Pascal Jansen

ნიდერლანდები53 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 211 მატჩი

ცნობილია სახელით: P. Jansen

მიმდინარე კლუბი

ნიუ იორკ სიტი

ისტორია 211 მატჩი · 113–37–61

  • მატჩი2112 კლუბი
  • record113–37–61მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.7854% მოგება
  • გოლები381–2521.81 საკუთარი · 1.19 გაშვებული

Pascal Jansen: ბაზაში 211 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში6 დეკ. 2020 და 14 ოქტ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 113 მოგება, 37 ფრე და მარცხი:61 — სულ 54% —1.78 ქულა მატჩზე, გატანილი:381, გაშვებული: 252.

საუკეთესო პერიოდია ალკმაარი: 1.94ქულა მატჩზე, 143 მატჩში, მეტოქე: 1.46, ადგილი: ნიუ იორკ სიტი.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 16 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 7, მიმდინარე სერია: 2 defeats.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —124, სულ 205 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
6 დეკ. 2020 · 1–2 v გრონინგენი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
11 აგვ. 2022 · 7–0 v დანდი იუნ.
ყველაზე დიდი მარცხი
17 დეკ. 2023 · 0–4 v პსვ
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 163 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 163 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.

210 სულ 211 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 209 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 2 spells

  1. ნიუ იორკ სიტიაქტიური6 იან. 2025 – დღემდე

    68 მატჩი · 28–15–25 · 1.46 ქულა მატჩზე · 98–90 გოლები (41% მოგებული)

    LWLDLLსაუკეთესო 5–0 v ორლანდოყველაზე დაბალი 0–4 v ინტერ მაიამიმწვრთნელობისას 23 თებ. 2025 – 14 ოქტ. 2026
  2. ალკმაარი5 დეკ. 2020 – 16 იან. 2024

    ერედივიზიონი

    143 მატჩი · 85–22–36 · 1.94 ქულა მატჩზე · 283–162 გოლები (59% მოგებული)

    DLWLLLსაუკეთესო 7–0 v დანდი იუნ.ყველაზე დაბალი 0–4 v პსვმწვრთნელობისას 6 დეკ. 2020 – 13 იან. 2024

ფორმა ბოლო 40 სულ 211 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.30 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Europa League 21/22ევროპა ლიგა21–0–11.502–3
UEFA Europa League 20/21ევროპა ლიგა10–0–10.001–2
UEFA Europa Conference League 23/24კონფერენს ლიგა104–2–41.4014–16
UEFA Europa Conference League 22/23კონფერენს ლიგა1813–0–52.1737–15
UEFA Europa Conference League 21/22კონფერენს ლიგა85–2–12.1311–6
MLS 2026MLS298–9–121.1442–40
MLS 2025MLS3920–6–131.6956–50
Eredivisie 23/24ერედივიზიონი1710–3–41.9436–16
Eredivisie 22/23ერედივიზიონი3219–6–71.9766–34
Eredivisie 21/22ერედივიზიონი3619–7–101.7870–48
Eredivisie 20/21ერედივიზიონი1914–2–32.3246–22

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

ნიუ იორკ სიტი

6 იან. 2025 – დღემდე

68 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—1.4668მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—41%68მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—1.4468მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—1.3268მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

ალკმაარი

5 დეკ. 2020 – 16 იან. 2024

143 მატჩი მისი მონაწილეობით · 31 გარეშე · ერედივიზიონი

  • ქულები მატჩზე+0.101.94143მ1.8431მ
  • მოგების სიხშირე+11.1 პპ59%143მ48%31მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე+0.011.98143მ1.9731მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე−0.131.13143მ1.2631მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 210 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები10.9−0.211.1(210მ, შედარება: 145ათ.მ)
  • აუტები20.1+0.120.0(210მ, შედარება: 145ათ.მ)
  • დარტყმები13.2+0.213.0(210მ, შედარება: 145ათ.მ)
  • კარში დარტყმები5.1+0.44.7(210მ, შედარება: 145ათ.მ)
  • ართმევები15.9−0.216.2(208მ, შედარება: 142ათ.მ)
  • მოგერიებები2.6−0.63.2(210მ, შედარება: 145ათ.მ)
  • ჩაჭრები9.2−0.79.9(208მ, შედარება: 142ათ.მ)
  • თამაშგარეები2.1+0.31.8(196მ, შედარება: 127ათ.მ)
  • კუთხურები5.1+0.15.0(210მ, შედარება: 153ათ.მ)
  • ბარათები1.8−0.21.9(197მ, შედარება: 137ათ.მ)
  • დრიბლინგები8.0−0.08.1(208მ, შედარება: 142ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები6.7−1.27.8(210მ, შედარება: 145ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 200 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-2-3-1124
  • 4-3-364
  • 4-4-26
  • 4-1-4-14
  • 3-4-1-22

ძირითადი მოთამაშეები 209 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Yukinari Sugawara10,107′136 გამოსვლა · 109 სასტარტო გამოსვლები 7.05
  • Jordy Clasie9,998′124 გამოსვლა · 115 სასტარტო გამოსვლები 7.07
  • Pantelis Hatzidiakos8,529′110 გამოსვლა · 100 სასტარტო გამოსვლები 6.84
  • Vangelis Pavlidis8,505′107 გამოსვლა · 101 სასტარტო გამოსვლები 7.20
  • Dani De Wit7,986′109 გამოსვლა · 92 სასტარტო გამოსვლები 6.95
  • Jesper Karlsson7,690′95 გამოსვლა · 91 სასტარტო გამოსვლები 7.29
  • Bruno Martins Indi6,828′84 გამოსვლა · 77 სასტარტო გამოსვლები 6.96
  • Tijjani Reijnders6,709′113 გამოსვლა · 68 სასტარტო გამოსვლები 7.12
  • Matthew Freese5,737′64 გამოსვლა · 64 სასტარტო გამოსვლები 7.02
  • Thiago Martins5,360′61 გამოსვლა · 60 სასტარტო გამოსვლები 6.93
  • Sam Beukema5,120′85 გამოსვლა · 53 სასტარტო გამოსვლები 7.06
  • Owen Wijndal5,040′57 გამოსვლა · 57 სასტარტო გამოსვლები 7.02