Peter Wild
4 კლუბი ჩაწერილია 12 მატჩი
ცნობილია სახელით: P. Wild
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 12 მატჩი · 3–4–5
- მატჩი123 კლუბი
- record3–4–5მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.0825% მოგება
- გოლები19–191.58 საკუთარი · 1.58 გაშვებული
Peter Wild: ბაზაში 12 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში6 ნოე. 2021 და 9 იან. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 3 მოგება, 4 ფრე და მარცხი:5 — სულ 25% —1.08 ქულა მატჩზე, გატანილი:19, გაშვებული: 19.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 3 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 1, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-1-2 —3, სულ 11 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 6 ნოე. 2021 · 7–4 v Maidenhead United
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 6 ნოე. 2021 · 7–4 v Maidenhead United
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 5 დეკ. 2021 · 0–2 at Kidderminster Harriers
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 0 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
7 სულ 12 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 6 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 4 spells
ტრანმერ როვერსი10 მარ. 2026 – 25 მაი. 2026 ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.
ფლიტვუდი27 დეკ. 2024 – 16 მარ. 2026 4 მატჩი · 1–2–1 · 1.25 ქულა მატჩზე · 6–6 გოლები (25% მოგებული)
DWDLსაუკეთესო 2–1 v ბარნეტიყველაზე დაბალი 0–1 at პორტ ვეილიმწვრთნელობისას 13 აგვ. 2025 – 9 იან. 2026Barrow AFC27 მაი. 2022 – 30 მაი. 2024 6 მატჩი · 1–2–3 · 0.83 ქულა მატჩზე · 6–7 გოლები (17% მოგებული)
DDLLWLსაუკეთესო 3–1 at ნორსჰემპტონიყველაზე დაბალი 0–1 v მენსფილდიმწვრთნელობისას 9 აგვ. 2022 – 2 დეკ. 2023FC Halifax Town25 ივლ. 2019 – 26 მაი. 2022 2 მატჩი · 1–0–1 · 1.50 ქულა მატჩზე · 7–6 გოლები (50% მოგებული)
WLსაუკეთესო 7–4 v Maidenhead Unitedყველაზე დაბალი 0–2 at Kidderminster Harriersმწვრთნელობისას 6 ნოე. 2021 – 5 დეკ. 2021
ფორმა ბოლო 12 სულ 12 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 12 მატჩი: 1.08 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup 25/26 | FA Cup | 3 | 1–1–1 | 1.33 | 4–4 |
| FA Cup 23/24 | FA Cup | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 4–3 |
| FA Cup 22/23 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 7–6 |
| EFL Cup 25/26 | EFL თასი | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 2–2 |
| EFL Cup 23/24 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 2 | 0–2–0 | 1.00 | 2–2 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
Barrow AFC
27 მაი. 2022 – 30 მაი. 20246 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ლიგა 2
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 7 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები8.7−2.010.7(6მ, შედარება: 1,074მ)
- აუტები27.0+4.023.0(6მ, შედარება: 1,074მ)
- დარტყმები7.6−4.111.7(7მ, შედარება: 1,380მ)
- კარში დარტყმები1.9−2.34.1(7მ, შედარება: 1,380მ)
- ვარდნები14.7−1.616.3(6მ, შედარება: 1,036მ)
- მოგერიებები2.5−0.42.9(6მ, შედარება: 1,068მ)
- ჩაჭრები8.2−1.09.2(6მ, შედარება: 1,036მ)
- თამაშგარეები2.0+0.11.9(6მ, შედარება: 1,036მ)
- კუთხურები2.6−2.34.9(7მ, შედარება: 1,428მ)
- ბარათები2.1+0.41.7(7მ, შედარება: 1,354მ)
- დრიბლინგები5.0−2.07.0(6მ, შედარება: 1,036მ)
- კარიდან დარტყმები8.8+0.88.1(6მ, შედარება: 1,074მ)
ტაქტიკური სქემები 10 მატჩი შემადგენლობით
- 3-4-1-23
- 4-2-3-13
- 5-3-22
- 4-4-21
- 3-5-21
ძირითადი მოთამაშეები 6 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Tyrell Warren360′4 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.67
- Niall Canavan270′3 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 6.98
- Paul Farman270′3 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 7.20
- Tom White245′3 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 7.50
- Billy Waters209′3 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- Harrison Neal183′4 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.36
- David Harrington180′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 7.51
- Patrick Brough180′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.74
- Robbie Gotts170′3 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.23
- Sam Foley167′3 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.64
- Sam McClelland143′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.74
- Ched Evans121′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.22