
Michael O'Neill
გაერთიანებული სამეფო57 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 126 მატჩი
ცნობილია სახელით: M. O'Neill
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 126 მატჩი · 46–34–46
- მატჩი1262 კლუბი
- record46–34–46მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.3637% მოგება
- გოლები144–1411.14 საკუთარი · 1.12 გაშვებული
Michael O'Neill: ბაზაში 126 დასრულებული მატჩია, სულ2 კლუბი პერიოდში29 აგვ. 2020 და 2 მაი. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 46 მოგება, 34 ფრე და მარცხი:46 — სულ 37% —1.36 ქულა მატჩზე, გატანილი:144, გაშვებული: 141.
საუკეთესო პერიოდია სტოკი: 1.37ქულა მატჩზე, 111 მატჩში, მეტოქე: 1.33, ადგილი: ბლექბერნი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 7 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 3, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-5-2 —48, სულ 126 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 67 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 66 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 1.
126 სულ 126 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 124 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
1 პერიოდი ვერ გამოიყენება: Blackburn Rovers (dates out of order).
კლუბების მიხედვით 2 spells
ბლექბერნი13 თებ. 2026 – 30 ივნ. 2026 15 მატჩი · 5–5–5 · 1.33 ქულა მატჩზე · 15–16 გოლები (33% მოგებული)
DDLDWLსაუკეთესო 3–1 at ქპრყველაზე დაბალი 0–3 at საუთჰემპტონიმწვრთნელობისას 14 თებ. 2026 – 2 მაი. 2026სტოკი20 ნოე. 2019 – 27 აგვ. 2022 111 მატჩი · 41–29–41 · 1.37 ქულა მატჩზე · 129–125 გოლები (37% მოგებული)
LWDLDLსაუკეთესო 3–0 at რედინგიყველაზე დაბალი 0–4 v ლესტერიმწვრთნელობისას 29 აგვ. 2020 – 20 აგვ. 2022
ფორმა ბოლო 40 სულ 126 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.20 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 5–2 |
| FA Cup 20/21 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–4 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 0–0 |
| EFL Cup 21/22 | EFL თასი | 4 | 3–0–1 | 2.25 | 8–4 |
| EFL Cup 20/21 | EFL თასი | 5 | 3–1–1 | 2.00 | 4–3 |
| Championship 25/26 | ჩემპიონშიპი | 15 | 5–5–5 | 1.33 | 15–16 |
| Championship 22/23 | ჩემპიონშიპი | 5 | 1–1–3 | 0.80 | 5–8 |
| Championship 21/22 | ჩემპიონშიპი | 46 | 17–11–18 | 1.35 | 57–52 |
| Championship 20/21 | ჩემპიონშიპი | 46 | 15–15–16 | 1.30 | 50–52 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ბლექბერნი
13 თებ. 2026 – 30 ივნ. 202615 მატჩი მისი მონაწილეობით · 31 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე+0.30
- მოგების სიხშირე+7.5 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.13
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.22
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
სტოკი
20 ნოე. 2019 – 27 აგვ. 2022111 მატჩი მისი მონაწილეობით · 40 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე+0.22
- მოგების სიხშირე+6.9 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.07
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.02
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 126 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.4+0.111.4(126მ, შედარება: 127ათ.მ)
- აუტები23.8−0.324.2(126მ, შედარება: 127ათ.მ)
- დარტყმები11.1−0.511.6(126მ, შედარება: 127ათ.მ)
- კარში დარტყმები3.4−0.43.9(126მ, შედარება: 127ათ.მ)
- ვარდნები14.1−0.614.7(124მ, შედარება: 126ათ.მ)
- მოგერიებები2.2−0.42.6(124მ, შედარება: 124ათ.მ)
- ჩაჭრები10.3+0.110.2(124მ, შედარება: 126ათ.მ)
- თამაშგარეები1.9−0.11.9(123მ, შედარება: 120ათ.მ)
- კუთხურები4.8−0.14.8(126მ, შედარება: 127ათ.მ)
- ბარათები1.9+0.11.8(121მ, შედარება: 116ათ.მ)
- დრიბლინგები5.9−1.27.1(124მ, შედარება: 126ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.9+0.07.9(126მ, შედარება: 127ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 102 მატჩი შემადგენლობით
- 3-5-248
- 4-2-3-120
- 3-4-2-115
- 4-3-310
- 3-4-39
ძირითადი მოთამაშეები 124 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Jacob Brown6,625′107 გამოსვლა · 75 სასტარტო გამოსვლები 6.74
- Josh Tymon6,276′94 გამოსვლა · 69 სასტარტო გამოსვლები 6.65
- Tommy Smith6,154′89 გამოსვლა · 70 სასტარტო გამოსვლები 6.99
- Harry Souttar5,475′64 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 7.07
- Joe Allen5,042′62 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.80
- James Chester4,668′71 გამოსვლა · 53 სასტარტო გამოსვლები 6.95
- Nick Powell4,647′67 გამოსვლა · 56 სასტარტო გამოსვლები 7.14
- Jordan Thompson4,225′84 გამოსვლა · 49 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- Steven Fletcher4,142′86 გამოსვლა · 47 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- Josef Bursik3,690′64 გამოსვლა · 41 სასტარტო გამოსვლები 6.56
- Danny Batth3,688′74 გამოსვლა · 42 სასტარტო გამოსვლები 6.92
- Sam Clucas3,656′69 გამოსვლა · 40 სასტარტო გამოსვლები 6.98