Okan Buruk

თურქეთი52 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 190 მატჩი

ცნობილია სახელით: O. Buruk

მიმდინარე კლუბი

გალათასარაი

ისტორია 190 მატჩი · 133–28–29

  • მატჩი1901 კლუბი
  • record133–28–29მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე2.2570% მოგება
  • გოლები418–2022.20 საკუთარი · 1.06 გაშვებული

Okan Buruk: ბაზაში 190 დასრულებული მატჩია, სულ1 კლუბი პერიოდში7 აგვ. 2022 და 17 ოქტ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 133 მოგება, 28 ფრე და მარცხი:29 — სულ 70% —2.25 ქულა მატჩზე, გატანილი:418, გაშვებული: 202.

საუკეთესო პერიოდია გალათასარაი: 2.25ქულა მატჩზე, 190 მატჩში.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 25 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 13, მიმდინარე სერია: 1 win.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —169, სულ 190 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
7 აგვ. 2022 · 1–0 at Antalyaspor
ყველაზე დიდი გამარჯვება
12 ნოე. 2022 · 7–0 at ბაშაქშეჰირი
ყველაზე დიდი მარცხი
18 მარ. 2026 · 0–4 at ლივერპული
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 165 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 165 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.

190 სულ 190 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 189 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 2 spells

  1. გალათასარაიაქტიური1 ივლ. 2022 – დღემდე

    სუპერ ლიგა

    190 მატჩი · 133–28–29 · 2.25 ქულა მატჩზე · 418–202 გოლები (70% მოგებული)

    LWLWLWსაუკეთესო 7–0 at ბაშაქშეჰირიყველაზე დაბალი 0–4 at ლივერპულიმწვრთნელობისას 7 აგვ. 2022 – 17 ოქტ. 2026
  2. გალათასარაი23 ივნ. 2022 – 30 ივნ. 2022

    ევროპა ლიგა

    ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.

ფორმა ბოლო 40 სულ 190 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.85 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Europa League 24/25ევროპა ლიგა103–5–21.4022–22
UEFA Europa League 23/24ევროპა ლიგა21–0–11.504–6
UEFA Champions League 26/27ჩემპიონთა ლიგა20–0–20.002–7
UEFA Champions League 25/26ჩემპიონთა ლიგა125–1–61.3315–20
UEFA Champions League 24/25ჩემპიონთა ლიგა20–0–20.002–4
UEFA Champions League 23/24ჩემპიონთა ლიგა126–3–31.7522–18
Super Lig 26/27სუპერ ლიგა86–1–12.3817–11
Super Lig 25/26სუპერ ლიგა3424–5–52.2777–30
Super Lig 24/25სუპერ ლიგა3629–6–12.5888–31
Super Lig 23/24სუპერ ლიგა3833–3–22.6892–26
Super Lig 22/23სუპერ ლიგა3426–4–42.4177–27

მისი მონაწილეობით და მის გარეშე

იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.

გალათასარაი

1 ივლ. 2022 – დღემდე

190 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · სუპერ ლიგა

შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.

  • ქულები მატჩზე—2.25190მ—0მ
  • მოგების სიხშირე—70%190მ—0მ
  • გატანილი გოლები მატჩზე—2.20190მ—0მ
  • გაშვებული გოლები მატჩზე—1.06190მ—0მ

მისი მონაწილეობით · მის გარეშე

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 190 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები12.8+0.212.6(189მ, შედარება: 112ათ.მ)
  • აუტები19.9+0.619.3(189მ, შედარება: 112ათ.მ)
  • დარტყმები17.7+4.713.0(189მ, შედარება: 112ათ.მ)
  • კარში დარტყმები6.4+1.94.5(189მ, შედარება: 112ათ.მ)
  • ვარდნები16.2+0.315.9(189მ, შედარება: 111ათ.მ)
  • მოგერიებები2.6−0.43.1(188მ, შედარება: 111ათ.მ)
  • ჩაჭრები9.0−0.09.1(189მ, შედარება: 111ათ.მ)
  • თამაშგარეები2.1+0.21.9(188მ, შედარება: 108ათ.მ)
  • კუთხურები6.3+1.54.8(189მ, შედარება: 112ათ.მ)
  • ბარათები2.1−0.22.3(186მ, შედარება: 109ათ.მ)
  • დრიბლინგები7.7−0.17.8(189მ, შედარება: 111ათ.მ)
  • კარიდან დარტყმები7.2−0.87.9(189მ, შედარება: 112ათ.მ)

ტაქტიკური სქემები 187 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-2-3-1169
  • 3-4-1-29
  • 4-4-25
  • 3-4-2-12
  • 4-3-32

ძირითადი მოთამაშეები 189 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Lucas Torreira13,893′175 გამოსვლა · 164 სასტარტო გამოსვლები 7.09
  • Abdülkerim Bardakcı13,779′169 გამოსვლა · 157 სასტარტო გამოსვლები 7.06
  • Barış Alper Yılmaz11,620′178 გამოსვლა · 127 სასტარტო გამოსვლები 7.00
  • Fernando Muslera11,166′126 გამოსვლა · 125 სასტარტო გამოსვლები 7.06
  • Davinson Sánchez9,825′127 გამოსვლა · 113 სასტარტო გამოსვლები 7.11
  • Mauro Icardi8,282′129 გამოსვლა · 88 სასტარტო გამოსვლები 7.19
  • Dries Mertens7,867′129 გამოსვლა · 101 სასტარტო გამოსვლები 7.34
  • Yunus Akgün7,036′126 გამოსვლა · 81 სასტარტო გამოსვლები 7.12
  • Victor Nelsson6,611′112 გამოსვლა · 73 სასტარტო გამოსვლები 6.85
  • Gabriel Sara6,550′94 გამოსვლა · 78 სასტარტო გამოსვლები 7.16
  • Kerem Aktürkoğlu6,388′89 გამოსვლა · 76 სასტარტო გამოსვლები 7.21
  • Sacha Boey6,103′79 გამოსვლა · 68 სასტარტო გამოსვლები 7.03