Markus Zschiesche

44 წლის 1 კლუბი ჩაწერილია 1 მატჩი

ცნობილია სახელით: M. Zschiesche

მიმდინარე კლუბი

მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის

ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.

ისტორია 1 მატჩი · 0–1–0

  • მატჩი11 კლუბი
  • record0–1–0მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე1.000% მოგება
  • გოლები1–11.00 საკუთარი · 1.00 გაშვებული

Markus Zschiesche: ბაზაში 1 დასრულებული მატჩია, სულ1 კლუბი პერიოდში16 აგვ. 2024 და 16 აგვ. 2024.

მის გუნდებს აქვთ 0 მოგება, 1 ფრე და მარცხი:0 — სულ 0% —1.00 ქულა მატჩზე, გატანილი:1, გაშვებული: 1.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 1 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 0, მიმდინარე სერია: 1 draw.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-3-3 —1, სულ 1 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
16 აგვ. 2024 · 1–1 v ჰოფენჰაიმი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
16 აგვ. 2024 · 1–1 v ჰოფენჰაიმი
ყველაზე დიდი მარცხი
16 აგვ. 2024 · 1–1 v ჰოფენჰაიმი
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 0 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.

1 სულ 1 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 1 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 1 spell

  1. FC Würzburger Kickers1 ივლ. 2024 – 23 სექ. 2024

    1 მატჩი · 0–1–0 · 1.00 ქულა მატჩზე · 1–1 გოლები (0% მოგებული)

    Dსაუკეთესო 1–1 v ჰოფენჰაიმიყველაზე დაბალი 1–1 v ჰოფენჰაიმიმწვრთნელობისას 16 აგვ. 2024

ფორმა ბოლო 1 სულ 1 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 1 მატჩი: 1.00 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
DFB Pokal 24/25DFB თასი10–1–01.001–1

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 1 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები14.0+1.912.1(1მ, შედარება: 118მ)
  • აუტები33.0+11.621.4(1მ, შედარება: 114მ)
  • დარტყმები11.0−3.214.2(1მ, შედარება: 118მ)
  • კარში დარტყმები4.0−0.94.9(1მ, შედარება: 114მ)
  • ვარდნები20.0+3.216.8(1მ, შედარება: 118მ)
  • მოგერიებები10.0+6.83.2(1მ, შედარება: 116მ)
  • ჩაჭრები16.0+6.39.7(1მ, შედარება: 114მ)
  • თამაშგარეები2.0−0.02.0(1მ, შედარება: 112მ)
  • კუთხურები3.0−2.35.3(1მ, შედარება: 116მ)
  • ბარათები2.0−0.32.3(1მ, შედარება: 116მ)
  • დრიბლინგები9.0+2.56.5(1მ, შედარება: 114მ)
  • კარიდან დარტყმები11.0+3.27.8(1მ, შედარება: 114მ)

ტაქტიკური სქემები 1 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-3-31

ძირითადი მოთამაშეები 1 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Alem Japaur120′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.06
  • Dominik Meisel120′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.84
  • Ebrahim Farahnah120′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.58
  • Johann Hipper120′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 9.33
  • Jonas Wieselsberger120′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.09
  • Maximilian Zaiser120′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.84
  • Moritz Hannemann120′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.93
  • Fabrice Montcheu119′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.71
  • Tim Kraus112′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.57
  • Benyas Solomon Junge-Abiol79′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.32
  • Marius Uhl41′1 გამოსვლა · 0 სასტარტო გამოსვლები 6.09
  • Maximilian Fesser38′1 გამოსვლა · 0 სასტარტო გამოსვლები 7.10