
Nigel Adkins
გაერთიანებული სამეფო61 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 4 მატჩი
ცნობილია სახელით: N. Adkins
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 4 მატჩი · 1–0–3
- მატჩი41 კლუბი
- record1–0–3მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე0.7525% მოგება
- გოლები7–101.75 საკუთარი · 2.50 გაშვებული
Nigel Adkins: ბაზაში 4 დასრულებული მატჩია, სულ1 კლუბი პერიოდში4 ნოე. 2023 და 2 ნოე. 2024.
მის გუნდებს აქვთ 1 მოგება, 0 ფრე და მარცხი:3 — სულ 25% —0.75 ქულა მატჩზე, გატანილი:7, გაშვებული: 10.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 1 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 1, მიმდინარე სერია: 2 defeats.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-4-2 —3, სულ 4 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 4 ნოე. 2023 · 3–4 at სტივენეიჯი
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 13 აგვ. 2024 · 3–0 v აკრინგტონი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 0 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
2 სულ 4 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 2 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 2 spells
ტრანმერ როვერსი2 ნოე. 2023 – 25 თებ. 2025 4 მატჩი · 1–0–3 · 0.75 ქულა მატჩზე · 7–10 გოლები (25% მოგებული)
ტრანმერ როვერსი10 სექ. 2023 – 1 ნოე. 2023 ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.
ფორმა ბოლო 4 სულ 4 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 4 მატჩი: 0.75 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–2 |
| FA Cup 23/24 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 3–4 |
| EFL Cup 24/25 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 3–4 |
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 2 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები9.0−1.710.7(2მ, შედარება: 372მ)
- აუტები26.5+6.819.7(2მ, შედარება: 372მ)
- დარტყმები7.5−5.112.6(2მ, შედარება: 372მ)
- კარში დარტყმები2.0−2.54.5(2მ, შედარება: 372მ)
- ვარდნები8.0−8.816.8(2მ, შედარება: 372მ)
- მოგერიებები4.0+1.22.8(2მ, შედარება: 368მ)
- ჩაჭრები9.5+1.08.5(2მ, შედარება: 372მ)
- თამაშგარეები1.0−0.81.8(2მ, შედარება: 360მ)
- კუთხურები2.5−2.65.1(2მ, შედარება: 372მ)
- ბარათები1.0−0.71.7(2მ, შედარება: 356მ)
- დრიბლინგები8.5+1.37.2(2მ, შედარება: 372მ)
- კარიდან დარტყმები9.5+2.17.4(2მ, შედარება: 372მ)
ტაქტიკური სქემები 4 მატჩი შემადგენლობით
- 4-4-23
- 4-2-3-11
ძირითადი მოთამაშეები 2 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Cameron Norman180′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.36
- Joe Murphy180′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 7.13
- Brad Walker152′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.46
- Omari Patrick152′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 7.03
- Harvey Saunders123′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.88
- Connor Jennings119′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.12
- Connor Wood118′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.72
- Zak Bradshaw118′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.72
- Sol Solomon105′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.70
- Christopher Merrie103′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.33
- Josh Williams101′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.64
- Josh Davison91′2 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.33