Paul Warne

3 კლუბი ჩაწერილია 110 მატჩი

ცნობილია სახელით: P. Warne

მიმდინარე კლუბი

მკ დონსი

ისტორია 110 მატჩი · 30–29–51

  • მატჩი1103 კლუბი
  • record30–29–51მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.0827% მოგება
  • გოლები123–1371.12 საკუთარი · 1.25 გაშვებული

Paul Warne: ბაზაში 110 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში5 სექ. 2020 და 8 აგვ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 30 მოგება, 29 ფრე და მარცხი:51 — სულ 27% —1.08 ქულა მატჩზე, გატანილი:123, გაშვებული: 137.

საუკეთესო პერიოდია როტერჰემი: 1.08ქულა მატჩზე, 63 მატჩში, მეტოქე: 1.05, ადგილი: დერბი.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 8 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 3, მიმდინარე სერია: 1 defeat.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-5-2 —21, სულ 107 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
5 სექ. 2020 · 1–1 at სოლფორდი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
15 ნოე. 2022 · 5–0 v Torquay United
ყველაზე დიდი მარცხი
24 ოქტ. 2020 · 0–3 at რედინგი
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 42 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 39 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 3.

105 სულ 110 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 103 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 3 spells

  1. მკ დონსიაქტიური15 აპრ. 2025 – დღემდე

    ლიგა 1

    5 მატჩი · 2–1–2 · 1.40 ქულა მატჩზე · 8–10 გოლები (40% მოგებული)

    LWWDLსაუკეთესო 3–1 v ოლდჰემიყველაზე დაბალი 1–4 at ნორვიჩიმწვრთნელობისას 12 აგვ. 2025 – 8 აგვ. 2026
  2. დერბი22 სექ. 2022 – 12 თებ. 2025

    ჩემპიონშიპი

    42 მატჩი · 11–11–20 · 1.05 ქულა მატჩზე · 50–55 გოლები (26% მოგებული)

    LDLLLLსაუკეთესო 5–0 v Torquay Unitedყველაზე დაბალი 0–2 v ვესტ ჰემიმწვრთნელობისას 6 ნოე. 2022 – 1 თებ. 2025
  3. როტერჰემი5 აპრ. 2017 – 3 ოქტ. 2022

    ლიგა 2

    63 მატჩი · 17–17–29 · 1.08 ქულა მატჩზე · 65–72 გოლები (27% მოგებული)

    LWLDWDსაუკეთესო 4–0 v რედინგიყველაზე დაბალი 0–3 at რედინგიმწვრთნელობისას 5 სექ. 2020 – 17 სექ. 2022

ფორმა ბოლო 40 სულ 110 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.00 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
FA Cup 25/26FA Cup32–1–02.337–4
FA Cup 24/25FA Cup10–1–01.001–1
FA Cup 23/24FA Cup20–1–10.503–5
FA Cup 22/23FA Cup53–1–12.0012–5
FA Cup 21/22FA Cup32–1–02.334–0
FA Cup 20/21FA Cup10–1–01.001–1
EFL Cup 26/27EFL თასი10–0–10.001–4
EFL Cup 25/26EFL თასი10–0–10.000–2
EFL Cup 24/25EFL თასი21–1–02.002–1
EFL Cup 23/24EFL თასი10–0–10.000–2
EFL Cup 22/23EFL თასი31–1–11.332–2
EFL Cup 21/22EFL თასი10–0–10.001–2

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

მკ დონსი

15 აპრ. 2025 – დღემდე

5 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ლიგა 1

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—1.405მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—40%5მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.605მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—2.005მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

დერბი

22 სექ. 2022 – 12 თებ. 2025

42 მატჩი მისი მონაწილეობით · 16 გარეშე · ჩემპიონშიპი

  • ქულები მატჩზე−0.641.0542მ1.6916მ
  • მოგების სიხშირე−23.8 პპ26%42მ50%16მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე+0.071.1942მ1.1216მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე+0.371.3142მ0.9416მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

როტერჰემი

5 აპრ. 2017 – 3 ოქტ. 2022

63 მატჩი მისი მონაწილეობით · 36 გარეშე · ლიგა 2

  • ქულები მატჩზე+0.081.0863მ1.0036მ
  • მოგების სიხშირე+4.8 პპ27%63მ22%36მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე0.001.0363მ1.0336მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე−0.301.1463მ1.4436მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 105 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები12.5+0.911.6(103მ, შედარება: 96ათ.მ)
  • აუტები25.4+2.023.3(103მ, შედარება: 96ათ.მ)
  • დარტყმები11.3−0.211.4(104მ, შედარება: 97ათ.მ)
  • კარში დარტყმები3.5−0.33.8(104მ, შედარება: 97ათ.მ)
  • ვარდნები15.9+0.715.2(102მ, შედარება: 96ათ.მ)
  • მოგერიებები2.8+0.32.6(101მ, შედარება: 95ათ.მ)
  • ჩაჭრები11.2+1.59.7(102მ, შედარება: 96ათ.მ)
  • თამაშგარეები1.8−0.11.9(102მ, შედარება: 92ათ.მ)
  • კუთხურები5.3+0.54.8(105მ, შედარება: 97ათ.მ)
  • ბარათები1.8+0.11.7(97მ, შედარება: 87ათ.მ)
  • დრიბლინგები6.2−0.87.0(102მ, შედარება: 96ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები7.7−0.07.7(103მ, შედარება: 96ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 72 მატჩი შემადგენლობით

  • 3-5-221
  • 3-1-4-216
  • 4-3-314
  • 4-2-3-113
  • 3-5-1-18

ძირითადი მოთამაშეები 103 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Wes Harding4,839′61 გამოსვლა · 52 სასტარტო გამოსვლები 6.76
  • Ben Wiles4,448′61 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 6.65
  • Michael Ihiekwe4,197′46 გამოსვლა · 46 სასტარტო გამოსვლები 6.90
  • Daniel Barlaser3,474′56 გამოსვლა · 42 სასტარტო გამოსვლები 7.03
  • Michael Smith3,422′50 გამოსვლა · 37 სასტარტო გამოსვლები 6.99
  • Richard Wood3,403′52 გამოსვლა · 38 სასტარტო გამოსვლები 6.75
  • Angus MacDonald3,261′45 გამოსვლა · 37 სასტარტო გამოსვლები 6.69
  • Matt Crooks3,179′44 გამოსვლა · 35 სასტარტო გამოსვლები 6.62
  • Jamie Lindsay2,913′53 გამოსვლა · 34 სასტარტო გამოსვლები 6.82
  • Curtis Nelson2,820′32 გამოსვლა · 31 სასტარტო გამოსვლები 6.93
  • Viktor Johansson2,707′59 გამოსვლა · 31 სასტარტო გამოსვლები 6.93
  • Jacob Widell Zetterström2,610′30 გამოსვლა · 29 სასტარტო გამოსვლები 6.91