
Oliver Glasner
ავსტრია52 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 224 მატჩი
ცნობილია სახელით: O. Glasner
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 224 მატჩი · 89–67–68
- მატჩი2243 კლუბი
- record89–67–68მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.4940% მოგება
- გოლები326–2851.46 საკუთარი · 1.27 გაშვებული
Oliver Glasner: ბაზაში 224 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში8 აგვ. 2021 და 11 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 89 მოგება, 67 ფრე და მარცხი:68 — სულ 40% —1.49 ქულა მატჩზე, გატანილი:326, გაშვებული: 285.
საუკეთესო პერიოდია კრისტალ პალასი: 1.55ქულა მატჩზე, 120 მატჩში, მეტოქე: 1.47, ადგილი: აინტრახტი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 18 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 5, მიმდინარე სერია: 2 defeats.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-2-1 —166, სულ 220 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 8 აგვ. 2021 · 0–2 at SV Waldhof Mannheim
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 19 მაი. 2024 · 5–0 v ასტონ ვილა
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 165 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 165 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
223 სულ 224 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 223 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
ნოტინგემიაქტიური6 ივლ. 2026 – დღემდე 7 მატჩი · 1–2–4 · 0.71 ქულა მატჩზე · 5–10 გოლები (14% მოგებული)
LDDWLLსაუკეთესო 2–1 at ასტონ ვილაყველაზე დაბალი 0–2 v ლიდსიმწვრთნელობისას 22 აგვ. 2026 – 11 ოქტ. 2026კრისტალ პალასი20 თებ. 2024 – 30 ივნ. 2026 120 მატჩი · 50–36–34 · 1.55 ქულა მატჩზე · 176–138 გოლები (42% მოგებული)
WDLDLWსაუკეთესო 5–0 v ასტონ ვილაყველაზე დაბალი 0–5 at ნიუკასლიმწვრთნელობისას 24 თებ. 2024 – 27 მაი. 2026აინტრახტი1 ივლ. 2021 – 30 ივნ. 2023 97 მატჩი · 38–29–30 · 1.47 ქულა მატჩზე · 145–137 გოლები (39% მოგებული)
WLWDWLსაუკეთესო 5–1 v ლევერკუზენიყველაზე დაბალი 1–6 v ბაიერნიმწვრთნელობისას 8 აგვ. 2021 – 3 ივნ. 2023
ფორმა ბოლო 40 სულ 224 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.07 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Super Cup 2022 | UEFA Super Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–2 |
| UEFA Europa League 21/22 | ევროპა ლიგა | 13 | 7–5–1 | 2.00 | 20–13 |
| UEFA Conference League 25/26 | კონფერენს ლიგა | 17 | 9–5–3 | 1.88 | 26–12 |
| UEFA Champions League 22/23 | ჩემპიონთა ლიგა | 8 | 3–1–4 | 1.25 | 7–13 |
| Premier League 26/27 | პრემიერ ლიგა | 6 | 1–2–3 | 0.83 | 5–8 |
| Premier League 25/26 | პრემიერ ლიგა | 38 | 11–12–15 | 1.18 | 41–51 |
| Premier League 24/25 | პრემიერ ლიგა | 38 | 13–14–11 | 1.40 | 51–51 |
| Premier League 23/24 | პრემიერ ლიგა | 13 | 7–3–3 | 1.85 | 29–14 |
| FA Cup 25/26 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–2 |
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 6 | 6–0–0 | 3.00 | 13–1 |
| EFL Cup 26/27 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–2 |
| EFL Cup 25/26 | EFL თასი | 3 | 1–2–0 | 1.67 | 5–2 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ნოტინგემი
6 ივლ. 2026 – დღემდე7 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · პრემიერ ლიგა
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
კრისტალ პალასი
20 თებ. 2024 – 30 ივნ. 2026120 მატჩი მისი მონაწილეობით · 25 გარეშე · პრემიერ ლიგა
- ქულები მატჩზე+0.55
- მოგების სიხშირე+17.7 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.35
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.61
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
აინტრახტი
1 ივლ. 2021 – 30 ივნ. 202397 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · AFC Champions League Two
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 223 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები12.0+0.611.4(223მ, შედარება: 127ათ.მ)
- აუტები19.9+0.419.5(223მ, შედარება: 127ათ.მ)
- დარტყმები12.7−0.212.9(223მ, შედარება: 127ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.3−0.24.5(223მ, შედარება: 127ათ.მ)
- ვარდნები18.5+1.816.7(223მ, შედარება: 127ათ.მ)
- მოგერიებები2.9−0.23.0(223მ, შედარება: 127ათ.მ)
- ჩაჭრები9.0−0.19.1(223მ, შედარება: 127ათ.მ)
- თამაშგარეები2.1+0.21.9(218მ, შედარება: 119ათ.მ)
- კუთხურები4.7−0.24.9(223მ, შედარება: 128ათ.მ)
- ბარათები2.1+0.02.1(214მ, შედარება: 118ათ.მ)
- დრიბლინგები6.5−1.37.8(223მ, შედარება: 127ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.2−0.47.6(223მ, შედარება: 127ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 214 მატჩი შემადგენლობით
- 3-4-2-1166
- 3-4-328
- 4-2-3-111
- 3-4-1-25
- 3-5-24
ძირითადი მოთამაშეები 223 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Daichi Kamada12,145′184 გამოსვლა · 130 სასტარტო გამოსვლები 6.90
- Dean Henderson9,450′117 გამოსვლა · 105 სასტარტო გამოსვლები 6.90
- Tyrick Mitchell9,351′120 გამოსვლა · 106 სასტარტო გამოსვლები 6.91
- Daniel Muñoz9,280′108 გამოსვლა · 106 სასტარტო გამოსვლები 7.03
- Maxence Lacroix8,590′101 გამოსვლა · 97 სასტარტო გამოსვლები 6.95
- Kevin Trapp8,400′93 გამოსვლა · 93 სასტარტო გამოსვლები 6.79
- Evan Ndicka7,706′90 გამოსვლა · 86 სასტარტო გამოსვლები 6.85
- Chris Richards7,666′102 გამოსვლა · 84 სასტარტო გამოსვლები 6.99
- Jean-Philippe Mateta7,652′109 გამოსვლა · 93 სასტარტო გამოსვლები 6.84
- Djibril Sow7,423′91 გამოსვლა · 84 სასტარტო გამოსვლები 6.87
- Tuta6,807′87 გამოსვლა · 79 სასტარტო გამოსვლები 6.76
- Marc Guéhi6,781′79 გამოსვლა · 76 სასტარტო გამოსვლები 7.16