Lars Friis
დანია50 წლის 3 კლუბი ჩაწერილია 193 მატჩი
ცნობილია სახელით: L. Friis
მიმდინარე კლუბი
ისტორია 193 მატჩი · 112–34–47
- მატჩი1933 კლუბი
- record112–34–47მოგება–ფრე–წაგება
- ქულა მატჩზე1.9258% მოგება
- გოლები373–2381.93 საკუთარი · 1.23 გაშვებული
Lars Friis: ბაზაში 193 დასრულებული მატჩია, სულ3 კლუბი პერიოდში28 იან. 2023 და 15 ოქტ. 2026.
მის გუნდებს აქვთ 112 მოგება, 34 ფრე და მარცხი:47 — სულ 58% —1.92 ქულა მატჩზე, გატანილი:373, გაშვებული: 238.
საუკეთესო პერიოდია სპარტა პრაღა: 2.11ქულა მატჩზე, 130 მატჩში, მეტოქე: 0.93, ადგილი: სერკლ ბრიუგე.
ყველაზე გრძელი წაუგებელი სერიაა 26 მატჩი, ყველაზე გრძელიმოგებების სერია: 9, მიმდინარე სერია: 1 draw.
ყველაზე ხშირად გამოყენებული სქემაა 3-4-3 —82, სულ 187 მატჩიდანრომელთა შემადგენლობებიც ბაზაშია.
- პირველი მატჩი მწვრთნელად
- 28 იან. 2023 · 1–1 at სიგმა ოლომუცი
როგორ იქმნება ეს ისტორია
მწვრთნელისა და მატჩის პირდაპირი კავშირი ბაზაში არ არის. ისტორია აღდგენილია მუშაობის პერიოდებიდან: coach_stints შედარებულია მისი კლუბების დასრულებულ მატჩებთან StatsGem-ის დაფარულ ტურნირებში — 9 მატჩისთვის პროვაიდერს მწვრთნელიც ჰყავს მითითებული, 9 მათგან ასახელებს მას. შესასწორებელი არაფერი იყო.
184 სულ 193 მატჩს აქვს გუნდის სტატისტიკა (2018 წლიდან), ხოლო 181 შეიცავს შემადგენლობას. პროვაიდერის მიერ გამოუქვეყნებელი სტატისტიკა გამოტოვებულია და ნულად არ ითვლება.
კლუბების მიხედვით 3 spells
სერკლ ბრიუგეაქტიური23 მარ. 2026 – დღემდე 14 მატჩი · 3–4–7 · 0.93 ქულა მატჩზე · 23–27 გოლები (21% მოგებული)
LLLDLLსაუკეთესო 4–1 at FCV Denderყველაზე დაბალი 0–3 v გენტიმწვრთნელობისას 4 აპრ. 2026 – 10 ოქტ. 2026სპარტა პრაღააქტიური16 დეკ. 2022 – დღემდე 130 მატჩი · 84–22–24 · 2.11 ქულა მატჩზე · 268–141 გოლები (65% მოგებული)
LWWWWDსაუკეთესო 5–0 v სლოვაცკოყველაზე დაბალი 1–6 at ლივერპულიმწვრთნელობისას 28 იან. 2023 – 15 ოქტ. 2026სპარტა პრაღა1 ივლ. 2024 – 30 ივნ. 2025 49 მატჩი · 25–8–16 · 1.69 ქულა მატჩზე · 82–70 გოლები (51% მოგებული)
WLLLLDსაუკეთესო 4–1 at ტეპლიცეყველაზე დაბალი 0–6 v ატლეტიკომწვრთნელობისას 19 ივლ. 2024 – 24 მაი. 2025
ფორმა ბოლო 40 სულ 193 მატჩი, ძველიდან ახლისკენ
თითო სვეტი თითო მატჩია, ძველიდან ახლისკენ: მოგება — 3 ქულა, ფრე — 1, მარცხი — 0. წყვეტილი ხაზი საშუალოს აჩვენებს ამ 40 მატჩი: 1.50 ქულა მატჩზე. უფერო სვეტი ნიშნავს, რომ მატჩის სტატისტიკა არ გვაქვს.
| სეზონი | ტურნირი | მ | მ–ფ–წ | ქულა/მატჩი | გოლები |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League 26/27 | ევროპა ლიგა | 2 | 1–1–0 | 2.00 | 5–2 |
| UEFA Europa League 23/24 | ევროპა ლიგა | 12 | 5–1–6 | 1.33 | 22–26 |
| UEFA Conference League 25/26 | კონფერენს ლიგა | 14 | 8–1–5 | 1.79 | 24–14 |
| UEFA Champions League 26/27 | ჩემპიონთა ლიგა | 2 | 1–0–1 | 1.50 | 2–4 |
| UEFA Champions League 24/25 | ჩემპიონთა ლიგა | 14 | 6–2–6 | 1.43 | 21–26 |
| UEFA Champions League 23/24 | ჩემპიონთა ლიგა | 2 | 0–2–0 | 1.00 | 1–1 |
| Pro League 26/27 | იუპილერ ლიგა | 8 | 0–3–5 | 0.38 | 9–16 |
| Pro League 25/26 | იუპილერ ლიგა | 6 | 3–1–2 | 1.67 | 14–11 |
| Chance Liga 25/26 | 1. ლიგა | 34 | 22–7–5 | 2.15 | 66–34 |
| Chance Liga 23/24 | 1. ლიგა | 35 | 27–6–2 | 2.49 | 82–30 |
| Chance Liga 22/23 | 1. ლიგა | 19 | 14–4–1 | 2.42 | 46–18 |
| 1. Liga 26/27 | 1. ლიგა | 10 | 6–0–4 | 1.80 | 20–12 |
მისი მონაწილეობით და მის გარეშე
იგივე კლუბი, იგივე ტურნირებსა და სეზონებში: მისი მწვრთნელობის პერიოდი შედარებულია კლუბის იმავე სეზონების სხვა მატჩებთან.
