Marko Savic

სერბეთი42 წლის 2 კლუბი ჩაწერილია 1 მატჩი

ცნობილია სახელით: M. Savic

მიმდინარე კლუბი

FK Vojvodina

ისტორია 1 მატჩი · 0–0–1

  • მატჩი11 კლუბი
  • record0–0–1მოგება–ფრე–წაგება
  • ქულა მატჩზე0.000% მოგება
  • გოლები1–41.00 საკუთარი · 4.00 გაშვებული

Marko Savic: ბაზაში 1 დასრულებული მატჩია, სულ1 კლუბი პერიოდში30 ივლ. 2026 და 30 ივლ. 2026.

მის გუნდებს აქვთ 0 მოგება, 0 ფრე და მარცხი:1 — სულ 0% —0.00 ქულა მატჩზე, გატანილი:1, გაშვებული: 4.

ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 0 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 0, მიმდინარე სერია: 1 defeat.

ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-3-3 —1, სულ 1 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.

პირველი მატჩი მწვრთნელად
30 ივლ. 2026 · 1–4 at აიაქსი
ყველაზე დიდი გამარჯვება
30 ივლ. 2026 · 1–4 at აიაქსი
ყველაზე დიდი მარცხი
30 ივლ. 2026 · 1–4 at აიაქსი
როგორ იქმნება ეს ისტორია

მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 0 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 0 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.

1 სულ 1 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 1 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.

კლუბების მიხედვით 2 spells

  1. FK Vojvodinaაქტიური28 ივლ. 2026 – დღემდე

    ევროპა ლიგა

    1 მატჩი · 0–0–1 · 0.00 ქულა მატჩზე · 1–4 გოლები (0% მოგებული)

    Lსაუკეთესო 1–4 at აიაქსიყველაზე დაბალი 1–4 at აიაქსიმწვრთნელობისას 30 ივლ. 2026
  2. FK Čukarički3 დეკ. 2024 – 9 აპრ. 2025

    სუპერლიგა

    ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.

ფორმა ბოლო 1 სულ 1 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ

თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 1 მატჩი: 0.00 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.

სეზონისა და ტურნირის მიხედვით
სეზონიტურნირიმმ–ფ–წქულა/მატჩიგოლები
UEFA Conference League 26/27კონფერენს ლიგა10–0–10.001–4

მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 1 მატჩი სტატისტიკით

მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.

  • ჯარიმები17.0+4.312.7(1მ, შედარება: 294მ)
  • აუტები6.0−12.718.7(1მ, შედარება: 296მ)
  • დარტყმები3.0−11.414.4(1მ, შედარება: 198მ)
  • კარში დარტყმები2.0−2.84.8(1მ, შედარება: 294მ)
  • ვარდნები14.0−1.815.8(1მ, შედარება: 198მ)
  • მოგერიებები7.0+3.63.4(1მ, შედარება: 196მ)
  • ჩაჭრები11.0+1.89.2(1მ, შედარება: 198მ)
  • თამაშგარეები0.0−1.61.6(1მ, შედარება: 276მ)
  • კუთხურები2.0−2.84.8(1მ, შედარება: 296მ)
  • ბარათები2.0+0.02.0(1მ, შედარება: 284მ)
  • დრიბლინგები4.0−3.17.1(1მ, შედარება: 198მ)
  • კარიდან დარტყმები16.0+9.16.9(1მ, შედარება: 296მ)

ტაქტიკური სქემები 1 მატჩი შემადგენლობით

  • 4-3-31

ძირითადი მოთამაშეები 1 მატჩი შემადგენლობით

პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.

  • Dragan Rosić90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 7.20
  • Ifet Đakovac90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.71
  • Kornél Szűcs90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.09
  • Lazar Nikolić90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.27
  • Lucas Barros90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.01
  • Đorđe Crnomarković90′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.71
  • Lazar Ranđelović75′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.58
  • Dejan Zukić63′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.58
  • Njegoš Petrović63′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.29
  • Petar Sukačev52′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.09
  • Aleksa Vukanović51′1 გამოსვლა · 1 სასტარტო გამოსვლები 6.09
  • Nardin Mulahusejnović39′1 გამოსვლა · 0 სასტარტო გამოსვლები 6.29