
Marek Papszun
52 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 200 მატჩი
ცნობილია სახელით: M. Papszun
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 200 მატჩი · 118–50–32
- მატჩი2003 კლუბი
- record118–50–32მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე2.0259% მოგება
- გოლები322–1591.61 საკუთარი · 0.80 გაშვებული
Marek Papszun: ბაზაში 200 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში22 აგვ. 2020 და 11 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 118 მოგება, 50 ფრე და მარცხი:32 — სულ 59% —2.02 ქულა მატჩზე, გატანილი:322, გაშვებული: 159.
საუკეთესო პერიოდია რაკოვი: 2.04ქულა მატჩზე, 110 მატჩში, მეტოქე: 1.98, ადგილი: რაკოვი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 18 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 7, მიმდინარე სერია: 2 wins.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-3 —103, სულ 197 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 5 ნოე. 2022 · 7–1 v ვისლა პლოცკი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 6 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 6 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
190 სულ 200 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 156 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
ლეგიააქტიური19 დეკ. 2025 – დღემდე 26 მატჩი · 14–10–2 · 2.00 ქულა მატჩზე · 44–24 გოლები (54% მოგებული)
DDWDWWსაუკეთესო 5–0 v რადომიაკ რადომიყველაზე დაბალი 0–4 at ლეხიმწვრთნელობისას 1 თებ. 2026 – 11 ოქტ. 2026რაკოვი1 ივლ. 2024 – 21 დეკ. 2025 64 მატჩი · 38–13–13 · 1.98 ქულა მატჩზე · 97–51 გოლები (59% მოგებული)
WWWWLWსაუკეთესო 5–1 v ზაგლებიეყველაზე დაბალი 0–2 at პოგონ შჩეცინიმწვრთნელობისას 21 ივლ. 2024 – 18 დეკ. 2025რაკოვი18 აპრ. 2016 – 30 ივნ. 2023 110 მატჩი · 66–27–17 · 2.04 ქულა მატჩზე · 181–84 გოლები (60% მოგებული)
WWLLWDსაუკეთესო 7–1 v ვისლა პლოცკიყველაზე დაბალი 0–3 at იაგელონიამწვრთნელობისას 22 აგვ. 2020 – 27 მაი. 2023
ფორმა ბოლო 40 სულ 200 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 2.02 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa Conference League 22/23 | კონფერენს ლიგა | 6 | 5–0–1 | 2.50 | 11–2 |
| UEFA Europa Conference League 21/22 | კონფერენს ლიგა | 6 | 1–4–1 | 1.17 | 1–3 |
| UEFA Conference League 25/26 | კონფერენს ლიგა | 12 | 9–2–1 | 2.42 | 20–5 |
| Ekstraklasa 26/27 | ექსტრაკლასა | 10 | 6–4–0 | 2.20 | 21–8 |
| Ekstraklasa 25/26 | ექსტრაკლასა | 34 | 17–8–9 | 1.74 | 49–39 |
| Ekstraklasa 24/25 | ექსტრაკლასა | 34 | 20–9–5 | 2.03 | 51–23 |
| Ekstraklasa 22/23 | ექსტრაკლასა | 34 | 23–6–5 | 2.21 | 63–24 |
| Ekstraklasa 21/22 | ექსტრაკლასა | 34 | 20–9–5 | 2.03 | 60–30 |
| Ekstraklasa 20/21 | ექსტრაკლასა | 30 | 17–8–5 | 1.97 | 46–25 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ლეგია
19 დეკ. 2025 – დღემდე26 მატჩი მისი მონაწილეობით · 18 გარეშე · ევროპა ლიგა
- ქულები მატჩზე+0.94
- მოგების სიხშირე+31.6 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.63
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.25
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
რაკოვი
1 ივლ. 2024 – 21 დეკ. 202564 მატჩი მისი მონაწილეობით · 18 გარეშე · კონფერენს ლიგა
- ქულები მატჩზე+0.54
- მოგების სიხშირე+20.5 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.02
- გაშვებული გოლები მატჩზე−0.37
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
რაკოვი
18 აპრ. 2016 – 30 ივნ. 2023110 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · AFC Champions League Two
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 190 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები13.2+0.212.9(188მ, შედარება: 105ათ.მ)
- აუტები19.2−0.819.9(188მ, შედარება: 105ათ.მ)
- დარტყმები13.3+0.612.7(188მ, შედარება: 105ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.9+0.64.3(188მ, შედარება: 105ათ.მ)
- ვარდნები13.8−1.014.8(156მ, შედარება: 89ათ.მ)
- მოგერიებები2.3−0.63.0(188მ, შედარება: 104ათ.მ)
- ჩაჭრები10.0+0.39.6(156მ, შედარება: 89ათ.მ)
- თამაშგარეები1.7+0.01.7(176მ, შედარება: 93ათ.მ)
- კუთხურები5.4+0.45.0(190მ, შედარება: 107ათ.მ)
- ბარათები2.0−0.12.1(186მ, შედარება: 103ათ.მ)
- დრიბლინგები8.8+1.67.2(156მ, შედარება: 89ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.0−1.18.1(188მ, შედარება: 105ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 192 მატჩი შემადგენლობით
- 3-4-3103
- 3-4-2-165
- 3-5-213
- 3-1-4-26
- 5-3-25
ძირითადი მოთამაშეები 156 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Fran Tudor9,650′117 გამოსვლა · 111 სასტარტო გამოსვლები 6.99
- Stratos Svarnas7,370′88 გამოსვლა · 82 სასტარტო გამოსვლები 7.18
- Zoran Arsenić7,013′96 გამოსვლა · 81 სასტარტო გამოსვლები 7.13
- Ivi López6,768′104 გამოსვლა · 82 სასტარტო გამოსვლები 7.34
- Kacper Trelowski5,760′129 გამოსვლა · 64 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Patryk Kun5,456′72 გამოსვლა · 61 სასტარტო გამოსვლები 6.87
- Vladan Kovačević4,950′63 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Wladyslaw Kocherhin4,924′71 გამოსვლა · 59 სასტარტო გამოსვლები 7.10
- Jean Carlos Silva4,606′63 გამოსვლა · 53 სასტარტო გამოსვლები 7.02
- Giannis Papanikolaou4,600′59 გამოსვლა · 53 სასტარტო გამოსვლები 6.96
- Jonatan Braut Brunes3,813′57 გამოსვლა · 42 სასტარტო გამოსვლები 6.94
- Vladislavs Gutkovskis3,567′63 გამოსვლა · 38 სასტარტო გამოსვლები 6.85