
Miroslav Koubek
ჩეხეთი75 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 176 მატჩი
ცნობილია სახელით: M. Koubek
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 176 მატჩი · 87–42–47
- მატჩი1763 კლუბი
- record87–42–47მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.7249% მოგება
- გოლები283–2011.61 საკუთარი · 1.14 გაშვებული
Miroslav Koubek: ბაზაში 176 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში24 ივლ. 2021 და 25 ივნ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 87 მოგება, 42 ფრე და მარცხი:47 — სულ 49% —1.72 ქულა მატჩზე, გატანილი:283, გაშვებული: 201.
საუკეთესო პერიოდია პლზენი: 2.01ქულა მატჩზე, 110 მატჩში, მეტოქე: 1.29, ადგილი: ჰრადეც კრალოვე.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 15 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 12, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-2-1 —39, სულ 168 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 24 ივლ. 2021 · 1–1 v ბოჰემიანსი 1905
- ყველაზე დიდი მარცხი
- 21 აგვ. 2021 · 0–4 at სპარტა პრაღა
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 19 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 18 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 1.
175 სულ 176 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 129 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
ჩეხეთი თარიღები შეუმოწმებელია 12 ივნ. 2026 – 25 ივნ. 2026 3 მატჩი · 0–1–2 · 0.33 ქულა მატჩზე · 2–6 გოლები (0% მოგებული)
LDLსაუკეთესო 1–1 v სამხ. აფრიკაყველაზე დაბალი 0–3 v მექსიკამწვრთნელობისას 12 ივნ. 2026 – 25 ივნ. 2026პლზენი1 ივლ. 2023 – 20 აგვ. 2025 110 მატჩი · 66–23–21 · 2.01 ქულა მატჩზე · 205–106 გოლები (60% მოგებული)
WLDWLWსაუკეთესო 7–1 at ზლინიყველაზე დაბალი 0–3 at ლიბერეციმწვრთნელობისას 22 ივლ. 2023 – 19 აგვ. 2025ჰრადეც კრალოვე1 ივლ. 2021 – 24 აპრ. 2023 63 მატჩი · 21–18–24 · 1.29 ქულა მატჩზე · 76–89 გოლები (33% მოგებული)
DLLWWLსაუკეთესო 4–1 v ტეპლიცეყველაზე დაბალი 0–4 at სპარტა პრაღამწვრთნელობისას 24 ივლ. 2021 – 22 აპრ. 2023
ფორმა ბოლო 40 სულ 176 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.65 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| World Cup 2026 | FIFA World Cup | 3 | 0–1–2 | 0.33 | 2–6 |
| UEFA Europa League 24/25 | ევროპა ლიგა | 15 | 7–4–4 | 1.67 | 21–16 |
| UEFA Europa Conference League 23/24 | კონფერენს ლიგა | 16 | 11–5–0 | 2.38 | 20–3 |
| UEFA Champions League 25/26 | ჩემპიონთა ლიგა | 4 | 2–0–2 | 1.50 | 5–6 |
| Chance Liga 25/26 | 1. ლიგა | 5 | 2–2–1 | 1.60 | 12–5 |
| Chance Liga 23/24 | 1. ლიგა | 35 | 21–7–7 | 2.00 | 76–40 |
| Chance Liga 22/23 | 1. ლიგა | 28 | 11–4–13 | 1.32 | 32–37 |
| Chance Liga 21/22 | 1. ლიგა | 35 | 10–14–11 | 1.26 | 44–52 |
| 1. Liga 24/25 | 1. ლიგა | 35 | 23–5–7 | 2.11 | 71–36 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
პლზენი
1 ივლ. 2023 – 20 აგვ. 2025110 მატჩი მისი მონაწილეობით · 30 გარეშე
- ქულები მატჩზე+0.18
- მოგების სიხშირე+6.7 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.26
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.14
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ჰრადეც კრალოვე
1 ივლ. 2021 – 24 აპრ. 202363 მატჩი მისი მონაწილეობით · 6 გარეშე
- ქულები მატჩზე−0.05
- მოგების სიხშირე0.0 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.04
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.09
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 175 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები13.9+1.412.5(170მ, შედარება: 93ათ.მ)
- აუტები24.8+1.123.7(170მ, შედარება: 93ათ.მ)
- დარტყმები12.7+0.811.9(171მ, შედარება: 94ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.5+0.14.4(171მ, შედარება: 94ათ.მ)
- ვარდნები14.0+0.413.6(130მ, შედარება: 68ათ.მ)
- მოგერიებები2.7−0.32.9(169მ, შედარება: 92ათ.მ)
- ჩაჭრები9.3+0.88.5(130მ, შედარება: 68ათ.მ)
- თამაშგარეები1.8+0.11.7(157მ, შედარება: 81ათ.მ)
- კუთხურები5.3+0.25.1(172მ, შედარება: 97ათ.მ)
- ბარათები2.1−0.12.1(167მ, შედარება: 94ათ.მ)
- დრიბლინგები5.2−0.35.5(130მ, შედარება: 68ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები8.0−0.78.7(170მ, შედარება: 93ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 137 მატჩი შემადგენლობით
- 3-4-2-139
- 3-4-338
- 3-5-229
- 3-4-1-222
- 3-1-4-29
ძირითადი მოთამაშეები 129 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Sampson Dweh7,681′93 გამოსვლა · 84 სასტარტო გამოსვლები 7.22
- Pavel Šulc7,605′94 გამოსვლა · 86 სასტარტო გამოსვლები 7.31
- Lukáš Kalvach7,522′89 გამოსვლა · 86 სასტარტო გამოსვლები 7.28
- Václav Jemelka6,413′89 გამოსვლა · 71 სასტარტო გამოსვლები 7.01
- Cadu6,114′88 გამოსვლა · 71 სასტარტო გამოსვლები 7.07
- Martin Jedlička5,925′75 გამოსვლა · 66 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Lukáš Červ5,722′75 გამოსვლა · 66 სასტარტო გამოსვლები 7.06
- Matěj Vydra5,134′92 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 7.02
- Robin Hranáč4,436′51 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 7.07
- Jan Kopic3,237′80 გამოსვლა · 34 სასტარტო გამოსვლები 6.91
- Daniel Vašulín3,222′62 გამოსვლა · 33 სასტარტო გამოსვლები 6.81
- Svetozar Marković2,991′39 გამოსვლა · 34 სასტარტო გამოსვლები 6.80