
Mike Williamson
გაერთიანებული სამეფო42 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 3 მატჩი
ცნობილია სახელით: M. Williamson
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 3 მატჩი · 0–1–2
- მატჩი32 კლუბი
- record0–1–2მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე0.330% მოგება
- გოლები2–80.67 საკუთარი · 2.67 გაშვებული
Mike Williamson: ბაზაში 3 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში4 ნოე. 2023 და 2 ნოე. 2024.
მის გუნდებს აქვთ 0 მოგება, 1 ფრე და მარცხი:2 — სულ 0% —0.33 ქულა მატჩზე, გატანილი:2, გაშვებული: 8.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 1 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 0, მიმდინარე სერია: 1 draw.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 5-4-1 —1, სულ 1 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 0 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
1 სულ 3 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 1 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 2 spells
Carlisle United19 სექ. 2024 – 5 თებ. 2025 1 მატჩი · 0–1–0 · 1.00 ქულა მატჩზე · 0–0 გოლები (0% მოგებული)
მკ დონსი17 ოქტ. 2023 – 17 სექ. 2024 2 მატჩი · 0–0–2 · 0.00 ქულა მატჩზე · 2–8 გოლები (0% მოგებული)
ფორმა ბოლო 3 სულ 3 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 3 მატჩი: 0.33 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 0–0 |
| FA Cup 23/24 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 2–3 |
| EFL Cup 24/25 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–5 |
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 1 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები6.0−4.710.7(1მ, შედარება: 186მ)
- აუტები15.0−4.719.7(1მ, შედარება: 186მ)
- დარტყმები9.0−3.612.6(1მ, შედარება: 186მ)
- კარში დარტყმები2.0−2.54.5(1მ, შედარება: 186მ)
- ვარდნები14.0−2.816.8(1მ, შედარება: 186მ)
- მოგერიებები7.0+4.22.8(1მ, შედარება: 184მ)
- ჩაჭრები18.0+9.58.5(1მ, შედარება: 186მ)
- თამაშგარეები1.0−0.81.8(1მ, შედარება: 180მ)
- კუთხურები2.0−3.15.1(1მ, შედარება: 186მ)
- ბარათები1.0−0.71.7(1მ, შედარება: 178მ)
- დრიბლინგები2.0−5.27.2(1მ, შედარება: 186მ)
- კარიდან დარტყმები12.0+4.67.4(1მ, შედარება: 186მ)
ტაქტიკური სქემები 1 მატჩი შემადგენლობით
- 5-4-11
ძირითადი მოთამაშეები 1 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Dean Lewington90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.09
- Joseph Tomlinson90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.09
- MJ Williams90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.29
- Nathan Harness90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.32
- Tom Carroll90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.10
- Ellis Harrison88′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.36
- Sam Sherring70′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.58
- Alex Gilbey45′1 გამოსვლა · 0 სასტარტო გამოსვლები 6.29
- Callum Hendry45′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.58
- Jack Tucker45′1 გამოსვლა · 0 სასტარტო გამოსვლები 7.10
- Joe Pritchard45′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.09
- Stephen Wearne45′1 გამოსვლა · 0 სასტარტო გამოსვლები 6.84