Paul Hurst

გაერთიანებული სამეფო52 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 16 მატჩი

ცნობილია სახელით: P. Hurst

მიმდინარე კლუბი

Boston United

ისტორია 16 მატჩი · 7–3–6

  • მატჩი162 კლუბი
  • record7–3–6მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.5044% მოგება
  • გოლები31–261.94 საკუთარი · 1.62 გაშვებული

Paul Hurst: ბაზაში 16 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში6 ნოე. 2021 და 2 ნოე. 2024.

მის გუნდებს აქვთ 7 მოგება, 3 ფრე და მარცხი:6 — სულ 44% —1.50 ქულა მატჩზე, გატანილი:31, გაშვებული: 26.

საუკეთესო პერიოდია გრიმსბი: 1.77ქულა მატჩზე, 13 მატჩში.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 6 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 3, მიმდინარე სერია: 2 defeats.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —3, სულ 12 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
6 ნოე. 2021 · 0–1 at Kidderminster Harriers
ყველაზე დიდი გამარჯვება
14 ნოე. 2023 · 7–2 v Slough Town
ყველაზე დიდი მარცხი
19 მარ. 2023 · 0–5 at ბრაიტონი
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 0 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.

13 სულ 16 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 8 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 3 spells

  1. Boston Unitedაქტიური14 იან. 2026 – დღემდე

    National League

    ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.

  2. შრიუსბერი24 იან. 2024 – 12 ნოე. 2024

    ლიგა 1

    3 მატჩი · 0–1–2 · 0.33 ქულა მატჩზე · 4–7 გოლები (0% მოგებული)

    DLLსაუკეთესო 3–3 v ნოთს ქაუნთიყველაზე დაბალი 0–2 v ბოლტონიმწვრთნელობისას 13 აგვ. 2024 – 2 ნოე. 2024
  3. გრიმსბი30 დეკ. 2020 – 26 ნოე. 2023

    ლიგა 2

    13 მატჩი · 7–2–4 · 1.77 ქულა მატჩზე · 27–19 გოლები (54% მოგებული)

    WWLLDWსაუკეთესო 7–2 v Slough Townყველაზე დაბალი 0–5 at ბრაიტონიმწვრთნელობისას 6 ნოე. 2021 – 14 ნოე. 2023

ფორმა ბოლო 16 სულ 16 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 16 მატჩი: 1.50 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
FA Cup 24/25FA Cup10–0–10.001–2
FA Cup 23/24FA Cup21–1–02.008–3
FA Cup 22/23FA Cup75–1–12.2915–10
FA Cup 21/22FA Cup10–0–10.000–1
EFL Cup 24/25EFL თასი20–1–10.503–5
EFL Cup 23/24EFL თასი10–0–10.000–2
EFL Cup 22/23EFL თასი21–0–11.504–3

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

გრიმსბი

30 დეკ. 2020 – 26 ნოე. 2023

13 მატჩი მისი მონაწილეობით · 1 გარეშე · ლიგა 2

დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ხუთზე ნაკლები მატჩია. სხვაობა რეალურ რიცხვებს აჩვენებს, თუმცა დასკვნისთვის ჯერ საკმარისი არ არის.

  • ქულები მატჩზე+1.771.7713მ0.001მ
  • მოგების სიხშირე+53.8 პპ54%13მ0%1მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე+2.082.0813მ0.001მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე−0.541.4613მ2.001მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 13 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები10.5+0.310.2(8მ, შედარება: 1,464მ)
  • აუტები21.0−1.122.1(8მ, შედარება: 1,464მ)
  • დარტყმები9.1−1.110.2(11მ, შედარება: 2,526მ)
  • კარში დარტყმები4.1+0.33.8(11მ, შედარება: 2,526მ)
  • ვარდნები21.8+5.416.4(8მ, შედარება: 1,368მ)
  • მოგერიებები2.4−0.42.8(8მ, შედარება: 1,456მ)
  • ჩაჭრები9.8+0.59.3(8მ, შედარება: 1,368მ)
  • თამაშგარეები1.8−0.11.8(8მ, შედარება: 1,400მ)
  • კუთხურები3.8−0.64.4(13მ, შედარება: 3,150მ)
  • ბარათები2.1+0.41.6(12მ, შედარება: 2,742მ)
  • დრიბლინგები5.3−1.66.8(8მ, შედარება: 1,368მ)
  • კარიდან დარტყმები8.3+0.47.8(8მ, შედარება: 1,464მ)

ტაქტიკური სქემები 9 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-2-3-13
  • 5-4-12
  • 3-4-32
  • 4-4-1-11
  • 4-3-31

ძირითადი მოთამაშეები 8 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Luke Waterfall537′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 6.67
  • Gavan Holohan511′6 გამოსვლა · 6 სასტარტო გამოსვლები 6.89
  • Michee Efete466′6 გამოსვლა · 5 სასტარტო გამოსვლები 6.36
  • Max Crocombe450′5 გამოსვლა · 5 სასტარტო გამოსვლები 6.34
  • Anthony Driscoll-Glennon433′6 გამოსვლა · 5 სასტარტო გამოსვლები 6.35
  • Harry Clifton368′6 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.35
  • Bryn Morris306′5 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 6.81
  • Kieran Green281′5 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.88
  • Andy Smith270′4 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 7.01
  • Niall Maher270′3 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 6.74
  • Alex Hunt208′4 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.93
  • Danilo Orsi-Dadomo201′4 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 6.36