
Per-Mathias Høgmo
ნორვეგია66 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 26 მატჩი
ცნობილია სახელით: P. Høgmo
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 26 მატჩი · 10–5–11
- მატჩი263 კლუბი
- record10–5–11მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.3538% მოგება
- გოლები34–421.31 საკუთარი · 1.62 გაშვებული
Per-Mathias Høgmo: ბაზაში 26 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში22 ივლ. 2021 და 26 თებ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 10 მოგება, 5 ფრე და მარცხი:11 — სულ 38% —1.35 ქულა მატჩზე, გატანილი:34, გაშვებული: 42.
საუკეთესო პერიოდია BK Häcken: 1.19ქულა მატჩზე, 16 მატჩში.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 9 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 3, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-3-3 —15, სულ 24 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 12 ივლ. 2023 · 3–1 v The New Saints
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 21 სექ. 2023 · 0–4 at ლევერკუზენი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 8 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 8 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
24 სულ 26 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 16 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
Ludogorets21 ნოე. 2025 – 24 მაი. 2026 6 მატჩი · 3–1–2 · 1.67 ქულა მატჩზე · 9–9 გოლები (50% მოგებული)
WDLWWLსაუკეთესო 3–2 v სელტაყველაზე დაბალი 0–2 at ფერენცვაროშიმწვრთნელობისას 27 ნოე. 2025 – 26 თებ. 2026Molde FK9 იან. 2025 – 20 აგვ. 2025 4 მატჩი · 2–0–2 · 1.50 ქულა მატჩზე · 4–4 გოლები (50% მოგებული)
LWWLსაუკეთესო 3–2 v ლეგიაყველაზე დაბალი 0–1 v Shamrock Roversმწვრთნელობისას 13 თებ. 2025 – 13 მარ. 2025BK Häcken12 ივნ. 2021 – 31 დეკ. 2023 16 მატჩი · 5–4–7 · 1.19 ქულა მატჩზე · 21–29 გოლები (31% მოგებული)
LLLLLLსაუკეთესო 3–1 v The New Saintsყველაზე დაბალი 0–4 at ლევერკუზენიმწვრთნელობისას 22 ივლ. 2021 – 14 დეკ. 2023
ფორმა ბოლო 26 სულ 26 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 26 მატჩი: 1.35 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League 25/26 | ევროპა ლიგა | 6 | 3–1–2 | 1.67 | 9–9 |
| UEFA Europa League 23/24 | ევროპა ლიგა | 10 | 2–2–6 | 0.80 | 11–21 |
| UEFA Europa Conference League 21/22 | კონფერენს ლიგა | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 3–5 |
| UEFA Conference League 24/25 | კონფერენს ლიგა | 4 | 2–0–2 | 1.50 | 4–4 |
| UEFA Champions League 23/24 | ჩემპიონთა ლიგა | 4 | 2–2–0 | 2.00 | 7–3 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
Ludogorets
21 ნოე. 2025 – 24 მაი. 20266 მატჩი მისი მონაწილეობით · 6 გარეშე · ევროპა ლიგა
- ქულები მატჩზე+0.67
- მოგების სიხშირე+16.7 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.17
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.50
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
BK Häcken
12 ივნ. 2021 – 31 დეკ. 202316 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ევროპა ლიგა
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 24 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.3−0.912.1(20მ, შედარება: 7,592მ)
- აუტები18.1−1.219.3(20მ, შედარება: 7,592მ)
- დარტყმები13.0+0.412.6(20მ, შედარება: 7,580მ)
- კარში დარტყმები5.1+0.44.7(20მ, შედარება: 7,592მ)
- ვარდნები16.6+0.016.5(16მ, შედარება: 5,456მ)
- მოგერიებები3.6+0.53.1(20მ, შედარება: 7,560მ)
- ჩაჭრები8.7−0.49.1(16მ, შედარება: 5,456მ)
- თამაშგარეები1.3−0.41.7(20მ, შედარება: 7,248მ)
- კუთხურები4.6−0.14.7(24მ, შედარება: 9,324მ)
- ბარათები1.8−0.42.2(24მ, შედარება: 9,872მ)
- დრიბლინგები8.2+0.77.5(16მ, შედარება: 5,456მ)
- კარიდან დარტყმები9.2+1.67.6(20მ, შედარება: 7,580მ)
ტაქტიკური სქემები 24 მატჩი შემადგენლობით
- 4-3-315
- 4-2-3-18
- 4-4-21
ძირითადი მოთამაშეები 16 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Deroy Duarte540′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 6.71
- Hendrik Bonmann540′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 7.23
- Peter Abrahamsson540′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 6.10
- Samuel Gustafson531′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Anton Nedyalkov525′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 6.75
- Petar Stanić525′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 7.40
- Son521′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 6.67
- Olivier Verdon495′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 6.85
- Caio Vidal481′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 6.94
- Mikkel Rygaard476′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 6.90
- Edward Chilufya464′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 6.56
- Tomas Totland464′6 გამოსვლა · 5 სასტარტო გამოსვლები 6.99