Peter Bosz

ნიდერლანდები62 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 201 მატჩი

ცნობილია სახელით: P. Bosz

მიმდინარე კლუბი

პსვ

ისტორია 201 მატჩი · 124–40–37

  • მატჩი2012 კლუბი
  • record124–40–37მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე2.0562% მოგება
  • გოლები499–2472.48 საკუთარი · 1.23 გაშვებული

Peter Bosz: ბაზაში 201 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში7 აგვ. 2021 და 13 ოქტ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 124 მოგება, 40 ფრე და მარცხი:37 — სულ 62% —2.05 ქულა მატჩზე, გატანილი:499, გაშვებული: 247.

საუკეთესო პერიოდია პსვ: 2.21ქულა მატჩზე, 142 მატჩში, მეტოქე: 1.66, ადგილი: ლიონი.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 27 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 10, მიმდინარე სერია: 2 defeats.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —100, სულ 199 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
7 აგვ. 2021 · 1–1 v ბრესტი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
25 აპრ. 2024 · 8–0 at ჰერენვენი
ყველაზე დიდი მარცხი
4 მარ. 2025 · 1–7 v არსენალი
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 127 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 126 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 1 მატჩი და მოაკლდა 0.

200 სულ 201 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 200 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 2 spells

  1. პსვაქტიური თარიღები შეუმოწმებელია 12 აგვ. 2023 – 20 სექ. 2026

    142 მატჩი · 97–23–22 · 2.21 ქულა მატჩზე · 397–174 გოლები (68% მოგებული)

    WWDWLLსაუკეთესო 8–0 at ჰერენვენიყველაზე დაბალი 1–7 v არსენალიმწვრთნელობისას 12 აგვ. 2023 – 13 ოქტ. 2026
  2. ლიონი29 მაი. 2021 – 8 ოქტ. 2022

    ევროპა ლიგა

    59 მატჩი · 27–17–15 · 1.66 ქულა მატჩზე · 102–73 გოლები (46% მოგებული)

    WLLLLDსაუკეთესო 6–1 v Bordeauxყველაზე დაბალი 0–3 at ანჟერიმწვრთნელობისას 7 აგვ. 2021 – 7 ოქტ. 2022

ფორმა ბოლო 40 სულ 201 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 2.15 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Europa League 21/22ევროპა ლიგა106–3–12.1019–10
UEFA Champions League 26/27ჩემპიონთა ლიგა20–1–10.501–2
UEFA Champions League 25/26ჩემპიონთა ლიგა82–2–41.0016–16
UEFA Champions League 24/25ჩემპიონთა ლიგა125–3–41.5022–24
UEFA Champions League 23/24ჩემპიონთა ლიგა114–5–21.5419–17
Ligue 1 22/23ლიგა 1104–2–41.4017–12
Ligue 1 21/22ლიგა 13817–11–101.6366–51
Eredivisie 26/27ერედივიზიონი75–1–12.2924–10
Eredivisie 25/26ერედივიზიონი3427–3–42.47101–45
Eredivisie 24/25ერედივიზიონი3425–4–52.32103–39
Eredivisie 23/24ერედივიზიონი3429–4–12.68111–21
Coupe de France 21/22Coupe de France10–1–01.000–0

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

პსვ

12 აგვ. 2023 – 20 სექ. 2026

142 მატჩი მისი მონაწილეობით · 3 გარეშე

დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ხუთზე ნაკლები მატჩია. სხვაობა რეალურ რიცხვებს აჩვენებს, თუმცა დასკვნისთვის ჯერ საკმარისი არ არის.

  • ქულები მატჩზე+0.212.21142მ2.003მ
  • მოგების სიხშირე+1.6 პპ68%142მ67%3მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე+0.802.80142მ2.003მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე+0.561.23142მ0.673მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

ლიონი

29 მაი. 2021 – 8 ოქტ. 2022

59 მატჩი მისი მონაწილეობით · 28 გარეშე · ევროპა ლიგა

  • ქულები მატჩზე−0.051.6659მ1.7128მ
  • მოგების სიხშირე−4.2 პპ46%59მ50%28მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე+0.021.7359მ1.7128მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე−0.011.2459მ1.2528მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 200 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები9.9−1.111.0(200მ, შედარება: 119ათ.მ)
  • აუტები19.4+0.119.3(200მ, შედარება: 119ათ.მ)
  • დარტყმები17.9+4.613.3(200მ, შედარება: 119ათ.მ)
  • კარში დარტყმები6.9+2.24.8(200მ, შედარება: 119ათ.მ)
  • ართმევები16.8+0.116.7(200მ, შედარება: 119ათ.მ)
  • მოგერიებები2.6−0.63.2(200მ, შედარება: 119ათ.მ)
  • ჩაჭრები9.1−0.19.2(200მ, შედარება: 119ათ.მ)
  • თამაშგარეები1.7+0.11.6(187მ, შედარება: 104ათ.მ)
  • კუთხურები6.3+1.35.0(200მ, შედარება: 120ათ.მ)
  • ბარათები1.6−0.21.8(180მ, შედარება: 102ათ.მ)
  • დრიბლინგები10.5+2.38.1(200მ, შედარება: 119ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები6.3−1.57.8(200მ, შედარება: 119ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 196 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-2-3-1100
  • 4-3-377
  • 4-4-29
  • 3-4-2-17
  • 4-1-4-13

ძირითადი მოთამაშეები 200 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Joey Veerman8,795′115 გამოსვლა · 101 სასტარტო გამოსვლები 7.80
  • Guus Til8,683′132 გამოსვლა · 98 სასტარტო გამოსვლები 6.94
  • Jerdy Schouten8,060′101 გამოსვლა · 94 სასტარტო გამოსვლები 7.05
  • Walter Benítez7,990′90 გამოსვლა · 89 სასტარტო გამოსვლები 6.92
  • Mauro Júnior7,318′101 გამოსვლა · 82 სასტარტო გამოსვლები 7.12
  • Olivier Boscagli7,197′86 გამოსვლა · 82 სასტარტო გამოსვლები 7.45
  • Luuk de Jong6,974′90 გამოსვლა · 83 სასტარტო გამოსვლები 7.55
  • Ismael Saibari6,843′107 გამოსვლა · 77 სასტარტო გამოსვლები 7.25
  • Sergiño Dest6,701′86 გამოსვლა · 77 სასტარტო გამოსვლები 7.10
  • Ryan Flamingo6,126′96 გამოსვლა · 64 სასტარტო გამოსვლები 7.04
  • Johan Bakayoko5,842′89 გამოსვლა · 66 სასტარტო გამოსვლები 7.35
  • Ivan Perišić5,559′81 გამოსვლა · 67 სასტარტო გამოსვლები 7.27