Liam Manning
გაერთიანებული სამეფო41 წლის 5 კლუბი ჩაწერილია 108 მატჩი
ცნობილია სახელით: L. Manning
მიმდინარე კლუბი
მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის
ბაზაში ამ მწვრთნელის მიმდინარე კლუბი მითითებული არ არის. წინა პერიოდები ქვემოთაა.
ისტორია 108 მატჩი · 36–32–40
- მატჩი1084 კლუბი
- record36–32–40მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.3033% მოგება
- გოლები131–1341.21 საკუთარი · 1.24 გაშვებული
Liam Manning: ბაზაში 108 დასრულებული მატჩია, სულ4 კლუბი პერიოდში6 ნოე. 2021 და 8 ნოე. 2025.
მის გუნდებს აქვთ 36 მოგება, 32 ფრე და მარცხი:40 — სულ 33% —1.30 ქულა მატჩზე, გატანილი:131, გაშვებული: 134.
საუკეთესო პერიოდია ბრისტოლ სიტი: 1.34ქულა მატჩზე, 83 მატჩში, მეტოქე: 0.75, ადგილი: ნორვიჩი.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 7 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 4, მიმდინარე სერია: 1 defeat.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 4-2-3-1 —37, სულ 106 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 6 ნოე. 2021 · 2–2 v სტივენეიჯი
- ყველაზე დიდი გამარჯვება
- 5 ნოე. 2022 · 6–0 v Taunton Town
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 94 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 78 მათგან ასახელებს მას. ამ დაკვირვებით დაემატა 14 მატჩი და მოაკლდა 2.
104 სულ 108 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 103 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 5 spells
ჰადერსფილდი20 იან. 2026 – 30 ივნ. 2026 ამ პერიოდის დასრულებული მატჩები არ გვაქვს — კლუბის მატჩები უფრო ძველია ან დაფარვის მიღმაა.
ნორვიჩი1 ივლ. 2025 – 12 აგვ. 2025 16 მატჩი · 3–3–10 · 0.75 ქულა მატჩზე · 16–24 გოლები (19% მოგებული)
ბრისტოლ სიტი7 ნოე. 2023 – 30 ივნ. 2025 83 მატჩი · 28–27–28 · 1.34 ქულა მატჩზე · 96–99 გოლები (34% მოგებული)
WLLDLLსაუკეთესო 5–0 v ბლექბერნიყველაზე დაბალი 0–4 at სტოკიმწვრთნელობისას 11 ნოე. 2023 – 12 მაი. 2025ოქსფორდ იუნ.13 მარ. 2023 – 15 ნოე. 2023 2 მატჩი · 1–0–1 · 1.50 ქულა მატჩზე · 3–5 გოლები (50% მოგებული)
LWსაუკეთესო 2–0 v Maidenhead Unitedყველაზე დაბალი 1–5 at ბრისტოლ სიტიმწვრთნელობისას 9 აგვ. 2023 – 4 ნოე. 2023მკ დონსი13 აგვ. 2021 – 11 დეკ. 2022 7 მატჩი · 4–2–1 · 2.00 ქულა მატჩზე · 16–6 გოლები (57% მოგებული)
DWWWWLსაუკეთესო 6–0 v Taunton Townყველაზე დაბალი 2–3 at პორტსმუთიმწვრთნელობისას 6 ნოე. 2021 – 26 ნოე. 2022
ფორმა ბოლო 40 სულ 108 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.15 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup 24/25 | FA Cup | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–2 |
| FA Cup 23/24 | FA Cup | 5 | 2–3–0 | 1.80 | 5–2 |
| FA Cup 22/23 | FA Cup | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 8–3 |
| FA Cup 21/22 | FA Cup | 2 | 0–2–0 | 1.00 | 3–3 |
| EFL Cup 25/26 | EFL თასი | 1 | 1–0–0 | 3.00 | 2–1 |
| EFL Cup 24/25 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 0–1 |
| EFL Cup 23/24 | EFL თასი | 1 | 0–0–1 | 0.00 | 1–5 |
| EFL Cup 22/23 | EFL თასი | 3 | 3–0–0 | 3.00 | 5–0 |
