
Matthew Taylor
გაერთიანებული სამეფო44 წლის 6 კლუბი ჩაწერილია 20 მატჩი
ცნობილია სახელით: M. Taylor
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 20 მატჩი · 7–4–9
- მატჩი205 კლუბი
- record7–4–9მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.2535% მოგება
- გოლები27–331.35 საკუთარი · 1.65 გაშვებული
Matthew Taylor: ბაზაში 20 დასრულებული მატჩია, სულ5 კლუბი პერიოდში5 სექ. 2020 და 10 აგვ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 7 მოგება, 4 ფრე და მარცხი:9 — სულ 35% —1.25 ქულა მატჩზე, გატანილი:27, გაშვებული: 33.
საუკეთესო პერიოდია ექსეტერი: 1.50ქულა მატჩზე, 10 მატჩში.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 3 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 2, მიმდინარე სერია: 2 defeats.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-1-2 —5, სულ 15 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 5 სექ. 2020 · 0–2 at ბრისტოლ სიტი
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 9 აგვ. 2022 · 7–0 at ჩელტენჰემი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 56 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 56.
13 სულ 20 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 11 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 6 spells
ექსეტერიაქტიური1 ივლ. 2026 – დღემდე 1 მატჩი · 0–0–1 · 0.00 ქულა მატჩზე · 0–2 გოლები (0% მოგებული)
ექსეტერი3 მარ. 2026 – 30 ივნ. 2026 ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.
Wealdstone10 მაი. 2024 – 29 იან. 2025 2 მატჩი · 1–0–1 · 1.50 ქულა მატჩზე · 1–2 გოლები (50% მოგებული)
შრიუსბერი1 ივლ. 2023 – 23 იან. 2024 4 მატჩი · 2–0–2 · 1.50 ქულა მატჩზე · 7–7 გოლები (50% მოგებული)
როტერჰემი4 ოქტ. 2022 – 10 დეკ. 2023 3 მატჩი · 0–1–2 · 0.33 ქულა მატჩზე · 3–11 გოლები (0% მოგებული)
ექსეტერი2 ივნ. 2018 – 3 ოქტ. 2022 10 მატჩი · 4–3–3 · 1.50 ქულა მატჩზე · 16–11 გოლები (40% მოგებული)
DDWLWDსაუკეთესო 7–0 at ჩელტენჰემიყველაზე დაბალი 0–2 at ბრისტოლ სიტიმწვრთნელობისას 5 სექ. 2020 – 23 აგვ. 2022
ფორმა ბოლო 20 სულ 20 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 20 მატჩი: 1.25 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 1–2 |
| FA Cup 23/24 | FA Cup | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 6–5 |
| FA Cup 22/23 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–4 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 3 | 1–1–1 | 1.33 | 4–4 |
| FA Cup 20/21 | FA Cup | 3 | 2–0–1 | 2.00 | 5–5 |
| EFL Cup 26/27 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–2 |
| EFL Cup 23/24 | EFL თასი | 3 | 0–1–2 | 0.33 | 3–9 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 2 | 1–1–0 | 2.00 | 7–0 |
| EFL Cup 21/22 | EFL თასი | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 0–0 |
| EFL Cup 20/21 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–2 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ექსეტერი
2 ივნ. 2018 – 3 ოქტ. 202210 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · ლიგა 2
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 13 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები10.4−0.310.6(13მ, შედარება: 2,232მ)
- აუტები27.0+4.122.9(13მ, შედარება: 2,232მ)
- დარტყმები8.6−3.612.3(13მ, შედარება: 2,360მ)
- კარში დარტყმები2.9−1.44.3(13მ, შედარება: 2,360მ)
- ართმევები13.4−2.816.2(11მ, შედარება: 1,878მ)
- მოგერიებები2.2−0.83.0(13მ, შედარება: 2,226მ)
- ჩაჭრები10.3+0.99.4(11მ, შედარება: 1,878მ)
- თამაშგარეები1.7−0.21.9(12მ, შედარება: 1,974მ)
- კუთხურები4.8−0.15.0(13მ, შედარება: 2,408მ)
- ბარათები1.3−0.41.7(12მ, შედარება: 2,070მ)
- დრიბლინგები5.9−1.57.4(11მ, შედარება: 1,878მ)
- კარიდან დარტყმები8.6+0.48.2(13მ, შედარება: 2,232მ)
ტაქტიკური სქემები 13 მატჩი შემადგენლობით
- 3-4-1-25
- 4-4-23
- 3-5-22
- 3-4-2-12
- 4-4-1-11
ძირითადი მოთამაშეები 11 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Jake Caprice360′4 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 7.12
- Matt Jay348′5 გამოსვლა · 5 სასტარტო გამოსვლები 6.75
- Josh Key309′4 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 6.18
- Ryan Bowman290′4 გამოსვლა · 4 სასტარტო გამოსვლები 6.70
- Harry Kite285′6 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 6.71
- Archie Collins265′4 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Taylor Perry245′3 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 7.17
- Jack Sparkes201′5 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.42
- Pierce Sweeney199′3 გამოსვლა · 3 სასტარტო გამოსვლები 6.97
- Jevani Brown180′3 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.74
- Dillon Phillips180′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.03
- Jamie McCart180′2 გამოსვლა · 2 სასტარტო გამოსვლები 6.50