
Michael Carrick
გაერთიანებული სამეფო45 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 165 მატჩი
ცნობილია სახელით: M. Carrick
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 165 მატჩი · 79–31–55
- მატჩი1653 კლუბი
- record79–31–55მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.6248% მოგება
- გოლები274–2121.66 საკუთარი · 1.28 გაშვებული
Michael Carrick: ბაზაში 165 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში23 ნოე. 2021 და 13 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 79 მოგება, 31 ფრე და მარცხი:55 — სულ 48% —1.62 ქულა მატჩზე, გატანილი:274, გაშვებული: 212.
საუკეთესო პერიოდია მანჩესტერ იუნ.: 2.26ქულა მატჩზე, 19 მატჩში, მეტოქე: 1.20, ადგილი: მანჩესტერ იუნ..
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 9 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 7, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —147, სულ 164 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 23 ნოე. 2021 · 2–0 at ვილიარეალი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 151 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 148 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 3 მატჩი და მოაკლდა 0.
163 სულ 165 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 164 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
მანჩესტერ იუნ.აქტიური22 მაი. 2026 – დღემდე 10 მატჩი · 3–3–4 · 1.20 ქულა მატჩზე · 18–14 გოლები (30% მოგებული)
WLLDDLსაუკეთესო 4–0 v საბაჰ ბაქოყველაზე დაბალი 0–2 at ჰალიმწვრთნელობისას 24 მაი. 2026 – 13 ოქტ. 2026მანჩესტერ იუნ.13 იან. 2026 – 21 მაი. 2026 19 მატჩი · 13–4–2 · 2.26 ქულა მატჩზე · 36–21 გოლები (68% მოგებული)
LWWWDWსაუკეთესო 3–1 v ასტონ ვილაყველაზე დაბალი 1–2 at ნიუკასლიმწვრთნელობისას 23 ნოე. 2021 – 17 მაი. 2026მიდლსბრო25 ოქტ. 2022 – 23 ივნ. 2025 136 მატჩი · 63–24–49 · 1.57 ქულა მატჩზე · 220–177 გოლები (46% მოგებული)
ფორმა ბოლო 40 სულ 165 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.70 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League 26/27 | ჩემპიონთა ლიგა | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 4–2 |
| UEFA Champions League 21/22 | ჩემპიონთა ლიგა | 1 | 1–0–0 | 3.00 | 2–0 |
| Premier League 26/27 | პრემიერ ლიგა | 6 | 1–3–2 | 1.00 | 9–9 |
| Premier League 25/26 | პრემიერ ლიგა | 17 | 12–3–2 | 2.29 | 33–18 |
| Premier League 21/22 | პრემიერ ლიგა | 2 | 1–1–0 | 2.00 | 4–3 |
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| FA Cup 23/24 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| FA Cup 22/23 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–5 |
| EFL Cup 26/27 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 2–3 |
| EFL Cup 24/25 | EFL თასი | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 3–5 |
| EFL Cup 23/24 | EFL თასი | 7 | 6–0–1 | 2.57 | 16–11 |
| Championship 24/25 | ჩემპიონშიპი | 46 | 18–10–18 | 1.39 | 64–56 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
მანჩესტერ იუნ.
22 მაი. 2026 – დღემდე10 მატჩი მისი მონაწილეობით · 37 გარეშე · პრემიერ ლიგა
- ქულები მატჩზე−0.64
- მოგების სიხშირე−21.3 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.02
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.05
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მანჩესტერ იუნ.
13 იან. 2026 – 21 მაი. 202619 მატჩი მისი მონაწილეობით · 68 გარეშე · პრემიერ ლიგა
- ქულები მატჩზე+0.72
- მოგების სიხშირე+27.2 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.30
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.35
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მიდლსბრო
25 ოქტ. 2022 – 23 ივნ. 2025136 მატჩი მისი მონაწილეობით · 16 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე+0.50
- მოგების სიხშირე+21.3 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.43
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.01
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 163 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები10.0−1.011.0(163მ, შედარება: 154ათ.მ)
- აუტები20.2−1.521.7(163მ, შედარება: 154ათ.მ)
- დარტყმები13.7+1.512.2(163მ, შედარება: 154ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.8+0.84.1(163მ, შედარება: 154ათ.მ)
- ვარდნები15.9−0.516.4(163მ, შედარება: 154ათ.მ)
- მოგერიებები2.5−0.32.7(163მ, შედარება: 154ათ.მ)
- ჩაჭრები8.0−0.88.9(163მ, შედარება: 154ათ.მ)
- თამაშგარეები2.0+0.21.8(160მ, შედარება: 147ათ.მ)
- კუთხურები5.6+0.55.1(163მ, შედარება: 154ათ.მ)
- ბარათები1.7−0.32.0(159მ, შედარება: 146ათ.მ)
- დრიბლინგები7.3+0.27.1(163მ, შედარება: 154ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.1−0.57.7(163მ, შედარება: 154ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 160 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-1147
- 4-4-27
- 3-4-1-23
- 4-3-32
- 4-3-1-21
ძირითადი მოთამაშეები 164 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Hayden Hackney8,863′106 გამოსვლა · 102 სასტარტო გამოსვლები 7.06
- Jonathan Howson7,263′104 გამოსვლა · 82 სასტარტო გამოსვლები 6.92
- Dael Fry5,931′88 გამოსვლა · 65 სასტარტო გამოსვლები 6.90
- Rav van den Berg5,400′72 გამოსვლა · 60 სასტარტო გამოსვლები 6.92
- Isaiah Jones5,224′97 გამოსვლა · 57 სასტარტო გამოსვლები 6.89
- Finn Azaz4,951′67 გამოსვლა · 58 სასტარტო გამოსვლები 7.21
- Daniel Barlaser4,850′121 გამოსვლა · 51 სასტარტო გამოსვლები 7.05
- Seny Dieng4,679′59 გამოსვლა · 52 სასტარტო გამოსვლები 6.81
- Riley McGree4,633′80 გამოსვლა · 53 სასტარტო გამოსვლები 6.93
- Emmanuel Latte Lath4,221′69 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 6.98
- Anfernee Jamal Dijksteel3,855′94 გამოსვლა · 40 სასტარტო გამოსვლები 6.77
- Darragh Lenihan3,690′47 გამოსვლა · 41 სასტარტო გამოსვლები 7.13