| Championship 25/26 | ჩემპიონშიპი | 15 | 2–3–10 | 0.60 | 14–23 |
| Championship 24/25 | ჩემპიონშიპი | 46 | 16–16–14 | 1.39 | 55–59 |
| Championship 23/24 | ჩემპიონშიპი | 31 | 11–8–12 | 1.32 | 37–35 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
ნორვიჩი
1 ივლ. 2025 – 12 აგვ. 202516 მატჩი მისი მონაწილეობით · 46 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე−0.66
- მოგების სიხშირე−22.5 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე−0.35
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.26
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
ბრისტოლ სიტი
7 ნოე. 2023 – 30 ივნ. 202583 მატჩი მისი მონაწილეობით · 15 გარეშე · ჩემპიონშიპი
- ქულები მატჩზე−0.06
- მოგების სიხშირე−6.3 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.09
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.12
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მკ დონსი
13 აგვ. 2021 – 11 დეკ. 20227 მატჩი მისი მონაწილეობით · 1 გარეშე · ლიგა 1
დასკვნისთვის მატჩები არასაკმარისია. შედარების ერთ მხარეს ხუთზე ნაკლები მატჩია. სხვაობა რეალურ რიცხვებს აჩვენებს, თუმცა დასკვნისთვის ჯერ საკმარისი არ არის.
- ქულები მატჩზე+2.00
- მოგების სიხშირე+57.1 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+2.29
- გაშვებული გოლები მატჩზე−2.14
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 104 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები9.7−1.411.1(102მ, შედარება: 102ათ.მ)
- აუტები23.0+1.121.8(102მ, შედარება: 102ათ.მ)
- დარტყმები11.8−0.412.2(104მ, შედარება: 103ათ.მ)
- კარში დარტყმები4.0−0.14.0(104მ, შედარება: 103ათ.მ)
- ვარდნები15.8−0.416.2(102მ, შედარება: 102ათ.მ)
- მოგერიებები2.7−0.02.7(102მ, შედარება: 102ათ.მ)
- ჩაჭრები8.6+0.18.6(102მ, შედარება: 102ათ.მ)
- თამაშგარეები1.8−0.11.9(100მ, შედარება: 97ათ.მ)
- კუთხურები5.0−0.15.1(104მ, შედარება: 103ათ.მ)
- ბარათები1.7−0.32.0(97მ, შედარება: 92ათ.მ)
- დრიბლინგები6.3−0.56.8(102მ, შედარება: 102ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.3−0.37.6(102მ, შედარება: 102ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 104 მატჩი შემადგენლობით
- 4-2-3-137
- 3-4-2-134
- 3-4-324
- 4-4-27
- 4-4-1-12
ძირითადი მოთამაშეები 103 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Max O'Leary7,410′83 გამოსვლა · 82 სასტარტო გამოსვლები 6.87
- Zak Vyner7,173′80 გამოსვლა · 79 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- Jason Knight7,114′83 გამოსვლა · 81 სასტარტო გამოსვლები 7.09
- Rob Dickie6,084′70 გამოსვლა · 68 სასტარტო გამოსვლები 7.06
- George Tanner4,823′69 გამოსვლა · 54 სასტარტო გამოსვლები 6.83
- Cameron Pring4,687′65 გამოსვლა · 55 სასტარტო გამოსვლები 6.97
- Anis Mehmeti4,668′83 გამოსვლა · 52 სასტარტო გამოსვლები 6.84
- Max Bird3,500′48 გამოსვლა · 43 სასტარტო გამოსვლები 7.20
- Joe Williams3,379′61 გამოსვლა · 40 სასტარტო გამოსვლები 6.86
- Mark Sykes3,222′55 გამოსვლა · 39 სასტარტო გამოსვლები 6.84
- Nahki Wells3,108′74 გამოსვლა · 35 სასტარტო გამოსვლები 6.70
- Haydon Roberts3,104′68 გამოსვლა · 31 სასტარტო გამოსვლები 6.68