
Marco Baroni
იტალია63 წლის 5 კლუბი ჩაწერილია 206 მატჩი
ცნობილია სახელით: M. Baroni
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 206 მატჩი · 77–58–71
- მატჩი2065 კლუბი
- record77–58–71მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.4037% მოგება
- გოლები270–2591.31 საკუთარი · 1.26 გაშვებული
Marco Baroni: ბაზაში 206 დასრულებული მატჩია, სულ5 კლუბი პერიოდში15 აგვ. 2021 და 16 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 77 მოგება, 58 ფრე და მარცხი:71 — სულ 37% —1.40 ქულა მატჩზე, გატანილი:270, გაშვებული: 259.
საუკეთესო პერიოდია ლაციო: 1.82ქულა მატჩზე, 50 მატჩში, მეტოქე: 1.03, ადგილი: ვერონა.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 15 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 7, მიმდინარე სერია: 1 draw.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —77, სულ 206 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 155 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 150 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 0 მატჩი და მოაკლდა 5.
206 სულ 206 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 205 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 5 spells
ვერონააქტიური1 ივლ. 2026 – დღემდე 9 მატჩი · 3–3–3 · 1.33 ქულა მატჩზე · 18–15 გოლები (33% მოგებული)
WWLWLDსაუკეთესო 5–0 v არეცოყველაზე დაბალი 1–3 at ბენევენტომწვრთნელობისას 16 აგვ. 2026 – 16 ოქტ. 2026ტორინო1 ივლ. 2025 – 22 თებ. 2026 29 მატჩი · 10–5–14 · 1.21 ქულა მატჩზე · 31–51 გოლები (34% მოგებული)
ლაციო1 ივლ. 2024 – 1 ივნ. 2025 50 მატჩი · 26–13–11 · 1.82 ქულა მატჩზე · 84–59 გოლები (52% მოგებული)
ვერონა1 ივლ. 2023 – 12 ივნ. 2024 39 მატჩი · 10–10–19 · 1.03 ქულა მატჩზე · 40–53 გოლები (26% მოგებული)
ლეჩე1 ივლ. 2021 – 26 ივნ. 2023 79 მატჩი · 28–27–24 · 1.41 ქულა მატჩზე · 97–81 გოლები (35% მოგებული)
ფორმა ბოლო 40 სულ 206 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.23 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League 24/25 | ევროპა ლიგა | 12 | 8–2–2 | 2.17 | 22–9 |
| Serie B 26/27 | სერია B | 7 | 2–2–3 | 1.14 | 14–12 |
| Serie B 21/22 | სერია B | 38 | 19–14–5 | 1.87 | 59–31 |
| Serie A 25/26 | სერია A | 25 | 7–5–13 | 1.04 | 25–47 |
| Serie A 24/25 | სერია A | 36 | 17–11–8 | 1.72 | 59–47 |
| Serie A 23/24 | სერია A | 37 | 9–10–18 | 1.00 | 37–50 |
| Serie A 22/23 | სერია A | 37 | 7–12–18 | 0.89 | 31–45 |
| Coppa Italia 26/27 | კოპა იტალია | 2 | 1–1–0 | 2.00 | 4–3 |
| Coppa Italia 25/26 | კოპა იტალია | 4 | 3–0–1 | 2.25 | 6–4 |
| Coppa Italia 24/25 | კოპა იტალია | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 3–3 |
| Coppa Italia 23/24 | კოპა იტალია | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 3–3 |
| Coppa Italia 22/23 | კოპა იტალია | 1 | 0–1–0 | 1.00 | 1–1 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ვერონა
1 ივლ. 2026 – დღემდე9 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · სერია B
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ტორინო
1 ივლ. 2025 – 22 თებ. 202629 მატჩი მისი მონაწილეობით · 12 გარეშე · სერია A
- ქულები მატჩზე−0.29
- მოგების სიხშირე−7.2 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.51
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.43
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ლაციო
1 ივლ. 2024 – 1 ივნ. 202550 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე · სერია A
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 206 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები14.3+1.312.9(205მ, შედარება: 138ათ.მ)
- აუტები20.7+0.819.9(206მ, შედარება: 139ათ.მ)
- დარტყმები12.9+0.312.7(206მ, შედარება: 139ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.4+0.24.2(206მ, შედარება: 139ათ.მ)
- ვარდნები16.1+0.515.5(205მ, შედარება: 139ათ.მ)
- მოგერიებები2.4−0.52.9(206მ, შედარება: 138ათ.მ)
- ჩაჭრები9.0+0.68.4(205მ, შედარება: 139ათ.მ)
- თამაშგარეები1.8+0.01.7(201მ, შედარება: 129ათ.მ)
- კუთხურები4.9+0.14.8(206მ, შედარება: 139ათ.მ)
- ბარათები2.4+0.22.2(202მ, შედარება: 135ათ.მ)
- დრიბლინგები6.8−0.27.0(205მ, შედარება: 139ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.5−0.47.8(206მ, შედარება: 139ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 187 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-177
- 4-3-368
- 3-5-219
- 4-1-4-113
- 3-4-2-110
ძირითადი მოთამაშეები 205 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Morten Hjulmand6,202′75 გამოსვლა · 70 სასტარტო გამოსვლები 7.04
- Gabriel Strefezza5,314′73 გამოსვლა · 64 სასტარტო გამოსვლები 7.24
- Valentin Gendrey5,234′78 გამოსვლა · 60 სასტარტო გამოსვლები 6.80
- Antonino Gallo4,473′73 გამოსვლა · 48 სასტარტო გამოსვლები 6.85
- Mattéo Guendouzi3,966′47 გამოსვლა · 44 სასტარტო გამოსვლები 7.16
- Alexis Blin3,587′75 გამოსვლა · 39 სასტარტო გამოსვლები 6.81
- Wladimiro Falcone3,450′38 გამოსვლა · 38 სასტარტო გამოსვლები 6.90
- Alessio Romagnoli3,400′45 გამოსვლა · 39 სასტარტო გამოსვლები 6.95
- Fabio Lucioni3,361′39 გამოსვლა · 37 სასტარტო გამოსვლები 6.94
- Federico Baschirotto3,338′37 გამოსვლა · 36 სასტარტო გამოსვლები 6.91
- Lorenzo Montipò3,330′38 გამოსვლა · 37 სასტარტო გამოსვლები 6.91
- Nicolò Rovella3,296′44 გამოსვლა · 36 სასტარტო გამოსვლები 7.01