სერკლ ბრიუგე
23 მარ. 2026 – დღემდე14 მატჩი მისი მონაწილეობით · 30 გარეშე · იუპილერ ლიგა
- ქულები მატჩზე−0.10
- მოგების სიხშირე−1.9 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.34
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.36
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
სპარტა პრაღა
16 დეკ. 2022 – დღემდე130 მატჩი მისი მონაწილეობით · 16 გარეშე
- ქულები მატჩზე+0.11
- მოგების სიხშირე+8.4 პპ
- გატანილი გოლები მატჩზე+0.18
- გაშვებული გოლები მატჩზე+0.14
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
სპარტა პრაღა
1 ივლ. 2024 – 30 ივნ. 202549 მატჩი მისი მონაწილეობით · 0 გარეშე
შესადარებელი მონაცემები არ არის. იმავე სეზონებში კლუბის სხვა მატჩები არ გვაქვს — ყველა მათგანში ის იყო.
- ქულები მატჩზე—
- მოგების სიხშირე—
- გატანილი გოლები მატჩზე—
- გაშვებული გოლები მატჩზე—
მისი მონაწილეობით · მის გარეშე
მისი გუნდების 12 ძირითადი მაჩვენებელი 184 მატჩი სტატისტიკით
მისი გუნდების საშუალო 12 ძირითად მაჩვენებელში შედარებულია იმავე მატჩების ტურნირისა და სეზონის საშუალოსთან. ეს მაჩვენებლები მატჩის კოეფიციენტებსა და ლიგის ცხრილებშიც გამოიყენება. სტატისტიკა 2018 წლიდან იწყება, ამიტომ მატჩების რაოდენობა საერთო რაოდენობაზე ნაკლებია.
- ჯარიმები11.5−0.812.2(183მ, შედარება: 89ათ.მ)
- აუტები21.9−0.422.2(183მ, შედარება: 89ათ.მ)
- დარტყმები15.1+2.113.0(183მ, შედარება: 88ათ.მ)
- კარში დარტყმები5.6+1.24.4(183მ, შედარება: 89ათ.მ)
- ვარდნები13.2−1.014.1(181მ, შედარება: 87ათ.მ)
- მოგერიებები2.6−0.53.0(183მ, შედარება: 88ათ.მ)
- ჩაჭრები8.1−0.48.5(181მ, შედარება: 87ათ.მ)
- თამაშგარეები1.7+0.11.7(177მ, შედარება: 81ათ.მ)
- კუთხურები5.9+0.85.1(183მ, შედარება: 89ათ.მ)
- ბარათები2.1+0.02.1(181მ, შედარება: 86ათ.მ)
- დრიბლინგები6.5+0.65.8(181მ, შედარება: 87ათ.მ)
- კარიდან დარტყმები7.0−1.58.5(183მ, შედარება: 89ათ.მ)
ტაქტიკური სქემები 157 მატჩი შემადგენლობით
- 3-4-382
- 3-4-2-137
- 4-2-3-116
- 3-1-4-211
- 4-3-311
ძირითადი მოთამაშეები 181 მატჩი შემადგენლობით
პირველ რიგში ნაჩვენებია ყველაზე მეტი წუთის მქონე მოთამაშე, ცნობილი შემადგენლობის მატჩების მიხედვით. რეიტინგი პროვაიდერის შეფასებების საშუალოა იმ მატჩებიდან, რომლებშიც მოთამაშე შეფასდა.
- Peter Vindahl10,579′119 გამოსვლა · 118 სასტარტო გამოსვლები 6.95
- Kaan Kairinen9,966′140 გამოსვლა · 116 სასტარტო გამოსვლები 7.05
- Asger Sørensen8,975′121 გამოსვლა · 104 სასტარტო გამოსვლები 6.98
- Jaroslav Zelený8,681′149 გამოსვლა · 100 სასტარტო გამოსვლები 6.87
- Jan Kuchta8,147′129 გამოსვლა · 94 სასტარტო გამოსვლები 6.98
- Filip Panák8,020′138 გამოსვლა · 90 სასტარტო გამოსვლები 7.06
- Lukáš Haraslín7,668′126 გამოსვლა · 95 სასტარტო გამოსვლები 7.25
- Martin Vitík7,331′97 გამოსვლა · 80 სასტარტო გამოსვლები 6.91
- Matěj Ryneš7,329′119 გამოსვლა · 78 სასტარტო გამოსვლები 6.89
- Lukáš Sadílek6,657′127 გამოსვლა · 72 სასტარტო გამოსვლები 6.93
- Veljko Birmančević6,509′99 გამოსვლა · 76 სასტარტო გამოსვლები 7.19
- Qazim Laci5,839′105 გამოსვლა · 64 სასტარტო გამოსვლები 7.10