Phil Neville

გაერთიანებული სამეფო49 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 120 მატჩი

ცნობილია სახელით: P. Neville

მიმდინარე კლუბი

მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის

ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.

ისტორია 120 მატჩი · 38–27–55

  • მატჩი1202 კლუბი
  • record38–27–55მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.1832% მოგება
  • გოლები167–2001.39 საკუთარი · 1.67 გაშვებული

Phil Neville: ბაზაში 120 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში18 აპრ. 2021 და 24 მაი. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 38 მოგება, 27 ფრე და მარცხი:55 — სულ 32% —1.18 ქულა მატჩზე, გატანილი:167, გაშვებული: 200.

საუკეთესო პერიოდია პორტლენდი: 1.21ქულა მატჩზე, 86 მატჩში, მეტოქე: 1.09, ადგილი: ინტერ მაიამი.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 7 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 4, მიმდინარე სერია: 2 defeats.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —74, სულ 115 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
18 აპრ. 2021 · 2–3 v ლოს ანჯელეს გალაქსი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
10 მაი. 2026 · 6–0 v კანზას სიტი
ყველაზე დიდი მარცხი
24 ოქტ. 2024 · 0–5 at ვანკუვერი
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 166 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 113 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 52.

116 სულ 120 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 118 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 2 spells

  1. პორტლენდი1 იან. 2024 – 20 ივლ. 2026

    86 მატჩი · 26–26–34 · 1.21 ქულა მატჩზე · 128–144 გოლები (30% მოგებული)

    WLWDLLსაუკეთესო 6–0 v კანზას სიტიყველაზე დაბალი 0–5 at ვანკუვერიმწვრთნელობისას 25 თებ. 2024 – 24 მაი. 2026
  2. ინტერ მაიამი18 იან. 2021 – 31 მაი. 2023

    34 მატჩი · 12–1–21 · 1.09 ქულა მატჩზე · 39–56 გოლები (35% მოგებული)

    LLLLLLსაუკეთესო 5–1 v ცინცინატიყველაზე დაბალი 0–4 v ნიუ იორკ რედ ბულზიმწვრთნელობისას 18 აპრ. 2021 – 31 მაი. 2023

ფორმა ბოლო 40 სულ 120 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 0.97 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
Major League Soccer 2023MLS92–0–70.676–10
Major League Soccer 2022MLS146–1–71.3618–26
Major League Soccer 2021MLS114–0–71.0915–20
MLS 2026MLS144–2–81.0022–28
MLS 2025MLS3811–13–141.2145–56
MLS 2024MLS3411–11–121.2961–60

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

პორტლენდი

1 იან. 2024 – 20 ივლ. 2026

86 მატჩი მისი მონაწილეობით · 14 გარეშე

  • ქულები მატჩზე+0.071.2186მ1.1414მ
  • მოგების სიხშირე+1.7 პპ30%86მ29%14მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე−0.221.4986მ1.7114მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე−0.261.6786მ1.9314მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

ინტერ მაიამი

18 იან. 2021 – 31 მაი. 2023

34 მატჩი მისი მონაწილეობით · 19 გარეშე

  • ქულები მატჩზე+0.091.0934მ1.0019მ
  • მოგების სიხშირე+14.2 პპ35%34მ21%19მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე−0.271.1534მ1.4219მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე−0.191.6534მ1.8419მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 116 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები11.7−0.212.0(115მ, შედარება: 115ათ.მ)
  • აუტები16.7−1.017.8(115მ, შედარება: 115ათ.მ)
  • დარტყმები12.2−0.812.9(116მ, შედარება: 116ათ.მ)
  • კარში დარტყმები4.4−0.24.7(116მ, შედარება: 116ათ.მ)
  • ვარდნები16.3+0.815.4(115მ, შედარება: 115ათ.მ)
  • მოგერიებები3.6+0.43.2(114მ, შედარება: 114ათ.მ)
  • ჩაჭრები9.9+0.79.1(115მ, შედარება: 115ათ.მ)
  • თამაშგარეები1.7−0.11.8(112მ, შედარება: 107ათ.მ)
  • კუთხურები4.4−0.54.9(115მ, შედარება: 115ათ.მ)
  • ბარათები2.2+0.12.1(111მ, შედარება: 109ათ.მ)
  • დრიბლინგები7.9+0.57.4(115მ, შედარება: 115ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები7.9+0.37.6(115მ, შედარება: 115ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 99 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-2-3-174
  • 4-4-28
  • 3-4-36
  • 3-5-26
  • 4-3-35

ძირითადი მოთამაშეები 118 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Antony Alves5,409′78 გამოსვლა · 62 სასტარტო გამოსვლები 6.90
  • Juan Mosquera5,265′69 გამოსვლა · 62 სასტარტო გამოსვლები 6.88
  • Kamal Miller4,900′71 გამოსვლა · 57 სასტარტო გამოსვლები 6.66
  • James Pantemis4,630′76 გამოსვლა · 51 სასტარტო გამოსვლები 7.15
  • Diego Chará4,413′74 გამოსვლა · 47 სასტარტო გამოსვლები 6.89
  • David Ayala4,316′68 გამოსვლა · 53 სასტარტო გამოსვლები 7.08
  • Finn Surman4,213′57 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 7.01
  • Felipe Mora4,025′79 გამოსვლა · 46 სასტარტო გამოსვლები 6.85
  • Santiago Moreno3,961′51 გამოსვლა · 46 სასტარტო გამოსვლები 7.19
  • Dario Župarić3,864′61 გამოსვლა · 42 სასტარტო გამოსვლები 6.88
  • David Pereira Da Costa3,606′47 გამოსვლა · 42 სასტარტო გამოსვლები 6.92
  • Jímer Fory3,157′40 გამოსვლა · 37 სასტარტო გამოსვლები 6.82