 სასტარტო გამოსვლები 6.99
- Taison8,532′125 გამოსვლა · 94 სასტარტო გამოსვლები 7.11
- Magomed Ozdoev7,555′123 გამოსვლა · 85 სასტარტო გამოსვლები 6.90
- Stefan Schwab6,027′130 გამოსვლა · 62 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Giannis Michailidis5,858′116 გამოსვლა · 64 სასტარტო გამოსვლები 7.15
- Soualiho Meïté5,778′88 გამოსვლა · 68 სასტარტო გამოსვლები 6.89
- Joan Sastre5,498′125 გამოსვლა · 60 სასტარტო გამოსვლები 6.88
- Kiril Despodov5,050′106 გამოსვლა · 54 სასტარტო გამოსვლები 7.04