Paul Heckingbottom
გაერთიანებული სამეფო49 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 209 მატჩი
ცნობილია სახელით: P. Heckingbottom
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 209 მატჩი · 79–56–74
- მატჩი2092 კლუბი
- record79–56–74მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.4038% მოგება
- გოლები263–2641.26 საკუთარი · 1.26 გაშვებული
Paul Heckingbottom: ბაზაში 209 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში28 ნოე. 2021 და 13 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 79 მოგება, 56 ფრე და მარცხი:74 — სულ 38% —1.40 ქულა მატჩზე, გატანილი:263, გაშვებული: 264.
საუკეთესო პერიოდია შეფილდ იუნ.: 1.68ქულა მატჩზე, 98 მატჩში, მეტოქე: 1.15, ადგილი: პრესტონი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 13 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 5, მიმდინარე სერია: 4 defeats.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-5-2 —70, სულ 194 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 28 ნოე. 2021 · 2–0 v ბრისტოლ სიტი
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 27 აგვ. 2024 · 5–0 at Harrogate Town
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 185 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 184 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 1.
206 სულ 209 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 207 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 2 spells
პრესტონიაქტიური20 აგვ. 2024 – დღემდე 111 მატჩი · 30–38–43 · 1.15 ქულა მატჩზე · 124–151 გოლები (27% მოგებული)
LWLLLLსაუკეთესო 5–0 at Harrogate Townყველაზე დაბალი 0–4 at მიდლსბრომწვრთნელობისას 24 აგვ. 2024 – 13 ოქტ. 2026შეფილდ იუნ.25 ნოე. 2021 – 4 დეკ. 2023 98 მატჩი · 49–18–31 · 1.68 ქულა მატჩზე · 139–113 გოლები (50% მოგებული)
ფორმა ბოლო 40 სულ 209 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 0.85 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| Premier League 23/24 | პრემიერ ლიგა | 14 | 1–2–11 | 0.36 | 11–39 |
| FA Cup 25/26 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 4 | 2–1–1 | 1.75 | 5–4 |
| FA Cup 22/23 | FA Cup | 6 | 4–1–1 | 2.17 | 12–9 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–3 |
| EFL Cup 26/27 | EFL თასი | 2 | 0–1–1 | 0.50 | 1–5 |
| EFL Cup 25/26 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 3–3 |
| EFL Cup 24/25 | EFL თასი | 3 | 1–1–1 | 1.33 | 6–4 |
| EFL Cup 23/24 | EFL თასი | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 0–0 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| Championship 26/27 | ჩემპიონშიპი | 9 | 1–0–8 | 0.33 | 6–18 |
| Championship 25/26 | ჩემპიონშიპი | 46 | 15–15–16 | 1.30 | 55–62 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
პრესტონი
20 აგვ. 2024 – დღემდე111 მატჩი მისი მონაწილეობით · 3 გარეშე · ჩემპიონშიპი
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ხუთზე ნაკლები მატჩია. სხვაობა რეალურ რიცხვებს აჩვენებს, თუმცა დასკვნისთვის ჯერ საკმარისი არ არის.
- ქულები მატჩზე+0.15
- მოგების სიხშირე−6.3 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.45
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.31
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
შეფილდ იუნ.
25 ნოე. 2021 – 4 დეკ. 202398 მატჩი მისი მონაწილეობით · 43 გარეშე · პრემიერ ლიგა
- ქულები მატჩზე+0.89
- მოგების სიხშირე+31.4 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.33
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.97
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 206 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.2+0.310.9(205მ, შედარება: 195ათ.მ)
- აუტები22.7+0.422.3(205მ, შედარება: 196ათ.მ)
- დარტყმები11.8−0.312.1(205მ, შედარება: 196ათ.მ)
- კარში დარტყმები3.9−0.14.0(205მ, შედარება: 196ათ.მ)
- ართმევები17.0+1.015.9(205მ, შედარება: 196ათ.მ)
- მოგერიებები2.7+0.02.7(204მ, შედარება: 193ათ.მ)
- ჩაჭრები9.3+0.48.9(205მ, შედარება: 196ათ.მ)
- თამაშგარეები2.0+0.11.9(196მ, შედარება: 179ათ.მ)
- კუთხურები4.8−0.25.0(206მ, შედარება: 197ათ.მ)
- ბარათები2.4+0.42.0(195მ, შედარება: 180ათ.მ)
- დრიბლინგები6.1−0.66.8(205მ, შედარება: 196ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები8.0+0.37.7(205მ, შედარება: 196ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 157 მატჩი შემადგენლობით
- 3-5-270
- 3-4-1-231
- 3-4-2-124
- 3-1-4-218
- 5-3-214
ძირითადი მოთამაშეები 207 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Wes Foderingham7,865′92 გამოსვლა · 88 სასტარტო გამოსვლები 6.91
- Jordan Storey7,740′100 გამოსვლა · 87 სასტარტო გამოსვლები 6.80
- John Egan7,619′86 გამოსვლა · 85 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Oliver Norwood7,458′97 გამოსვლა · 83 სასტარტო გამოსვლები 7.37
- Andrew Hughes7,253′93 გამოსვლა · 80 სასტარტო გამოსვლები 6.80
- Ben Whiteman6,202′84 გამოსვლა · 69 სასტარტო გამოსვლები 6.99
- Jack Robinson5,854′78 გამოსვლა · 66 სასტარტო გამოსვლები 6.94
- Iliman Ndiaye5,346′80 გამოსვლა · 62 სასტარტო გამოსვლები 7.01
- Sander Berge5,331′72 გამოსვლა · 57 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Liam Lindsay5,043′96 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Ali McCann4,861′69 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- Lewis Gibson4,749′60 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.85